Şimdi Ara

Usb den Jailbreak i çıkarsam Online Oynayabilirmiyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Cihazımda usb de jailbreak var ve yazılım ise openmanager.

Ben online oynamak istediğim için yazılım güncellemesi yapmak ve psn hesabı açmak istiyorum, jailbreak i artık kullanamyacağım.

Sormak istediğim ise bunu yapsam dahi daha önce jailbreak kullandığım için sony bunu anlarmı ve sorun çıkartırmı ? Ne yapmam gerekiyor, hdd i formatlama varmı ps3 ün içinde openmanager i silmek için ? Yapmam gereken nelerdir ?

• her hangi bişey olmaz çıkart usb'yi gir nete son sürümü yükle ondan sonra online oynayabilirsin öteki programı silinebilirmi bilmiyorum ama sinilir herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frostxxx07 -- 11 Ağustos 2011; 1:28:06 >
  • Cihazın içinde open manager yüklü, bu sorun çıkartmazmı ?
  • Makinaya format atin, psn'e baglanip enson guncellemeyi yukleyin tamamdir.
  • son güncelleme olmadan olmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bethrezen

Makinaya format atin, psn'e baglanip enson guncellemeyi yukleyin tamamdir.

PS3 ün menüsünde format imkanı var diymi, ilk gün ki hale getiriyor makinayı yani ?
    Bir de PSN hesabı açarken ülke olarak TR i seçebilirmiyim, eski UK vs muhabbeti var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forever81

quote:

Orijinalden alıntı: Bethrezen

Makinaya format atin, psn'e baglanip enson guncellemeyi yukleyin tamamdir.

PS3 ün menüsünde format imkanı var diymi, ilk gün ki hale getiriyor makinayı yani ?
    Bir de PSN hesabı açarken ülke olarak TR i seçebilirmiyim, eski UK vs muhabbeti var mı ?

System settings'in altinda format yeri olmasi lazim, makinayi fabrika ayarlarina geri dondurur, hdd'yi formatlar.

Ulke olarak TR'yi secebilirsin ama elindeki oyunlarin eger dlc almayi dusunuyorsan 2. bolge olmasi lazim dlclerin calismasi icin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.