Şimdi Ara

Üst Modele Geçiyorum! Tertemiz iPhone 13 , 256 GB Kaçmaz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun İlan Türü #Satılık Apple #Aksesuar #Cihaz Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz. Satın Al
    1
    1 Üst Modele Geçiyorum! Tertemiz iPhone 13 , 256 GB Kaçmaz!

Selamlar herkese;

Garantisi bugün bitecek olan,%85 Pil ömrüne sahip 10/10 kondisyondaki Gece Mavisi rengindeki cihazımı tüm kutu içeriği ile birlikte vereceğim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 35000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Samsun Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : UPS İlan Durum : Satışa Açık

• şaka gibi ama çok üzücü bir şekilde komik değil

• kasimcan887 kullanıcısına yanıt

Şaka gibi ve saire yazmak yerine size göre eksiği-fazlası nedir yazın bende değerlendireyim.

• ilan açıldığı an da yazıldı ama sildirmişsiniz ))
    @özket
  • quote:

Orijinalden alıntı: eg2077

ilan açıldığı an da yazıldı ama sildirmişsiniz ))
    @özket

Hocam şimdi biz bu cihazı alırken 256 alarak ekstra ücret ödüyoruz değil mi? Arkadaşımız da gelmiş demişki 128 alırım bende dedim ki 128 ile 256 arasında KULLANICI FARKI var. Sana uyar bana uymaz dolayısıyla senin kendine olan doğrun benim rakamımı etkilememeli..

• Demekki kaçıyormuş
  • özket kullanıcısına yanıt
    Aynı ürün ( 8 ay daha Tr garantili ) 36.500 TL idi.

Bence aynı ürün , benzer temizlik , aksesuar ile + Garanti varsa ( Apple kullanan için ) 1.500 TL daha az riskli bir alım olur. Hatta Pil %93 yada %95 idi.

Benzer 128Gb olanlar ise garantili 29 bin / 33 bin tl ve bazen +128 GB tansa apple da garanti daha cazip olabiliyor.

Çok az süre ve iyi takip ile garantili 128gb 14 serisi de alternatif olabilir. Donanım farkına değiyorsa ve kişisel tercihe göre tabi.

Bu rakama yakın sıfır 128GB iphone 13 kovalamak daha iyi gibi geldi sadece. Çok para garanti bu riski bir nebze azaltıyor
  • eg2077 E kullanıcısına yanıt

Bunlar kişiden kişiye değişen durumlar hocam belki adam nakite sıkışık ya da başka bir planı vardır kırar geçer evet x kişisine göre daha faydalı olabilir.Benim bulunduğum yerden kalkıp büyük şehire git gel yapmak 3k masraf demek belki adam 3k masraf etmek istemez belki de öyle işine gelir alır vs vs..

Yani bazen forumdaki arkadaşlara bakıyorum piyasasının altında en uyguna sattığım ürünlere bile pazarlık rakamları geliyor.Ürüne güncel fiyat koyuyorsanda ürün bedeli yüksek denilerek linç yemeye çalışılıyor?

Senin nezdinde cihazımın ederi nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: iskender86

Demekki kaçıyormuş

Kaçan kaçabilir kardeşim,her malın bir alıcısı vardır satılır satılmaz acelem yok 10.000 forumdaşın istatistiğini tuttun sanki de herkes adına yorum yapıyorsun MAŞALLAH.

• Hacım 40 bine 2 aylık 15 satıldı forumda . Telefon senin fiyatı sen belirlersin tabii de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realove19

Hacım 40 bine 2 aylık 15 satıldı forumda . Telefon senin fiyatı sen belirlersin tabii de.

x kullanıcısının eline bir fırsat geçer cihazını nakite çevirmek için acele eder.Y kullanıcısı başka sebep bulur erken satmak için fiyat kırar. Bu bahse konu durumlar kişiden kişiye bölgeden bölgeye değişir anlayacağın,teşekkür ederim yine de düşüncen için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.