Şimdi Ara

usb ve pcmcıa yuvası problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Eski bir notebookum var.Compaq Evo n9020 256 ram,30 gb hdd p4 1.8 mobile işlemci.Gaza gelip ram'i 1024 yaptım.Orjinal xp home'nu kurdum.USR 9106 wireless modemim var uyumlu olsun diye usr 5140 pcmcıa card almıştım.Yaklaşık 6 aydır sorunsuz kullanıyordum formatladıktan sonra programları yüklerken çok büyük problem yaşadım. Usr card'ın CD'sini takıp programı yükledim. Daha sonra cardı yuvaya takıp driverlarını yükleme esnasında işlem yarıya geldiğinde donuyor.Beklememe rağmen herhangi bir işlem olmuyor.Açma kapama düğmesinden kapatıp açtığımda card takılı olmadığı zaman açılıyor.Taktığım anda donuyor.Problemi çözemedim ayrıca kendime sony 20 gb'lik mp3 player aldım bununda USB'si 2.0 mış (hı-speed diyor)benim driverları nasıl yükseltebilirim çok yavaş çünkü.
    Yardımlarınızı bekliyorum.
    Teşekkürler

• o orjinal xp home sp2 li mi?
  • yok sp2 li değil eski bir sürüm daha sonra sp2 yükledim sorun değişmedi
  • ANAKARTIN USB2.0 DESTEĞİ VARMI ACABA?VARSA SP2 Yİ YÜKLEMEN YETERLİ.
  • yani anakart destekliyorsa sp2 ile problem çözülür diyorsunuz peki bu donma problemi nasıl çözülür tamirciye mi götüreyim driver detective diye bir program yükledim kart yuvasını tanımıyor diyor ama aygıt yöneticisinde bir sorun yok acaba wireless card'ta problem mi problem var kimi muhatab alabilirim
  • USR DRIVER VE PROGRAM AÇISINDAN BERBAT Bİ MARKA.EĞER YENİDEN YÜKLEYEBİLİYORSAN WINDOWSUN HEMEN ARDINDAN SP2 YÜKLEYİP SONRA DRIVERLARI YÜKLEYİP DENE.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.