Şimdi Ara

Ultrabook Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar ben bilgisayar mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim. Ultrabook almayı düşünüyorum. Bilgisayarda programlama yapıcam, photoshop kullanıcam, bilgisayarın oyun olarak lolü ve csyi çalıştırması yeterli. Şarjının en az 6-7 saat gitmesini istiyorum bu süre 8-10 saat olursa daha çok sevinirim.ince olsun kolay taşınsın.(Bazı ultrabooklar biraz daha kalın ve ağır olabiliyorlar belirtmek istedim)
    Bütçem 4000 lira zorlarsam +100 olur yani. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

• warisalperen03 W kullanıcısına yanıt
    Macbook Pro. Windows olacaksa Dell XPS 13, Lenovo Thinkpad serisinden bir ultrabook olabilir. En iyileri bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Vedder

Macbook Pro. Windows olacaksa Dell XPS 13, Lenovo Thinkpad serisinden bir ultrabook olabilir. En iyileri bunlar.

Mac in artisi nedir tam olarak bilmiyorum ayrica model de yazarsaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up...
  • Kendim de severek kullandığım Lenovo yoga 900 ü tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: warisalperen03

Merhaba,

Arkadaşlar ben bilgisayar mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim. Ultrabook almayı düşünüyorum. Bilgisayarda programlama yapıcam, photoshop kullanıcam, bilgisayarın oyun olarak lolü ve csyi çalıştırması yeterli. Şarjının en az 6-7 saat gitmesini istiyorum bu süre 8-10 saat olursa daha çok sevinirim.ince olsun kolay taşınsın.(Bazı ultrabooklar biraz daha kalın ve ağır olabiliyorlar belirtmek istedim)
    Bütçem 4000 lira zorlarsam +100 olur yani. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

http://www.sadecenotebook.com/asus-ux303ub-r4088t-pmu401126

Mac'in artıları işletim sisteminin stabilitesi ve batarya süresinin çok iyi olması. Ayrıca taşıması da kolay. Senin isteklerine uyuyor yani.

Model olarak macbook pro 13 inch en düşük konfigürasyonlu model o paraya bulunur sanırım. (4 GB ram, 128 GB ssd)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Vedder

Mac'in artıları işletim sisteminin stabilitesi ve batarya süresinin çok iyi olması. Ayrıca taşıması da kolay. Senin isteklerine uyuyor yani.

Model olarak macbook pro 13 inch en düşük konfigürasyonlu model o paraya bulunur sanırım. (4 GB ram, 128 GB ssd)

Aynen ben zaten programlaöa konsuunda yeniyim bilgisayarı zorlaycak işler yapmıyorum. Laptopun taşınabilirliğinin yükske olmasını istiyorum. Bir de bir şey soracağım windowslu modeller arasında 8 saat şarj randımanı alacağım model bulabilirmiyim? bir de 1.5 kg taşımakla 1 kg taşımak arasında çok fark olur mu?
    Yukarıda da belirtmiş olduğum Dell XPS 13. Windowslu ultrabookların kralı bu şu anda.

1.5 kg ile 1 kg arasında müthiş bir fark olur tabi.
  • Cevaplar icin tesekkurler arkadaslar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.