Şimdi Ara

Sağlam bir evlilik sitesi önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s.a arkadaşlar mağlum yaş kemale erdi işimiz gücümüz de var ancak evlenecek doğru düzgün bir kız bulamıyoruz nereye hangi kapıya gitsek kızımız okuyor yok çalışıyor yok büyük abisi var evlenmeden olmaz..bilmem ne artık psikolojimizi bozdu bu mesele bizde 3 kız evlendirdik vallahi biz çok kolay kız vermişiz o yüzden kendi göbeğimi kendim kesecem bildiğniz sağlam bir evlilik stesi v.s birşey varsa lütfen söyleyin ...

• Öne sürdükleri bahaneler tamamiyle yalan . sadece ailelerin gozunde maddi olarak bir yer edinememişsin . İyi seviyede bir maddiyatin olsaydi onlar derdiki kizimizi ne zaman aliyorsun diye.
  • Hepkazanan kullanıcısına yanıt

ustam haklısın belki eyvallah da maddiyat da sanki 2 evimiz 1 arabamız var + kamuya bağlı şirkette çalışıyorum önümüz de seçim var büyük ihtimal kadro gelecek inşallah maddiyat da daha Allah tan belalarını mı istiyorlar düğün dernek zaten olacak işler daha ne yapim usta sen söyle ????

• Bende de para var; ama kız yok. Of ya. Bir türlü evlenemiyorum. 😭
  • DrakeMcCain kullanıcısına yanıt

o zaman demek ki bu işlerin işle yada parayla pulla alakası yok şans....

ne hanzolar ne kızlarla evlendi bee....

• 7805 7 kullanıcısına yanıt

Tabi ki de parayla alakası yok. Kadınlar paraya gidiyor olsaydı Şeyma Subaşı, Acun'u bırakır mıydı?

• Site vb. yerlerden çok medet umma, ama Bumble gibi dating appler'ini kullanabilirsin.

Ha bu applere de çok güven olmaz onu da diyeyim.

• manyakmısın olm sen.dert mi arıyorsun başına .

• DrakeMcCain kullanıcısına yanıt

doğru diyon valla...

• crow in cornfield C kullanıcısına yanıt

kız yok ne yapalım kızlar karaborsaya düşmüş....

ya hacı inan böyle daha rahatsın ama şimdi anlamıyorsun.

geçenlerde aynı benle yaşıt bir arkadaşla konuştum telefon da yeni nişanlandı oda. oda gelmiş bana diyork kardeş sende amma istekliymişssin diyor ulan 32 -33 yaşına geldik benle yaşıt adamların 10 yaşında çocuğu var. elimizi kadın eli değmeden ölüp gidecez...

daha bunun isteklisi mi kalmış bak bilader bekarlık sultalık diyorlar değil mi ? bekarlık rezillk evlilik güzel birşey insanın hayatı düzene girer bir sevdiği hayat arkadaşın eşin yuvan olur ...

istemsiz güldüm. inşallah düzgün bir insanla karşılaşırsın da mutlu olursun . sorun evlilik falan filan değil. sorun bizim milletin üçkağıtçı olması. imzayı atana kadar gülerler yüzüne sonra yapmadıkları çingenlik kalmaz.

amin cümlesine...

Allah herkesin karşısına hayırlı arlı namuslu eş adayları çıkartsın inşallah..

• Valla evlilik iyi bişey değil kafan ağrıyor her gün kavga gürültü ben 2 yıllık ilişkiden çıktım iyili evlenmedim hayatımın en stresli 2 senesiydi
  • Valla dostım bende çok arada kalıyorum bi yandan yaşımız ilerliyor yalnızız bi yandan iyi diyorum cidden düzenli oluyosun yalnız kalmıyosun herşeyi eşinle yapıyorsun bi yandan da kavga gürültü sonradan değişmeler bilemiyosun bende aradayım:)
  • tövbe abi tövbe bundan sonra köye kız bakmaya gitmek mi Allah korusun....

bugün yine bir köye kız bakmaya gittik. gitmez olaydık nazar mı değdi ne oldu yolda bir başım ağrıdı bir midem bulandı 40 km boyunca işkence çektim resmen ... arabayı eve zor getirdim.. 2 defa kustum kafam patlayacak gibi ağrıdı gözü olanın gözü çıksın.... tövbe bir daha köye möye gitmem....

• desertrose25 kullanıcısına yanıt

Aynen ya cidden haklısın ne yapacaz

• desertrose25 kullanıcısına yanıt

Allah kahretsin armudun iyisini hep ayılar yiyor arkadaş...

elimize kadın eli değmeden dişi sinek değmeden ölüp gidecez...

birisi sağlam bir evlilik sitesi bulsun acilennnn..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.