Şimdi Ara

Üniversite naylon staj yapan var mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
31.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hiç bişey olmaz kimse kontrolde etmez. Ancak anlaşacağın yere söyle nolur nolmaz diye geldi desinler yok desinler tahsilatta desinler. Kimse ispiyonlamazsa sorun olmaz. Kimse seni çağırıp nerede staj yaptın diyede sormaz
  • bizim bölum başkanı tarihi doğru doldur diyor surekli dediği şey gerisinin önemi yok imza kaşe yeterli hatta bizim arkadaşlar kendine kaşe yaptırıp stajı yaptıkları olmuştu
  • bizim kapanan şirketin kaşesi var o kaşeyi basıp kendim imzalatsam üzerindeki telefonda aktif suan bizim ev telefonu. fotoğraf yok ama kendim yazıp uydururum birşeyler sorun olur mu bu şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: pokajy

benim bölüm müh.

ünide staj yapmak çok yer aradım, sonunda tanıdık vasıtasıyla biyer buldum ve oraya gittim. Staj defterini doldurursan imzalayıp mühürleriz onun haricinde stajer kabul etmiyoruz dediler. Bende mecburen tamam dedim çünkü başka biyer bulamadım. Sonra çalışma ortamına bakabilirmiyim dedim, ok 5 dakika bak gel bişeye dokunma fazla durma dediler. İçeriye girdim birisi elektrik panosu yapıyordu, orda bi yerde elektrik projesi gördüm 2 saniye ya baktım ya bakmadım birisi geldi projeyi aldı hemen ordan, bana sinirli sinirli bakıp gitti. o staj yaptığım yerdeki ilk ve son günümdü. stajer kabul etmediklerini söylediler, sadece senin için değil biz kabul etmiyoruz dediler. staj defterini doldurunca getir imzalayalım dediler. bikaç ay sonra gittim her sayfayı tek tek mühürleyip imzaladılar, suratıma da garip garip baktılar niye bu kadar sayfa yazdın diye. bende sorun çıkmasın diye yazdım dedim. Yalnız staj defterine yazdığım şeyler staj yaptığım yerde üretilen ürünler falandı. kel alaka şeyleri staj defterine yazmadım.

sonra staj defterini teslim ettim, tek tek çağırdı araştırma görevlisi. staj gerçekten yaptın mı yoksa naylon mu dedi. bende yaptım dedim. nerde yaptın dedi, adını söyledim. neler yapılıyor orda, sen naaptın günün nasıl geçiyordu orda dedi. bende o 5 dakikada orda ne gördüysem onları anlattım, tamam sen staj yapmışsın dedi. sonra defteri incelerken tek tek bütün konulara baktı, bu konuyu niye buraya yazdın dedi, bi konu alakasız olmuş, senin çalıştığın firma bu işi yapmıyorki ne alaka bunu yazmışsın dedi, bende donup kaldım tabi. ne biliyim bi konu atlamışım o konu ilgimi çekti,önemli bir konu. onun üzerine biraz araştırma yapmıştım staj süresi boyunca o yüzden yazdım dedim. neyse tamam hadi dedi yolladı.

bazı kişilerin staj yaptıkları yere hiçgitmediklerini anladılar ve staj sürelerinin yarısını kabul etmediler. o kişiler gelecek sene yine staj defteri doldurup götürdü. staj defterine fotoğraf koyan kişileri hemen kabul ettiler. özellikle staj yaptığı biyerde bişeyin başında uğraşırken çekilmiş fotoğrafı staj defterine koyanları direkt onayladılar. uzun uzun yazdım buraya çünkü bende staj yaparken naylon staj bişey olur mu diye korkuyordum yardımcı olmak istedim.

Teşekkürler hocam gayet güzel anlatmışsınız , harf notu ne düştü daha doğrusu ders olarak sizde de gözüküyor muydu staj ? Harf olarak ne düştü.

• Naylon firmasında staj yapmıştım sorun varsa alabilirim.
  • Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    valla hatırlamıyorum harf olarak ne düştü, 13 yıl geçmiş aradan
  • quote:

Orijinalden alıntı: m0Ni

bizim bölum başkanı tarihi doğru doldur diyor surekli dediği şey gerisinin önemi yok imza kaşe yeterli hatta bizim arkadaşlar kendine kaşe yaptırıp stajı yaptıkları olmuştu

Staj savunmasına girdiniz mi
  • Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    yok bizde öyle bir şey bizde 2 yıllığım ben yaz stajı 1 aylık var birde her dönem yum var haftada 1 gun.Bu konuda tavsiye verecek olursam naylon yapma stajını git yap tecrube kazan sorumluluk kazan hayatına dair her şeyden kaça kaça sorumsuz biri insan oldum bir yararı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus6397

Bizim bütün sınıf naylon staj yapıyor hatta tüm bölüm naylon yapıyor. Ben tanıdık yer bulamadığım için enayi gibi staj yapıyorum

Bölüm ne savunma varmı
  • Bizde herkesi kontrol ediyorlar. Teker teker sunum yapıyor herkes. 1 gün eksik bile varsa bir sonraki staj tarihinde yapın diyorlar. Ayrıca staj yapılan yerin müdür mü yönetici mi neyse artık ondan kapalı bir zarftan mektup yazmasını istiyorlar stajyer hakkında. Öğrenci de içini açmadan staj komisyonuna iletiyor. Not : Ben daha staj yapmadım üst sınıflardan biliyorum. #mühendislik
  • Up
  • Up banada lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35bk35

Up banada lazım

Yapıyor musun yapacak misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

Up banada lazım

Yapıcam ya okul bitti staj kaldı canımı sıkıyor şu iş vaktimde yok amelelik resmen
  • quote:

quote:

quote:

Up banada lazım

Yapıcam ya okul bitti staj kaldı canımı sıkıyor şu iş vaktimde yok amelelik resmen

Niye şimdiye kaldı hocam
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Up banada lazım

Niye şimdiye kaldı hocam

Okul yeni bitti yani işim gücüm var stajla uğraşamadım uğraşmakta istemiyorum 2aydır arıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 4 Ağustos 2017; 10:41:39 >

• Çoğu kişinin stajı naylon oluyor. Özellikle büyük firmada yapıyorsanız hiç çalışmıyorsunuz
  • balon bi üniversitede okuyorsan çok rahat naylon yaparsın. bizim okulda mülakat oluyor bildiğin sorgu. ultra iyi yalancı olman lazım ki adam sana şu gün şöyle yapmışsın nasıldı neettin anlat şöylemi böylemi diyesorgulayınca konuşabilesin :)
  • Bremen Bv-244 kullanıcısına yanıt
    Merhaba ya bende staj yaptığım firmada tüm belgelerimi kaşelettirdim ama 2 tanesi kalmış bu kaşenin kopyasini bastirsam firmaya bilgisi gitmezmi lütfen yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: shbmm

Merhaba ya bende staj yaptığım firmada tüm belgelerimi kaşelettirdim ama 2 tanesi kalmış bu kaşenin kopyasini bastirsam firmaya bilgisi gitmezmi lütfen yardım

Gitmez niye gitsin daha once kase vurmuslar bide

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.