Şimdi Ara

Uygun fiyat araba tavsiyesi 10000 Tl kadar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhaba dh ile büyüdük resmen öncesinde bilgisayar parça tavsiyesi alırken sıra geldi araba tavsiyesi almaya . Max bütçem 10000 tl ( normalde 7000 falan daha fazlasını çıkmam mümkün değil) Arabadan anlayan biri değilim yani bi problem olduğunda kendim çözebilmem mümkün değil belki zamanla öğrenirim . İş yerindeki arkafaşlarımın 2000 model üzeri vw citroen peugeot renault arabalar sanayiden çıkamıyo adamlar . Ben daha eski model bi.şey alabilicem o halde olmaktan baya çekiniyorum çünkü sanayi ortamı bilmeyen adamı iyice tokatlıyolar o yüzden rutin bakımla beni şehir içi yolda bırakmayacak bi araç arıyorum. Bu bütçe dahilinde bana önerebileceğiniz araçlar nedir . Benim aklında bir kaç model var mazda 323 - 626 lada vega veya aslında her zaman kasasına hayran olduğum audi 80-100 tofaş serisi düşünmüyorum renaultta da çok kararsızım kimisi iflah olmuyor sürekli sorun sürekli sorun evet tavsiyelerinizi bekliyorum . Araç günlük işe gidip gelme amaçlı kullanılıcak en acil durumda dahi uzun yola çıkmaya güvenebileceğimi sanmıyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• doğan slx..
  • ülkemizde hayat pahalı. on bine ancak kuş serisi olur. 5 yıl şahin kullandım, arabanın birçok şeyini bilirim. eski model avrupa araba yerine bulunabilirse temiz bir kuş serisi araç tercih etmek daha mantıklı olur..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.