Şimdi Ara

upgrade yapmak.belki verildi binlerce ama ben de kendi taktiğimi yazayım.gerisi size kalmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu da beni up taktiğim.Çoğu kez up yapmayı başardım.% 85 civarında yaptım.

Ben upgrade yapardım önceden şimdi oyunu bıraktım ama bana silah elbise getiren arkadaşlara upgrade basıyorum.pek iyi biliyorum denemez ama yine de çoğu zaman yaparım.

benim taktiğim de şöyle.

ilk önce mesela ıron bowu up basacaz.ıronıu çantamıza koyuyoruz.

daha sonra biliyosunuz inventory de her sırada 7 tane kutu var.bu da demekdir ki 2 sırada 14 kutu oluyo.

ıron bowu kutuların en sonuna koyuyorsunuz. ve gidip +6 basacaksanız 5tane +7 basacaksanız 6 tane bus alıyorsunuz.

en alt sıradaki 2 sıra kutuyu upgrade için ayırmayı unutmayın.

daha sonra 14 kutudan birinde ıb var diğer 13 üne de mesela salamander alıyorsunuz.

onun için de upgrade belgesi alıyorsunuz.ama dikkat edin upgrade başlamadan önce bütün belgeleri alın daha sonra yeniden charona gitmeyin.

daha sonra başlıyorsunuz salamanderleri + basmaya

heepsini + basınca ıb yi + basıyorsunuz.

daha sonra tekrar salamenderleri up basıp tekrar ib yi basıyorsunuz. ve böyle böyle devam ediyorsunuz.

arada salamanderler yanıyo bildiğiniz gibi.

ben hep bu taktikle basarıyorum.

mesela 1 günde bi +7 ıron bow, 1 +7 glave,+6 shell +6 shard,+6 raptor bastığım oldu. bi tane ıb yaktım :D. ben böyle yapıyorum siz nasıl yaparsınız bilemem.Kolay gelsin.

• 14 tane kutu var sen İB +7'ye basmak için 6 tane bus alıyorsun

İron Bow anladığım kadarıyla sadece bus la basıyorsun ,salamanderleri busla basmıyorsun.

Salamanderler için 13*6=78 adet scrolla lazım normal olarak

13 adet Salamanderleri neyle basıyorsun ?
  • onun kendi kağadı varya hocam 254 k charonda 100 k ya falan satıyolar ama
  • neden pws pro agent kullanıyorsun hacklemeye çalışmak için sakin kardeşim?
  • valla uğraşın böyle şeylerle. bende para b..k siz yapın ben alayım çok güzel oluyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.