Şimdi Ara

Uncharted: Drake's Fortune oyuniçi video [29 haziran]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.jeuxvideo.tv/video-exclu-1-la-grande-aventure-video-39263.html

Alın size canlılık, ışıklandırma gölgelendirme, hdr, manzara, çimler börtü böcek.. Bayada uzun bir video

• izledim müthiş zevkli bir oyun olcak grafiklerde hakkaten guzel ayrıca kutuk ustunden gecerken sixaxis i kullanmak akıllıca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scrapland

izledim müthiş zevkli bir oyun olcak grafiklerde hakkaten guzel ayrıca kutuk ustunden gecerken sixaxis i kullanmak akıllıca
    Haber için Teşekkürler Neutral, arkadaşlar ayrıca video penceresinin yanında "Telecharger la Video" butonuna basara 74MB .mov uzantılı olarak videoyu indirebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPYdir

Haber için Teşekkürler Neutral, arkadaşlar ayrıca video penceresinin yanında "Telecharger la Video" butonuna basara 74MB .mov uzantılı olarak videoyu indirebilirsiniz

Alıntıları Göster
    video için teşekkürler kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: ibolutionn

video için teşekkürler kardeş

Alıntıları Göster
    Rica ederiz arkadaşlar, izleyelim güzelleşelim dimi İnsanların bu aletten ve oyunlarından beklentileri yüksek, neler çıkartabiilyor görelim hep birlikte. Evet SPYdir dediğin gibi direk video linkide ekliyelim hatta buraya da uğraştırmıyalım milleti

http://ftpclubic15.jeuxvideo.fr/temp-clubic-rx900/disk2/uncharted_drake_s_fortune_video_exclu_1_-_la_grande_aventure_anglais_39263.mov | 74.4 mb | .mov

• quote:

Orijinalden alıntı: Neutral

Rica ederiz arkadaşlar, izleyelim güzelleşelim dimi İnsanların bu aletten ve oyunlarından beklentileri yüksek, neler çıkartabiilyor görelim hep birlikte. Evet SPYdir dediğin gibi direk video linkide ekliyelim hatta buraya da uğraştırmıyalım milleti

http://ftpclubic15.jeuxvideo.fr/temp-clubic-rx900/disk2/uncharted_drake_s_fortune_video_exclu_1_-_la_grande_aventure_anglais_39263.mov | 74.4 mb | .mov

Alıntıları Göster
    Uncharted: Drake's Fortune oyuniçi YouTube videosu

• quote:

Alıntıları Göster
    İşte bu oyun için PS3 alırım arkadaş, tam benim tarzım, sadece PS3 e çıkıyor oyun

Renkler ve ortam haika olmuş kesinlikle.

• quote:

Alıntıları Göster
    Ne izleyebiliyorum, ne de indirebiliyorum. ( 25kb ile geliyor. )

Şu jeuxvideo mudur her neyse sinir etti beni, youtube versiyonlarını bulabilir miyiz bunların, ismi var mı videonun?

Hem embed yaparız foruma daha iyi olur. Aynı şeyi Heavenly videosu için de söylüyorum, site bana inat yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Clementine

Şu jeuxvideo mudur her neyse sinir etti beni, youtube versiyonlarını bulabilir miyiz bunların, ismi var mı videonun?

Hem embed yaparız foruma daha iyi olur. Aynı şeyi Heavenly videosu için de söylüyorum, site bana inat yapıyor.

Alıntıları Göster
    grafikler genel olarak gayet güzel ps3 e böyle oyunlar lazım multiplatform ea oyunları değil..

• quote:

Alıntıları Göster
    Efruz bey 1 mesaj üste bakarsanız

• quote:

Orijinalden alıntı: Resqect23

grafikler genel olarak gayet güzel ps3 e böyle oyunlar lazım multiplatform ea oyunları değil..

