Şimdi Ara

ÜMRANİYE / SON DURAK AKŞAMLARI TEHLİKELİ MİDİR..? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
6.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben 26 yıldır bu ilçede oturuyorum. Kurtulamadım gitti şuralardan.
    Bu ilçede annesinin gözü önünde kızına tecavüz edip katlettiler, bu ilçede 30 küsür kişi çöp patlamasından öldü, bu ilçede kışın karda evine varabilmek için yürüyen ilkokul çocuğu donarak öldü vs..

Mecbur değilsen yaklaşma buralara. Bela mutlaka bulur seni.
  • BENDE BILDIM BILELI UMRANIYE SONDURAKTA OTURUYORUM HERYERIN TEHLIKELI BI SEYI VARDIR DIKKAT ETMEK GEREKIR
  • İstanbul'un çoğu yeri tehlikeli
  • 2 Yıllık konu hortlamış
  • 2 yıllık hort
    Madem hortlamış bende yazayım bende Ümraniye/Çarşı da oturuyorum 1990 dan beri sondurak a çok gidip gelirim neredeyse her gün bence çok güvenli bir yer oranın en tehlikeli elemanı benim umarım benle karşılaşmazsınız
  • vaybe 2 yıl öncede yazmısım :
  • Hazır hortlamış bizde yazalım..Babamın iş yeri orda la zaten son durak dediğiniz yer Emniyet Müdürlüğünün orası değil mi
    Ama duyuyorsunuz haberlerde mustafa kemalde hergün mevzu oluyor..Burda iş yerini merak eden olur belki emniyetin az solunda PTT var
    onu karşısında aşağı iniyorsun kavaklıdere caddesi snaırım yokuşun orda Arçelik servisi..Ümraniyede yaşan ve evinde arçelik marka beyaz
    eşya olan herkes bilir Reklam gibi oldu la sanki

• Vay be 2 sene önce oraları bilmez iken 2-3 ay öncesine kadar oralardan çıkmıyorduk

Valla serseri pislik tipler oldukça fazla ama öyle salça olacak tipler ilerisi fazla yok..

Bir olay olsa polis çok kısa zaman içinde müdahale ediyor zaten.

Orada 3-5 yerde takılır bela tipler genellikle durağın oradaki sokak kenarında çay ocağının yanında bolca vardır ve nöbetleşe yer değişirler hiç boş kalmaz kısaca orası..
  • Hala Ümraniye' de yaşıyorum.
    Bir olay olsa polis anında müdahale ediyor demişsiniz. Benim evim anacadde de ve Allah' ın her günü her gecesi arabasına taktırdığı woofer ı arabesk, fantezi veya marşları yüksek sesle adeta seçim otobosü gibi çalan tipler hiç eksik olmaz buradan. Üstelik bu ana caddeden ortalama yarım saatte bir devriye arabası geçtiği halde.
  • İstanbul potansiyel tehlike zaten..
  • Daha 1 saat önce sondurağın merkezinde sebepsiz yere ben ve 3 arkadaş 15-20 kişinin saldırısına uğradık. Kişi başına 4-5 adam düştü ve biz neye uğradığımızı şaşırdık. Buna rağmen bazılarını paket ettikte kaçabildik... Bizden başkaları olsaydı nolurdu kimbilir....

Öyle bi görüntü olduki daha önce orda burada selamlaştığımız etraftaki sivil polislerin hepsi topuk yaptı. Bare gidip üniformalı polise şikayet edelim dedik, poliste ilgilenmedi. Gördüğünüz yerde dövün dediler ve gittiler şaka gibi. Ee tabi bizde de şikayet edicek heves kalmadı tabi.

Çok şey diyesim varda burada olmaz.. Yazık gerçekten. Başımızdaki sisteme bakın arkadaşlar..

Başımızdakiler güya polis sayısını arttırdılar, emin olun çoğu sizden bizden korkak. Sadece maaşlarını alıp yürüyolar. Olayları bu..

Aldığımız darp yetmezmiş gibi kolumdaki saatim ve bir miktar param yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cashr00t -- 26 Haziran 2012; 0:04:39 >

• Ne ümraniye son durakta yada ilk durakta bişey olmaz raad olun,istediiniz durakta inebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.