Şimdi Ara

UP ve Kullanılmayan Championları Topluma Kazandırma Derneği (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
0
Favori
3.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nereata

Arkadaşlar şu an konuda mevcut olan championlara değişik stratejiler ve buildler önerirseniz güncellemeye devam edeceğim.Fakat pek ilgi görmedi galiba konu.Herkes bir-iki isim yazıp bırakmış.Hikayeye bağlayarak bölümce eğlenceli vakit geçiririz diye düşünmüştüm o da pek tutmadı sanırsam...

Ne yazık ki bugünlerde biraz zor bir şey. Gerçekten güzel bir şey atmışsın ortaya, fakat mesajları okuduktan sonra "burada da mı!" dedim kendi kendime. Gerçekten güzel bir şey çıkartsan da ortaya bazı arkadaşlar baltalamış konuyu biraz. Uzun süredir mesaj falan atmıyordum, fakat cidden ilgimi çekti bu konu, ilk fırsat bulduğumda katkı sağlamaya çalışacağım dostum

• Ekle abi Sivir oynayan yok .
  • quote:

Arkadaşlar şu an konuda mevcut olan championlara değişik stratejiler ve buildler önerirseniz güncellemeye devam edeceğim.Fakat pek ilgi görmedi galiba konu.Herkes bir-iki isim yazıp bırakmış.Hikayeye bağlayarak bölümce eğlenceli vakit geçiririz diye düşünmüştüm o da pek tutmadı sanırsam...

bende biraz trolledim aslında trollenme denmez tepki toplamaya çalışıyordum iki kişi alıntıladı biri durumu çaktı diğeri çakmadı kaldı öyleelimden geldiğince bir şeyler hazırlamaya çalışırım hocam

• Trundle pekde up champ değil 1v1 de yüksek avantajı var.
  • Bence ap champların hiçbiri up champ arasına girmez çünkü onları oynamak biraz zeka işi ama gelelim melelere onlarda biraz bu konu söz konusu mesela eşit rune mstryslerde bir fiorayla bir master yi bir değil gibi.
  • @Necrolex
    Çok teşekkür ederim.Umarım sizin gibi birkaç kişi daha çıkar da kaliteli bir konu ortaya koyarız.

@hellfire peninsula
    Ben anladım seni merak etme Brand'e up diyen zaten ya yeni başlamıştır oyuna ya da trolldür
  •  UP ve Kullanılmayan Championları Topluma Kazandırma Derneği

Sivir
    Bu çekici ablamızda gayet iyi bir pusher olmasına rağmen.
    Cc eksiklikliği ve düşük ip ile alınabildiği için pek tercih edilmiyor.
    Kendisi AD olarak çok iyi damageler sağlıyor.Bir türlü kendini sevdiremedi ; o kadar güzel
    olacağına , çirkin şansı olsaymış keşke.
    Şuan köylerde bilumum tandırlarda ekmek açıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolumeOn -- 7 Mayıs 2012; 1:45:29 >
  • Silin su konuyu ya ben boyle gereksiz konu gormedim ulan adam tf ye bile up diyor .. Sinir bir konu oyunda up yoktur sizin gibi nooblar vardir!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tf'ye up diyen camdan atlasın düşerken beyni patlasın yerine yeni beyin taksın
  • Twisted Fate güçlüdür ama oynaması zordur.
    Twitch oynaması çok zor değildir ama zayıftır. Karşı takım odaklanırsa harcanırsınız. Ama bu ikisi yine de pek tercih edilmez.
    Kesinlikle Anivia listeye eklenmesi gereken bir şampiyon. Oynaması bana göre çok zordur.
    Cassiopeia da pek tercih edilen bir şampiyon değildir.
    Master yi, Xin Zhao, Trydamere de up şampiyonlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aEronwzz

quote:

Orijinalden alıntı: Neroth

Hiç anlamıyosunuz dimi up çhamp yoktur up oyuncu vardır bunu forumda en az bin defa söyledik konuuyu baltalamk istemiyorum ama aynı şeyi otuz kere tekrarlıyolarya aynı konuları göremk bayıcı geldi ama twitchin biraz carry olarak zayıf oldugunu düşünüyorum yoksa iyi ellerde tf bile degiştirecek kabiliyete sahiptir :)

UP ve Kullanılmayan Championları Topluma Kazandırma Derneği

Bune böyle

• Konuyu baltalamak istemem ama 1-10levellerde yiden asheden cok sivir,var
  • zilean da up değil sadece insanlar oynamayı bilmiyor tekrar ölceği apaçık belli olan adama bile ulti atanlar var al ap rune exhaust ignite zilean bi kere bile lane kaybetmezsin. zilean ile 7 tane ranked game'im var 5'i win sona ve alistara karşı çok etkili zilean kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atacani

Silin su konuyu ya ben boyle gereksiz konu gormedim ulan adam tf ye bile up diyor .. Sinir bir konu oyunda up yoktur sizin gibi nooblar vardir!

Up ya da Op champlar yoksa neden her hafta buff/nerf geliyor champlara?
  • Sejuani jungle ı zor donuyor rune larla allahtan kırmızıyı kesmeme lüksüm var :) Onun haricinde saglam bi ganker Ustune atlama %70 slow ve alan stun başka kimde var boyle cc olan champ tabikide damage vurmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atacani

Silin su konuyu ya ben boyle gereksiz konu gormedim ulan adam tf ye bile up diyor .. Sinir bir konu oyunda up yoktur sizin gibi nooblar vardir!

Ne nooblar var dimi senin gibi goleme ölüp oyundan çıkıp oyun sonunda gelip "haha free win aldım" demek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

@Necrolex
    Çok teşekkür ederim.Umarım sizin gibi birkaç kişi daha çıkar da kaliteli bir konu ortaya koyarız.

@hellfire peninsula
    Ben anladım seni merak etme Brand'e up diyen zaten ya yeni başlamıştır oyuna ya da trolldür

oyunu beta bitiminden bu yana 4 farklı 30 level hesapla oynadım yani newbie değilim.troll denebilir ama konuya yönelik bir trollük değil.arada bir rastladığım ve her defasında gülümseten bir durumla ilgiliydi trollüğüm.

• bu aralar trnydamare görmüorum bence buff yemeli onu da ekle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellfire peninsula

quote:

@Necrolex

@hellfire peninsula

oyunu beta bitiminden bu yana 4 farklı 30 level hesapla oynadım yani newbie değilim.troll denebilir ama konuya yönelik bir trollük değil.arada bir rastladığım ve her defasında gülümseten bir durumla ilgiliydi trollüğüm.

Zaten newbie olmadığını bildiğim için yazdım ya da trolldür diye.Sorun yok

• Kac gunde bir guncel konu
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.