Şimdi Ara

USB 2.0 Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Benim sorunum kasanın on kısmında bulunan USB 2.0 girisleri ile ilgili.
    2.0 destekleyen bir flashdisk takınca olması gereken hızında calısmıyor ve bir uyarı cıkıyor bu alet USB 2.0 portuna takılırsa daha hızlı calısır diye. Ayrıca hicbirsey takılı degilkende durduk yere Windows USB ye takılı olan cihazı tanıyamadı diye bir uyarı cıkıyor.
    Bu nedendir acaba? Sistem de Service Pack2 yuklu.

• arkadasım kasanın arka gırıslerındekı usb ler dırek boarda baglı oldugu ıcın onlara bı mudahale gerektırmez ancak ondekı usb ler ıcın durum farklı

kasayı acıcaksın kablolardakı usb gırıslerını bulacaksın ve anakarta takıcaksın takılıysada yanlıs takılmıstır onu duzelteceksın
  • Windows USB ye takılı olan cihazı tanıyamadı diye bir uyarı cıkıyor

usbnın biriside sorun olabilir diger yazdıgın dogal usb 1.1dir boardın destegi 2.0 çalıştıramıyordur
  • ben bir ara BT takmak icin anakartı sokmustum mecburen.
    Aslında kabloları cıkarmadan tek tek nereye ne gelecek yazmıstım. O kasadan anakarta takılan ince ince tek yada iki girisli kablolar var muhtemelen yanlıs takıldı. Peki USB 2.0 kabloların anakartta nereye takılacagı anakartın kitabında yazıyordur degilmi? Sanki kablolar uzerinde ve anakartta baska ifadeler yer alıyordu. Bu arada kasa Feel II.
  • bios tan USB 2.0 kapalı olabilir bios a gir özelliği aç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.