Alıntıları Göster
    Zaten ps3 alırsam 360 da oılmayan bu liste içinalırım, 360 çok FPS ağırlıklı bir konsol, ben action ve platform çok seviyorum, malesef onblarda 360 da yok işte ps3 almama neden olcak oyunlar;

Uncharted
    MGS4
    Onimusha 4
    Heavy Rain
    Heavenly Sword

dahasıda geliyo bide little big planet varki, çok şeker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyNameIsNobody -- 29 Haziran 2007; 14:23:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MyNameIsNobody

Zaten ps3 alırsam 360 da oılmayan bu liste içinalırım, 360 çok FPS ağırlıklı bir konsol, ben action ve platform çok seviyorum, malesef onblarda 360 da yok işte ps3 almama neden olcak oyunlar;

Uncharted
    MGS4
    Onimusha 4
    Heavy Rain
    Heavenly Sword

Alıntıları Göster
    Little Big Planet

• quote:

Orijinalden alıntı: MyNameIsNobody

Uncharted
    MGS4
    Onimusha 4
    Heavy Rain
    Heavenly Sword

Alıntıları Göster
    Peki hani tırtık?Hiç bişey demiyorum yaparsan oluyo demekki...bu oyunda sadece biraz daha elemanın animasyonlarına uğraşılabilirdi o kadar...

• quote:

Orijinalden alıntı: cancanax

Peki hani tırtık?Hiç bişey demiyorum yaparsan oluyo demekki...bu oyunda sadece biraz daha elemanın animasyonlarına uğraşılabilirdi o kadar...

Alıntıları Göster
    Animasyonlar, grafikler on numara olmuş. Budur.
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Ef®uZ Tarih 29 Haziran 2007; 14:25:15

Aynen katılıyorum.Son derece güze gözüküyor.Bu videolarda düşse gametrailer'a HD olarak izlesek.

Ayrıca Ozan 10 numara lafı bnm lafım.Çalma laflarımı

• quote:

Orijinalden alıntı: Solid_Snake

quote:

Ef®uZ Tarih 29 Haziran 2007; 14:25:15

Aynen katılıyorum.Son derece güze gözüküyor.Bu videolarda düşse gametrailer'a HD olarak izlesek.

Ayrıca Ozan 10 numara lafı bnm lafım.Çalma laflarımı

Alıntıları Göster
    sanırım bu oyunda yerçekimi az ya da bizim adam çok kıvrak.. animasyonlar biraz daha yavaş olsa tam süper olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: JAM3Z

sanırım bu oyunda yerçekimi az ya da bizim adam çok kıvrak.. animasyonlar biraz daha yavaş olsa tam süper olurdu

Alıntıları Göster
    Animasyonlar 10 numara degil kesinlikle..Özellikle adamın koşma ve yürüme animasyonu izlerken yordu desem yeridir.Dogal degil, bi garip.
    Düşmanlar süper gerizekalı.Bunu düzeltmeleri lazım...
    Frame olayıda düşük sanırım, dönüşlerde rahatsız edici birşey var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Animasyonlar 10 numara degil kesinlikle..Özellikle adamın koşma ve yürüme animasyonu izlerken yordu desem yeridir.Dogal degil, bi garip.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: korayg

Ufacık videodan nasıl bukadar şey çıkardın hayret doğrusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Alıntıları Göster
    Herşeye muhalefet olma iki dakika. Xbox'a çıksa bunları demezsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: koray.83

quote:

Orjinalden alıntı: korayg

Ufacık videodan nasıl bukadar şey çıkardın hayret doğrusu.

Alıntıları Göster
    @Korayg

Bu videoda FPS sorunu yok bence.Heavenly Sword'ta war gibi duruyor ama bu oyunda yok.

Animasyonları walla beğenmeyen bir seni gördüm koray.Bence güzeller.Sadece bi kopukluk var özellikle tırnmanma animasyonlarında.Sanki biraz önceden atlıyor zıplıyor gibi eleman.Onun dışında,koşma,kütükten geçerken düşme ve tekrar tırmanma,uzun atlama ve silahlı çatışmalardaki animasyonlar ve onuda geçtim yakın dövüş gerçekten sağlam.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.