Şimdi Ara

Ultrabook tavsiyesi (asus)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar uzun bi sure kullandıgım hp 6020et modeli notebookumu satma kararı aldım ve bugun vatana gittiğimde bir zenbook gördüm tasarım şahaneydi kısacası bi tane zenbook almaya karar verdim tavsiyelerinizi alabilirmiyim ( full hd , ssd , 13.3 ) olmazsa olmazlar şimdiden sağolun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• SAMSUNG 900X3D bu modelde dediğin zenbook kadar iyi araştır bir derim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailcbk

SAMSUNG 900X3D bu modelde dediğin zenbook kadar iyi araştır bir derim :)

Sağol dostum baktımda beni açıkcası zenbookun görünümü cezbetti diyebilirim :)

• ben zenbook ux32vd-r4013h kullanıyorum 5 aydır, çok memnunum. Artıları full hd ekran, hybrid ssd, 6gb ram, harici ekran kartı vs.

SSD sonradan taktırabilirsin.. Ben 2700e almıştım, geçenlerde hepsi burada 2150 gibi bir fiyata satıyordu bir kaç günlüğüne..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvnccelik

ben zenbook ux32vd-r4013h kullanıyorum 5 aydır, çok memnunum. Artıları full hd ekran, hybrid ssd, 6gb ram, harici ekran kartı vs.

SSD sonradan taktırabilirsin.. Ben 2700e almıştım, geçenlerde hepsi burada 2150 gibi bir fiyata satıyordu bir kaç günlüğüne..

Kafama yattı ama hocam garanti dışına cıkıyor mu ssd taktırsam bide bu 500+24 olayını anlamadım bi açarmısnız bide ben diyelim 128lik sdd taktırdım o zaman 128+24 mu olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: anlc_93

Kafama yattı ama hocam garanti dışına cıkıyor mu ssd taktırsam bide bu 500+24 olayını anlamadım bi açarmısnız bide ben diyelim 128lik sdd taktırdım o zaman 128+24 mu olacak?

Garanti dışına çıkmaz. 24'lük SSD de normal bir SSD değil, önbellek görevi görüyor. Yazmaya karşı korumalı.

Senin takacağın SSD ise normal bir SSD. Üzerine işletim sistemi falan kurulabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: anlc_93

Garanti dışına çıkmaz. 24'lük SSD de normal bir SSD değil, önbellek görevi görüyor. Yazmaya karşı korumalı.

Senin takacağın SSD ise normal bir SSD. Üzerine işletim sistemi falan kurulabilir.

Sağolun hocam peki ssd olarak hangi model markayı tercih edebilirim ilk kez ssd kullancamda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.