Şimdi Ara

USB Bellek Okuma ve Yazma Tesleri-Kingston-Corsair-Toshiba-HP-A-data SÜREKLI GUNCELLENECEK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
6.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bana yazma hızı düşükmüş gibi geldi... :(

Neyse almışsın artık... Güle güle kullan...
  • bozuldu ve iade ettim
  • corsair uçmuş
  • arkadaşlar, şu konuya da bir göz atarsanız çok iyi olur.

http://forum.donanimhaber.com/m_28702936/tm.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: sahafiec

arkadaşlar, şu konuya da bir göz atarsanız çok iyi olur.

http://forum.donanimhaber.com/m_28702936/tm.htm

Ya bende bundan bahsediyorum işte... Bırak farklı bilgisayarları aynı bilgisayarda farklı sistemlerde bile farklı sonuçlar çıkıyor. O yüzden tüm testleri aynı bilgisayarda aynı kapasite ile yapmak çok önemli

Paylaşım için teşekkürler...

• bunun bir nedeni olmalı, asıl bunu bulmak lazım.
    fakat henüz bu konularda derin bilgilere sahip olan biri okumadı maalesef ki olay açıklığa kavuşsun.
  • Corsair’in minik ve dayanıklı flash diski VOYAGER mini
    Özellikleri:

4GB USB 2.0 Mobile Bellek
    Plug&Play
    256-bit AES şifreleme-gizli partisyon oluşturma
    Darbelere dayanıklı
    Su geçirmez
    -0C-75C sıcaklık arası kadar depolama sınırı
    Sınıfının en küçüğü
    İçe çekilebilen konektörlü yapı
    Chip on board teknoloji sayesinde ufak, kompakt bir görünüme sahip
    5,4gr ağırlığa sahip
    3.5 cm boyunda (onaylandı:))
    Pckoloji Sitesinin yapmış olduğu inceleme;

Corsair'i sıcak bir fırına koysanız erimiyor. Üzerinden otomobil geçse formunu koruyor ve dahası bellek kesinlikle su geçirmiyor.

Su geçirmezliği biraz abartarak test ettik ve sonuç başarılıydı. İçi su dolu bir bardakta yaklaşık 10 dakika kadar kalan bir ürün herhalde

çalışma hayatı boyunca asla bir sıvı teması yüzünden bozulmaz. Üzerine kahve mi döküldü? Götürün yıkayın hiçbir şey olmaz. İşte kalite bu olsa gerek.

HD Tach testine göre ürünümüz okuma performansı açısından gayet başarılı.

Gelelim Flash Memory Toolkit testimize;

USB Bellek Okuma ve Yazma Tesleri-Kingston-Corsair-Toshiba-HP-A-data SÜREKLI GUNCELLENECEK

Yazma hızında belli bir düşüklük baş göstersede,benim gibi boyutuna ve dayanaklılığına önem veriyorsanız yani ben anahtarlığımda taşırım,bana cebimde bellek olduğunu hissettirmesin,anahtarlarımı ordan oraya atarım diyorsanız:) buna bir bakmadan bellek almayın derim.
    Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turksoftware -- 29 Aralık 2008; 21:41:38 >

• A-data Bellek testi.

Aynı sistemde aynı şartlarda test edilmiştir. Ürünün Carrefour ve Tesco Kipada ki fiyatlarını gördükten sonra kötü olabileceğini düşünmüştüm ama beklediğimden çok daha iyi çıktı.

USB Bellek Okuma ve Yazma Tesleri-Kingston-Corsair-Toshiba-HP-A-data SÜREKLI GUNCELLENECEK
  • OCZ Diesel 8Gb
    Yazım Max 12,3 MB gördüm
    Okumayıda 27,2 MB.
    Değerler vista da normal kullanırken vistanın yazdığı değerlerdir. Min. 24 Mb olarak okuyor.
  • arkadaşlar 8 gb hp usb bellek fiyat performans bakımından iyimidir 27 ytl fiyatı var kullanan varmı ??
  • 8 GB Kingston DataTraveler
    Gözüme fena gözükmedi.

http://www.hepsiburada.com/kingston-usb-2.0-8gb-memory/productDetails.aspx?categoryid=970&productid=bd72105

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker.d -- 3 Ocak 2009; 14:05:47 >

• katkı olsun diye ekliim..

ttnetin verdiği 2 GB boyutundaki bellekl...

• bir kaç tane de ben ekleyeyim.umarım faydası olur

• ..

• sevgili arkadaşlar electro world den 20 tl ye ADATA COO3 8 gb usb bellek aldım ama 4 gb bile almıyor ne yapmam lazım neden böyle oluyor
  • HORT
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.