Şimdi Ara

USKO dan bıktım! MYKO nun özlemini arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ne biçim oyun bu ya? hafta sonu olduğunda oyun oynaya mıyacakmıyız? myko oynarken genelde sürekli hata verirdi serverlara girerken.. hergün yaşanırdı bu ama ne biçim bu usko anlamadım? cuma-cumartesi-pazar tık yok 'too many users yada disconnected'. Mykoya geri dönsem desem ordada aynı.. böyle adam gibi serverları yoğun olmayan hilesi olmayan güzel bi knight yok mu? japko oynamak isterimde japonca..
    japkoyla ilgili bana bilgi verecek varmı? nasıl indirilir üye olunur ve ingilizce yapılır.. şimdiden teşekkürler.

buarada bişey keşfettim. sabah saat 6 da serverlarda sadece 1 ler full diğerleri yeşil ve bomboş. demekki diğer 2-3 serverları full yapan türkler. bıktım bu oyundan japkoyu denemek lasım artık

• ooo daha ozamanlardan hile varmış oyunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece 1'lerin dolu olmasının sebebi pazar kardeşim. Genelde sabah işe gidenler akşamdan karakterini pazara bırakıyor. Tabi sadece onlar değil akşam bırakıp sabaha pazarını kaldıranda oluyor. Yani bence güzel pazar kurduğunda başında durmak kadar sıkıcı birşey yok.

Bu arada bende MYKO'yu özledim tabi, ilk zamanlarda ben cok oynadım onu Türk bulmak imkansız gibi birşeydi. Tek kanallı bi sunucu vardı adını unuttum. Orda oynuyordum civciv ken almışlardı beni parttye çektiler baktım apost kral felan partyde zevkliydi. Daha sonraki senelerde türkler felan çoğaldı.Ama o oyunda hiç koxpa rastlamadım. Tabi vardı ama kullanan banlanıyordu.Sanırım USKO' dan ihaleliydi fakat ihaleyi uzatmadılar bu yüzden kapanmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kage. -- 12 Temmuz 2012; 20:32:08 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.