Şimdi Ara

Uncharted: Drake's Fortune oyuniçi video [29 haziran] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Abicim anlatma şimdi bana onları.O bahsettiklerin zaten fason AI lı oyunlardır.Oyle saçma şekilde enerjini azaltmaya çalışmak zaten kolaya kaçmaktır.Oynarkende bi zevk alamazsın.
    Birde korunan , seni ugrastıranlar vardır.Helede böyle insan şeklindelerse oyle olması lazım.Sonuçta böyle çıkarsa AI dan tokadı yer reviewlarda.
    PS3 oyunu olarak bakarak savunmana gerek yok.Oyun olarak bak.

FEAR, HALO gibi oyunlardaki gibi olmalı.Saklanmalı, arkadan çevirmeli vs vs...Bu jenerasyonda bunlar dahada iyi olmalı.Helede CELL li bir cihazda
  • Beyler objektif olduğuma inanan bir ps3 sempatizanı olarak yukarıdada belirttim adamın animasyonlarında eksiklikler var... artık komik kaçıyo bu tip hareketler next gen de....Yapay zeka bu haldeyken çıkmaması için hep beraber dua edelim...Çatışmalar gerçekten komik....Grafikler harika gözüksede oyun bu halde çıkmamalı yoksa next gen tabirine ayıp etmiş oluruz..Gerçekçi olmasın eğleneyim yeter adamlar gelsin mermi saydırayım parende atarken mal mal baksın saydırmaya devam etsin adam derseniz kusursuz bir oyun...

(Yapay zekayı sakın savunmayın kim angutları vurmaktan zevk alır??Feardaki düşmanlar?ya half life 1 deki askerler??Mgs nin yapay zekası?Adamı heyecanlandıracak coşturacak şok edecek...bu nesilde değilse ne zaman.. p2 300 de bile müthişti half life da düşman AI ...Güzel değil..aksini idda edecek olan çok olacak ama gerçek bu....Oyun çıkınca daha iyisinin olacağını beklemeyin ki hayal kırıklığı olmasın....)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancanax -- 30 Haziran 2007; 1:15:53 >

• Naptın cancanax sen...Aforoz edecek seni ps fanları..Bu kadar objektif ve açık görüşlü olmaman lazım...Tebrikler gerçekten
  • Amma uzattınız yav..

Videoyu izledim. Grafiklere diyecek yok, gerçekten çok iyi gözüküyolar. Aimasyonlar ise beni tatmin etmedi, henüz. HEnüz diyorum çünkü besbelli ki bitmemiş, geliştirmeleri şart. Alakasz etkileşimler var, karakter ve mekan arasında. Tabi oynayan da baya kazmaymış, o da ayrı mesele. Ama dediğim gibi, animasyonda sorun var. Kırıtma olayı azalmış, genel anlamda bi iyileşmeye gidecekleri kesin..

Yalnız kimsenin bahsetmediği en eksik nokta benim gözüme takılan, mekanla olan etkileşim. O kadar fazla yaprak, dal, bitki va ve arasından geçiyor ama etkileşim yok gördüğüm kadarıyla. Yani dokununca hareket etmesini bekliyo gözlerimş. Crysis'den sonra böyle bir standart bekliyorum sanırım. Aslında bu hitman'de bile vardı yıllar evel ilk çıktğında. Buna biraz gayret edilmeli..

Onun dışında grafikler, özellikle gölgelerin karaktein üstünden akması vb şeyler çok başarılı, atmosfer keza öyle. Yapay zeka hakkında bişey söylemek şu aşamada pek mantıklı değil, oyunun içeriği ve çizgisiyle alakalı şeyler bunlar. Eer oyunda çok fazla düşman geliyorsa eve her köşeden çıkıyolarsa, kısacası bol vurdulu kırdılı bir tarzı varsa genelde o halde gelen düşmanların zekalarının çok yüksek olması da biraz sıkar adamı. HEpsinin saklana saklana ilerlediğini düşünsenize, 50 metre gidemeden 'game over'. Sanmıyorum ki öyle olsun, adenture ögeleri barındıran bir oyun olacağını düşünürsek, düşman zekalarının da geliştirilebileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz sanırım. Yani herhalde kimse aksini söyleyemez, Ps2 gibi bi alette bile MGS'deki yapay zeka yapılıyorsa, Ps3'den de az bişey bekleyebiliriz yüksek müsadenizle.

• Adven imzan süper olmuş

Bu arada bu oyundaki dedigin gibi atmosfer cok hos ayrica cizimi ve cizgileride kendine cok has olmus. Yani grafikleri belirgin herhangibir oyuna benzemiyor o bakimdan da cok guzel geldi gozume.

edit: koray uncharted ile ilgili guvendigin bir kaynak olan ign den onincelemesi ve bazi sozleri :

quote:

Combat plays a big part in Uncharted - it's pretty challenging too.

quote:

Almost all objects can be used as cover. You'll need it when the bullets start flying.

quote:

So far then, we're impressed with the sauced up combat Naughty Dog has infused in Uncharted.

demekki bazi sozleri soylemeden, bazilarinin soylediklerini elestirmeden once bir video ile yetinilmememiz gerekirmis...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi homeedition88 -- 30 Haziran 2007; 2:15:44 >

• Düşmanlarla ilgili home'un yorumu yerinde olmuş oyunlardaki düşmanlar bölümler geçtikçe zorlaşırlar, Malum oyun tutorial evresiyle başlar önce atlama zıplama hedef alma öğretilir çünkü konsol oyuncusu hayatında ilk defa pad tutmuş olabilir bu sebeple ilk bölümlerdeki düşmanların daha kolay öldürülmesi doğaldır. He denilebilir kim biliyor bunun oyunun kaçıncı bölümü olduğunu o da doğrudur ama tarafsız eleştiri yapılacaksa hepsi bir arada değerlendirilir, gene ezbere konuşmalar mızmızlanmalar almış başını gitmiş yok fason Ai , tokat yemeler falan , herhalde alıp oynayıp bitirenler var oyunu, ign ön incelemesinide okuduk gerisi safsata şimdilik, Grafiklere gelince hayli iyi karater hareketlerindede abartıldığı gibi bir falso yok bu oyunda tek sevmediğim patlamalardaki sunilikti umarım oyunun yapımı tamamlandığında çözülmüş olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: homeedition88

Adven imzan süper olmuş

Sana bir

Organizasyonun düzenlenememesine sebep olanlara ise kallavi bir
  • Animasyonlarda evet dediğiniz gibi biraz kötü durum var fakat rahatsız edecek düzeyde değil. Oyunu oynayınca ne bu ya deyip kenara atacak cinsten değil.. Yapay zekayı ise çok başarılı bulmasam da eleştirecek düzeyde kötü bulmadım. Ve zaten oyunu iyice oynayarak daha sağlıklı yorum yapılabilir. Geçenlerde gamex fuarında Crysis'in oynanabilir demosunu gösterdiler. Bu oyunun yapay zekası Crysis'in yapay zekasından 2 kat daha iyi. Fakat oyunun tam hallerinde öyle olacağını zannetmem.. Yine de videoda gösterilen yapay zeka çokta kötü değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SPYdir

Little Big Planet

ya süperdi ilk defa bir videodda içimden gülmek geldi süper bir video du ya inanılmaz oyun.ps3 alırsam ALLAH nasip ederse bu oyunuda alacağım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.