Şimdi Ara

ULUDAĞ PROJESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uludağ TUBİTAK bünyesinde geliştirilen ulusal bir LINUX dağıtımı oluşturmayı amaçlayan bir dağıtım.Şu anda kararlı bir versiyonu olmamasın rağmen 0.0.3 versionu indirilebilir.Yakın bir zamanda kararlı bir sürümü çıkması beklenen dağıtım yüzde yüz türkçe olması bekleniyor.İnşallah hepimize hayırlı uğurlu olur
    ULUDAĞ RESMİ SİTESİ

• nereden indirebiliriz
  • Tetik imzan kuralların epey dışında.

Konu bir süreliğine üst konu yapılmıştır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tetik007
    .Şu anda kararlı bir versiyonu olmamasın rağmen 0.0.3 versionu indirilebilir.

Resmi sitesinde indirme linki yok sanırım?
  • İndirebileceğiniz adres ama uludağ ı şu aşamada kurmakta zorlana bilirsiniz.Çünkü şu anki versiyon ev kullanıcılarından çok geliştiriciler(developer) için hazırlanmış kurmadan önce lütfen sitedeki dökümanları okuyun
  • uludağ kararlı sürümünü sabırsızlıkla bekliyoruz, ama ben bunude denemek isterim, fakat daha evvel kullanan oldumu bilmiyorum,
    bilgisi olanlar hangi dağıtım ağırlıklı yapılmış, ev kullanıcıları için nasıldır, çoklu ortam desteği nasıl, hangi masaüstü var veya varmı?, ofis varmı, kurulum sihirbazı içeriyormu yada nasıl kurulur: fedora, suse, debian gibi bişeymi temelli yoksa kendilerimi yaptılar bu sorularıma cevap gelirse sevinirim
  • sanırım bunu download'a açıldığında üst konu yapmalıyız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.