Şimdi Ara

USB Bellek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HP 512 GB Metal USB Bellek almıştım.Bilgisayara ilk taktığımda biçimlendirilmemişti ve biçimlendirirken hata alıyordum.USB Bellek Format Tool gibi bir program vardı.Onla biçimlendirdim.512 GB'lık USB Bellekten bana 496 GB kalıyor.Neyse bu büyük bir sorun değil.Güvenlice çıkarıp masaya
    koymuştum.1 hafta sonra içine dosya atmam gerekti.Taktığımda bilgisayar yavaşlıyordu.Bilgisayarım'a girmeye yada başka bir dosyaya girmeye çalışınca hiçbir şey gelmiyordu.USB Belleği çıkarınca düzeliyor.Yardım lütfen!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardım Lütfen

• Nerden aldın belleği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

Nerden aldın belleği.

Arkadaşımdan aldım o da aliexpress ten almıştı 2 tb olduğunu bilmiormuş görünce 512 yi aldığı paraya bana sattı kendisine de 2 terabayt alcakmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Keceli00

quote:

Nerden aldın belleği.

Arkadaşımdan aldım o da aliexpress ten almıştı 2 tb olduğunu bilmiormuş görünce 512 yi aldığı paraya bana sattı kendisine de 2 terabayt alcakmış

Arkadaşım sahte bellek onlar içindeki çipin ne olduğu bellei değil. nette sahte bellekler hakkında bilgiler mevcut biraz araştırırsan ne demek istediğimi anlarsın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Keceli00

quote:

Nerden aldın belleği.

Arkadaşım sahte bellek onlar içindeki çipin ne olduğu bellei değil. nette sahte bellekler hakkında bilgiler mevcut biraz araştırırsan ne demek istediğimi anlarsın.

:(

Çözümü yok mu yani ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.