Şimdi Ara

UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu 1.Maç | FC Sion - Fenerbahçe (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
0
Favori
5.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

00:30 Eurolig Maç Özetleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: DRACON1C

quote:

Orijinalden alıntı: Duygusuz İfade

Hiç bakma bence özellikle guiza

Guiza' nın pozisyonu biraz takılarak da olsa gördüm.
    Emre' nin pozisyonu varmış bir de, onu merak ediyorum.

Oda güzeldi topu dikti diyebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

bugun sivasi hadi yenılır diye düşünmüştümde trabzonun yenılmesine ben şaşirdim yanı anlamiyorum bu takimi. konusmaya haklari yokta neyse.
    birde sivas Fb'ye 11 kişi defans yapiyor gider shaktara acık oynar onuda anlamiş degilim.

Fb ve Gs'ye başarilar. kim ne konusursa konussun. bu iki takım olmassa avrupada takımımız olmayacak gercek bu.

+1907
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DRACON1C

quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

macın ozet goruntusunu fb tv verirmi beyler nerden seyrede bilirim.

+1
    Hangi kanallar verecek? Geniş özetini izlemek gerek. Kaçan goleri görmeliyim.

Hiç bakma bence özellikle guiza

Okçunun gözlerine perde inmiş herhalde yada çift falan görüyor, astigmatı var. O golü kaçırmasının başka bir açıklamasını bulamıyorum.

• Semih girdikten sonra bariz çok çok daha iyi top oynandı.Be mübarek adam niye Semih ile başlamazsın maça.Deivid'den 10 kat daha iyi top dağıtıyor adam.Kes artık yabancı sevdanı.
    Cristian bugün gerçekten şahane top oynadı.
    Kaçan poziyonlara birşey demiyorum mahalle maçlarında kaçmaz onlar.
  • okçu özüne döndü. 1-2 maçlığına şaka yaptı heralde gol atarak
  • Kazım hiç oynayamadı bugün

Bugünün en iyileri tartışmasız Cristian ve Santos
  • quote:

Orijinalden alıntı: wtwt24

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Önder yerine Denizi oynatıyor bu daumun ben

bu daum bu kadar malmı ya önder sağlam'sa stoperde deniz'i oynatan adamı gerizakalı derler ya hiçmi doğru adam gelmeyecek bize

Allah bile razı gelmedi deniz sakatlandı önder girdi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

Kazım hiç oynayamadı bugün

Santos nasıldı ben çok göremedim oyunda
  • Sonuçta yendik,güzel maçtı fazla pozisyon kaçtı ama boş kaleye herkes atar, okçuya laf yok.

UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu 1.Maç | FC Sion - Fenerbahçe

• Yendik ama fener yine saç-baş yoldurdu.. 5 olacak maçdı forvet hattımızın cömetliği sayesinde 2 gole tama ediyoruz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wtwt24

quote:

Önder yerine Denizi oynatıyor bu daumun ben

bu daum bu kadar malmı ya önder sağlam'sa stoperde deniz'i oynatan adamı gerizakalı derler ya hiçmi doğru adam gelmeyecek bize

Allah bile razı gelmedi deniz sakatlandı önder girdi :D

defansın göbeğindeki 2 oyuncuda sağ taraf ve sol taraf olarak görev yapıyor sanırım..

Lugano-Edu 2lisi yerine
    Önder-Bilica oynuyordu..

Lugano yerine döndü,Önder ters kalır diye Deniz oynadı ama sakatlanınca dikkat ettiyseniz Luganoyu oraya aldı,Önder sağa yakın oynadı..

• Ah be üst verdim 2 kupon yattı Neyse tebrikler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

Kazım hiç oynayamadı bugün

Santos nasıldı ben çok göremedim oyunda

Bence gayet iyiydi, top sakladı ,götürdü dağıttı , içeri girdi, press yaptı ,

cristianda aynı şekilde.
  • Fenerbahçe'yi ve Fenerbahçeli dostlarımı kutlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erhan

resim mükemmel olmuş ...
  • lütfen bu sene birbirimizi yemeden birbirimizi gerçekten içten gelerek destekleyelim.sivas ve trabzon da iş yok avrupa'da.yine iş bjk-fb-gs'ye kaldı.tebrik ederim deplasmanda 2-0 güzel skor umarım gruplardan çıkıp finale kadar ilerleriz.bjk de gerçekçi olmak gerekirse çeyrek finale kalır da güzel puanlar getirir ülkemize.
  • Tebrikler arkadaşlar...
  • Guiza'yı rahat bırakın artık. Adam her maç ya gol atıyor ya da assist yapıyor. Kazma gibi gol kaçırıyor hala, ama geçen sezonki haliyle arada uçurum var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stewieandcartman

lütfen bu sene birbirimizi yemeden birbirimizi gerçekten içten gelerek destekleyelim.sivas ve trabzon da iş yok avrupa'da.yine iş bjk-fb-gs'ye kaldı.tebrik ederim deplasmanda 2-0 güzel skor umarım gruplardan çıkıp finale kadar ilerleriz.bjk de gerçekçi olmak gerekirse çeyrek finale kalır da güzel puanlar getirir ülkemize.

Katılıyorum. El ele hep beraber inşallah hakettiğimiz yerlere kadar gidebiliriz.Bu destekleme olayı kafamı acayip karıştırıyor zaten. Neyse o konulara girmek istemiyorum.

Ben türk takımını desteklerim arkadaş avrupada.

Diğer bir kondua bu forumdaki futbol bölümüne girmeden önce sadece Fenerbahçeyle yatıp kalkan bir insandım ve sevgimde o yönde. Galatasarayı Ve Beşiktaşı destekleyen arkadaşlarım var onlara hep saygı duyarım. Çünkü empati kurup onları kendi yerime koyuyorum.Ama bu forumda herkes kendi takımından çok başka takımlarla uğraşıyor.

Birisi kalkıp 6-0 fotoğrafları koyar diğeri süper kupa.Galatasarayı o kadar farklı yendiğimizde sevindim ama o kadar. ama herkes de bir 6 Kasım sevdası falan. Keza Galatasaraylı arkadaşlarda uefa kupası fotoları falan.Uefa kupasını küçümsediğimden değil bu söylediklerim.Bir leeds united maçında bende galatasaraylıydım. Keza finalde Arsenal maçında avazım çıktıı kadar bağırdım. Ama insanlar böyle davranınca sevindiğime bile utanmaya başlıyorum şu günlerde. neyse sadece tek taraf değil herkes hatalı.

Birde unutmayın arkadaşlar. Herkesin kendi takımı dünyanın en iyi takımı gelir. eğer bir yerde bir şey abartılıyorsa , abartan arkadaş sevgisinden; başarıyı, oynanan futbolu, abartır. Bunları eleştirmyin. çünkü bunu sizde yapıyosunuz. Herkes kendi takımına aşık. O zaman birbirimize saygı duyalım

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.