Şimdi Ara

Üst tarafta ortada çıkan bir simge nedir bu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sabahtan beri yok edemediğim o simgeyle uğraşıyorum acaba herhangi bir program vasıtasıylamı geldi nedir bilmiyorum
    rahatsız edici bi durum kameraya girdiğimde bile kapanmıyor bu simge neyin simgesidir ve nasıl kapatılabilir bilen arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

Telefon: NOTE II Android 4.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Garavolli -- 28 Nisan 2013; 21:11:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Garavolli

Arkadaşlar sabahtan beri yok edemediğim o simgeyle uğraşıyorum acaba herhangi bir program vasıtasıylamı geldi nedir bilmiyorum
    rahatsız edici bi durum kameraya girdiğimde bile kapanmıyor bu simge neyin simgesidir ve nasıl kapatılabilir bilen arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

Batarya göstergesi o sanırım. Bu tip bir uygulama yüklediniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: BuRDeN

quote:

Orijinalden alıntı: Garavolli

Arkadaşlar sabahtan beri yok edemediğim o simgeyle uğraşıyorum acaba herhangi bir program vasıtasıylamı geldi nedir bilmiyorum

Batarya göstergesi o sanırım. Bu tip bir uygulama yüklediniz mi?

evet batarya gibi görünüyor fakat bataryayla ilgili bir uygulama yüklemedim ve hala kaldıramıyorum neredeyse herşeyi denedim virüs taraması yaptım sonuç negatif

• Valla tanıdık gelmiyor. Yüklediğiniz son uygulamaları veya değiştirdiğiniz son ayarları hatırlamaya çalışın
  • o simge ram booster programının ikonu hocam.Ram temizleme programı aynısı bendede yüklü tıkladınızda otomastik programları kapatıyor.programın ayarlarından otomatik modu kaldırırsanız simge kaybolucaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oemci32

o simge ram booster programının ikonu hocam.Ram temizleme programı aynısı bendede yüklü tıkladınızda otomastik programları kapatıyor.programın ayarlarından otomatik modu kaldırırsanız simge kaybolucaktır.

allah razı olsun senden kardeş ya kafayı yedirtecekti bana
  • note 2 piyasaya 4.1.1 ile çıkmadı mı nasıl 4.0 oluyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.