Şimdi Ara

Ufukda varmıdır Yeni server ? :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bizimde iş hayatımız böyle işte bir anda başlayıp bir anda bitiyor , tam kurtulduk biraz dinlenip sanala atılalım diyoruz ama bu kez başka yerden başka bir iş çıkar ve tüm yapmak istediklerinde yarım kalır.Hele yazın başını kaşıyacak zamanın olmuyorki Oyuna vakit olsun.
    Neyse bunlarla kafa şişirmeyelim demek istediğim şuanlık İş trafigi sona erdi boştayız ve yeni bir server gelirse yelken açmak istiyoruz.Arkadaşlarla baktık en son server 2 ay önce gelmiş , yenisi ne zaman gelir diye sormuyucam :) Tahminen ne zaman gelir , fikirlerinizi alıyim diye sorucam ..Forumun daha dogrusu SRO bölümünün kulanıcısı azalmış olsada eminim halen deli gibi oynayıp forumu dolaşanlar vardır bakalım ne düşünüyorlar.
    Bu arada tüm arkadaşlarımıda Selamlar, şimdi bana gelir gelmez yine yeni serverin peşinemi düştün diyeceksiniz ama ne yapalım beni bir tek Oyuna bağlayan kısım o..Yeni Serverde Level rekabeti , Kale savaşları , Unique ve PVP nin verdiği zevk hiç bir yerde yok :)
    Ama şanssız olduğum bir yanı var şu illet server beklediğim zaman bir türlü gelmez , inşallah bu defa tersi olurda Joymax ın bi artısını görürüz.
    Herkese İyi akşamlar arkadaşlar , yeniden burda olmak Güzel.

• Boşverin isroyu hocam gelin privatede hayat var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trapped Under Ice -- 26 Eylül 2011; 16:34:09 >
  • Askerden ne ara döndün len. Hoşgeldin bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeuerBlume

Boşverin isroyu hocam gelin privatede hayat var

Katılıyorum.
  • Hoşbulduk Sağ olun
    Aslında çok istiyordum askere gitmeyi , pederden uzak biraz kafa dinlemeyi ama kısmet olmadı.Yengemin vefatı yüzünden tecil etmek zorunda kaldım daha sonra Sezon açıldı iş güç derken buraya kadar sürüklendik böylesi hayırlısıymış demek .şöyle 3-4 aya kalmaz gitmeyi planlıyorum Nasip olursa ama şimdi degil biraz tatil lazım.
    Bu arada Önder senin Msn degiştimi ne oldu ? arada giriyorum hep Offlinesin , hayırdır :)

@FeuerBlume & @Pentacle*
    Daha önce ZSZC diye bir privatenin FİRE serverında oynadık ama 2 ay olmadan server kapandı , o yüzden biraz dilim yandı privatelerden ..Zevkli ancak Yeni server kadar degil o yüzden bi süre daha bekliyicez , milletin hevesi kıralmadan gelir umarım.
    Sizin oynadığınız Hangisiydi ? aslında Server gelene kadar takılabiliriz arkadaşlar maksat zaman öldürmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Royalty* -- 26 Eylül 2011; 17:39:49 >

• Grindroad v2 Titanium'da oynuyorum ben. Vietnam SRO dosyalarıyla kuruldu.
  • @Pentacle*
    Heralde kurmasıda ismi gibi uzun hacım bunun :) Neyse ben biraz araştırayım madem , olursa mesaj atarım size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Royalty*

@Pentacle*
    Heralde kurmasıda ismi gibi uzun hacım bunun :) Neyse ben biraz araştırayım madem , olursa mesaj atarım size.

