Şimdi Ara

ultiboard'ı kullanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar.dün ultiboard programı download ettim fakat şifre istedi ve kuramadım.Bu arada sizin bildiğiniz ve internetten "beleş" indirebileceğim devre tasarım programı var mı?bildiğiniz site varsa bildirmenizi rica ediyorum?

• "Circad" adlı bir program var. Windowsta çalışıyor. Yazıcıya çıkış alabiliyorsun, kullanım çok kolay. Auto router yok. Mutlaka dene. Ben kullanıyorum.
  • Ultiboard 8 mi indirdiğin program. Onu bende kıramadım ama 2001 versiyonunu kullandım. Kaynak olarakta altaş yayınlarının bu programla ilgili bi kitabı var...
  • programı sildim,ama öyle birşeydi.bu "circad" adlı programı internetten ücretsiz indirebiliyormuyuz peki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ziyankar

Ultiboard 8 mi indirdiğin program. Onu bende kıramadım ama 2001 versiyonunu kullandım. Kaynak olarakta altaş yayınlarının bu programla ilgili bi kitabı var...

arkadaşım bende ultiboard ile bir devre çizdim ama yazıcıdan çıkaramıyorum bi kaç seçenek var çıkartmadan önce onlardan bi kaçtane denedim olmadı. zaten print dediğimbi bir uyarı çıkıyo "there are still erors do you want to continue?" evet yada hayır die iki seçenek çıkıyo hayır dediğimde birşey olmuyo evet dediğimde de bi kaç seçenek çıkıyo herhangi birini seçip devam edince "output device is not vaild" uyarısı çıkıyor"

sen bu programı kullandığın için belki bilirsin die sordum beni bilgilendirirsen çok sevinirim şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.