Şimdi Ara

Umudum hiç kalmadı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yapabildiğim tek şey buraya yazabilmek, bir çözüm arıyorum dostlar. Sürekli umutsuz düşünüyorum bu yıllardan beri böyleydi fakat son zamanlarda daha fazla oldu artık hiçbir işin içinden çıkamıyor hale geldim. Artık gülemiyorum, sürekli üzgün haldeyim. Arkadaşım yok, sahip olduğum tek şey parça pırçik ailem ve ona tutunmaya çalışıyorum fakat o da kopmaya başladı. Üniversite okuyorum ve sosyal ortam da berbat, kesinlikle berbat. Okuduğum bölüm de iş imkanları çok yok, yani rusça bilip ne iş yapabilirsin ki? Ülkenin bu durumu ve umutsuzluk iyice çöktü üstüme. Geleceğe dair, kendime dair hiçbir olumlu şey göremiyorum. Ruhum çok acı çekiyor ve bunun neden olduğunu da bilmiyorum. Sosyal bir insan değilim, insanlar benden uzaklaşıyor. Sebebini de anlamıyorum, insanlara da kendime de hiç güvenim kalmadı. Kendimden bile nefret ediyorum...
    Sizce ne yapabilirim dostlar? Bir çıkış yolu bulmaya çalışıyorum fakat bulamıyorum. Kusura bakmayın bu kadar da yazdım sizi de rahatsız ettim.

• yılmaz güney in umut filmini izle....
  • en azından sosyal ortamda fikirlerini ifade edebiliyorsun, burdan başla bence. sosyal mecralardan okulundaki kişilerle iletişime geçip reelden devam edebilirsin. bunun dışında sosyallik çok sana göre değilse kendi başına geçireceğin vakitleri çok kitap okuyarak değerlendir. bölümün yabancı dilinle ilgili bu sana avantaj olabilir, rusça kitap okumakla geliştir kendini, ufak ufak çeviri deneyebilirsin
  • EN İYİSİ forum olarak toplu intihar eylemi gerçekleştirelim....
  • Üniversitenin psikolojik danışmanlık ve rehberliğine git
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8931184CD -- 12 Nisan 2023; 20:59:20 >
  • aile hayatinizi düzeltmeye çalışın konuşun sorun nerde bulmaya çalişın iş konusunda sa üzülmeyin büyük şehirde yaşiyorsaniz istediğiniz iş olmasa bile yinede bir iş şansini yakalarsiniz.Büyük otellerde rusçanizi konuşturabilirsin hem arkadaş dost da kazanirsin [fazla takmayin önce okulunu bitir bu aşamada biraz dilin üzerinde pratik yapiniz
  • İstemedigin bölümü okuyosun istemedigin hayatın var. Gelecege dönük hedefin yok. Hayatında neleri degistirmek istiyorsan onu hedef koyup ufak ufak degistiriceksin baska çaren yok. Yoksa su an nereye gidiyorsa onu yaşayacaksın. Birşey yapmayacaksan olacak olanları zaten yapmışsın. Birşey yap degistir.
  • Bir şey yapmaya başladım arkadaşlar, matematiğe sıfırdan başladım aynı zamanda önceden aile dostumuzun beni java öğrenmeye itmişti 7 yıl önce, şimdi tekrardan başladım. Bir şeylerin değişmesini istiyorum, ve değiştirmeye çalışıyorum. Sizce öğrenmek için geç mi ?
  • aynı dertler bende de var hocam yanlız değilsin yani,sana tavsiyem kendine bir uğraş bir hobi edinmen olur ya da bir spor yapmak gibi başka insanlarla tanışmanı kaynaşmanı sağlar.İstersen Pm den yazabilirsin özelden konuşabiliriz
  • yanlız değilsin hocam.bu arada neden geç olsunki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FollowTheLight -- 4 Şubat 2019; 1:14:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derman-

EN İYİSİ forum olarak toplu intihar eylemi gerçekleştirelim....

iyisin iyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.