Şimdi Ara

Üniversite kaydımı yeni tercihi yapmadan önce mı sildirmem gerek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi forumlar arkadaşlar şu an üniversite birinci sınıfım ama sınava tekrar giriyorum. aklıma takılan şey sınava girdik sonuçlar da açıklandı diyelim tercih de yaptık onun da sonuçları açıklanır açıklanmaz mı mevcut okulumdan kaydımı sildirmem lazım yoksa önce mi çünkü kayıt silme işlemi uzun sürer de yeni okulun kayıt tarihi geçer diye korkuyorum deneyimi, bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin

• Hocam ben de aynı durumdaydım, kaydımı sildirmeden tercih yaptım ve yerleştim ama gitmekten vazgeçtim istediğim yer gelmedi. Eğer tercihim istediğim gibi gelseydi hemen kaydımı sildirip yeni kayıt yaptıracaktım. Eğer yeni yapacağın tercih garanti değilse bence sildirme ama sen bilirsin yine de.

• Pixel. kullanıcısına yanıt

hocam gitmeyi kafayı koydum 24. tercih bile gelse gideceğim. yani anladığım tercih sonuçları açıklanır açıklanmaz sildirme başvurusunu yapmam gerek dimi? sonra da yeni okula kayıt olunca kredi nakil başvurusunu yapmak lazım sanırsam

• quote:

Orijinalden alıntı: Adnx12

hocam gitmeyi kafayı koydum 24. tercih bile gelse gideceğim. yani anladığım tercih sonuçları açıklanır açıklanmaz sildirme başvurusunu yapmam gerek dimi? sonra da yeni okula kayıt olunca kredi nakil başvurusunu yapmak lazım sanırsam

Hocam ben o aşamaya maalesef geçemedim ama kayıt sildirme ve yeni kayıt yetişir bence

• Kesin tercih yapacaksanız şimdiden sildirin. Beklemenin lüzumu yok. Benim ki çok sıkışmıştı. O stresi yaşamanızı istemem. Kredi nakli e devletten kolay bir şekilde oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnets_Bitch

Kesin tercih yapacaksanız şimdiden sildirin. Beklemenin lüzumu yok. Benim ki çok sıkışmıştı. O stresi yaşamanızı istemem. Kredi nakli e devletten kolay bir şekilde oluyor.

hocam merhaba bir şey soracağım, üniversiteye kayıt aşamasında lise diploması istiyorlar mı? benim diplomam nerede bilmiyorum, e devlette var mıdır bakmadım, bu süreçleri aşmış birisi olarak bu konuda neler biliyorsunuz?

• benim bildiğim tercih yaparsın eğer kazanırsan şuan ki okulundan kaydını sildirir kazandığın okula kayıt yaptırırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Magnets_Bitch

Kesin tercih yapacaksanız şimdiden sildirin. Beklemenin lüzumu yok. Benim ki çok sıkışmıştı. O stresi yaşamanızı istemem. Kredi nakli e devletten kolay bir şekilde oluyor.

kesin tercih yapacağım ancak kyk kredisi alıyorum okul değiştirince nakil başvurusu oluyormuş kredinin o da en geç 1 ay o yüzden bekliyorum

• İstiyorlar genelde. Eğer hiç almadım diyorsanız okuldan almanız gerekli.
  • Adnx12 kullanıcısına yanıt
    Anladım. Dediğim gibi çok bekletip sinir stres yaşama sadece.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.