1.25 GB'lık clienti var indirip oynuyorsun sadece.

Yalnız az önce Iceworld Online'a başladım, daha güzel gibi 60-70 kişi oluyor serverda.
  • Bence bi 4ay daha yeni server gelmez

Sadece tahmin
  • @ Royalty*
    Zszc water de oynuyorum hocam ben uzun süredir oynuyorum.Öyle kapandığını görmedim.Sürekli gw,job war var gayet güzel
  • En saglam elitesro gibi 6 sw actilar 15x oranlar bir tek 5.sw 30x orana sahip ve sinir 100 lvl avrupa cinli her ikiside var job fortress war ve bayragi ele gecir gibi duzenlemeler var ayrica bot kullanimi ve stall charlari minimum. E ye bastiginiz zaman aktif en az 6 sayfa avrupa partileri bulabilirsiniz her seviyede bu yonden cinlileri fena eziyolar. Bu hafta esro gelcegini duydum sinir 110 lvl arena ve unutulmus dunya dahil hersey varmis ama girip bakmak daha nasip olmadi. Hayat yonunden isro artik oldu oyuna para vermek hicbir zaman akil isi olarak gelmezdi ve hic vermedim ama elitesro da warriorcleric karaktere sahibim ve yazin sadece 2 haftami aldi sp ve lvl kasmak. Son olarak elitesro nun rev6 gibi karakter dataverilerine sahip forum ve server istatistiklerini gosteren (gene ayni) forum var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: airmemoli

En saglam elitesro gibi 6 sw actilar 15x oranlar bir tek 5.sw 30x orana sahip ve sinir 100 lvl avrupa cinli her ikiside var job fortress war ve bayragi ele gecir gibi duzenlemeler var ayrica bot kullanimi ve stall charlari minimum. E ye bastiginiz zaman aktif en az 6 sayfa avrupa partileri bulabilirsiniz her seviyede bu yonden cinlileri fena eziyolar. Bu hafta esro gelcegini duydum sinir 110 lvl arena ve unutulmus dunya dahil hersey varmis ama girip bakmak daha nasip olmadi. Hayat yonunden isro artik oldu oyuna para vermek hicbir zaman akil isi olarak gelmezdi ve hic vermedim ama elitesro da warriorcleric karaktere sahibim ve yazin sadece 2 haftami aldi sp ve lvl kasmak. Son olarak elitesro nun rev6 gibi karakter dataverilerine sahip forum ve server istatistiklerini gosteren (gene ayni) forum var.

Sroking Elitenin botunu çıkardı kısa süre için ücretsiz, yakında oranında cılkı çıkıcak, bağla bota haftasına Max LvL FF char

• 4 saat check vermiş , bide bakıyorum server geliyormuş.
    Beklemedigimizde adamlar arka arkaya 4-5 server açar ama Bekleyincede aylarca tık yok ..Bunca yıldır oynuyoruz halen bi GM nin amca oğluyla bile tanışamadıkki özel istekte bulunsak , onlarda anında al sana server deseler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Royalty* -- 27 Eylül 2011; 12:02:32 >
  • yok yine olmadı , yine olduramadık Anlaşılan uzun bir süre bekliyicez her zamanki gibi ...
  • Arkadaşlar konu private konusuna dönmesin kilitlenmesine neden olmayın lütfen.

@Ömer, msn açık ya 7/24
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz Uruk Hai

Arkadaşlar konu private konusuna dönmesin kilitlenmesine neden olmayın lütfen.

@Ömer, msn açık ya 7/24

Gelin isi tatliya baglayalim, tum private server konulari serbest olsun
  • Ozaman benim Msnde bi sorun var neyse sana ulaşırım ben , bayadır uzakdım özledim sizleri

@Ophiafagus
    Bu yorumu yeni gördüm :)
    Korkutan bi tahmin yapmışsın ama tam 4 ay Sonra Server gelirse GM ile iş birligi yapıyolar diye foruma konu açarım.
  • Bende yeni servera geçmeyi düşünüyorum eğer yeni server açılırsa birlikte guild kurabiliriz. Yeni bi servera topluluk halinde geçmek daha iyi :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.