Şimdi Ara

ÜNİVERSİTE DEĞİŞTİRME İLE İLGİLİ ÖNEMLİ SORUM, LÜTFEN YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2010'da YTÜ Gemi inşaat'a girdim, bölümümde mutlu olmadığım için değiştirdim. Şu an 4700 mf3 sıralamam var ve tıp fakültesi olmasını bekliyorum.

Ama çok önemli bir sorum var. Ben kaydımı 25 temmuzda sildirdim,, verilecek olan diploma ve evrakları yarın İstanbula gidip alacağım. Tercihlerimi de yaptım fakat ÖSYM'ye hiçbir şey bildirmedim. Tercihimin geçersiz sayılma durumu var mı? Gerçekten çok sıkıntı yaratıyor,, gece rahat uyuyamıyorum. Sorduğum arkadaşım(aynı şeyi yaşayan) sorun yaşamadığını, yerleştirildikten sonra kaydını sildirdiğini söyledi hatta. Yardım ederseniz çok sevinirim, gerçekten..

• up, cevap bekliyorum..
  • upup
  • upup,
  • quote:

Orijinalden alıntı: -_GHoST-_-MaCHiNe_-

2010'da YTÜ Gemi inşaat'a girdim, bölümümde mutlu olmadığım için değiştirdim. Şu an 4700 mf3 sıralamam var ve tıp fakültesi olmasını bekliyorum.

Ama çok önemli bir sorum var. Ben kaydımı 25 temmuzda sildirdim,, verilecek olan diploma ve evrakları yarın İstanbula gidip alacağım. Tercihlerimi de yaptım fakat ÖSYM'ye hiçbir şey bildirmedim. Tercihimin geçersiz sayılma durumu var mı? Gerçekten çok sıkıntı yaratıyor,, gece rahat uyuyamıyorum. Sorduğum arkadaşım(aynı şeyi yaşayan) sorun yaşamadığını, yerleştirildikten sonra kaydını sildirdiğini söyledi hatta. Yardım ederseniz çok sevinirim, gerçekten..

dostum tam bir bilgim yok aslında.ama tercihinin geçersiz sayılma gibi bir durum yok ortada.
    eğer facebook kullanıyorsan tercih robotunun sayfasına bir bak oradada bu konuyu konuştular.zaten kaydı sildirip yeni bölüme kayıt yaptırıyorsun diye biliyorum.
    ama sen yinede o sayfaya bir bak derim admin etkinse soruna cevap bile veriyor

• ösym bununla ilgili bir açıklama yapmıştı yardımcı olur diye düşündüm buyurhttp://www.osym.gov.tr/belge/1-13611/2012-osys-yuksekogretim-programlarina-kayit-yaptiramaya-.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.