Şimdi Ara

Vadaa'dan yeni yılda 108 TL Worldpuan (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
20
Favori
30.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanalmarket online ödeme yaptım ama kabul edilmedi. Mh yi aradım o da aynı şeyi söyledi. Bilginiz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migros'tan ininal kart yüklemesi yapsak gelir mi? Bilen var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: codred

katılım sağladıysa ve ilk 100tl lik üye iş yeri değilse gelmeliydi.
    bende bugün uğrayacaktım, şüpheye düşürdün bak.
    carrefour da 18tl puan alan varmı?

İlk değil hocam, diğer arkadaşlar da teyit ederse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanalmarkette kapıda mobil ödeme yapılabiliyor mu?
    bir 10tl de ordan kapak
  • Migrostan işlem yaptım,fişte puan çıktı ama mesaj gelmedi.mesaj da geliyordu arkasından

• Simdi sok dan 100tl ustu alisveria yaptim mobil odemeyle dun yaptim mesajlar geldi bugun yaptim ne silipde nede mesaj geldi bugun son degilmiydi
    Edit.20 dakka sonra mesaj geldi.ama silipde cikmadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon6325 -- 30 Aralık 2017; 17:1:22 >
  • GittiGidiyor yada n11 kategorileri nedir? Daha doğrusu bu kategoriler görebileceğimiz bir yer YÖK mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

Sanalmarket online ödeme yaptım ama kabul edilmedi. Mh yi aradım o da aynı şeyi söyledi. Bilginiz olsun

Ben de bugün sanamarketten alışveriş yaptım bir şey çıkmadı mesaj falan da gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

sanalmarkette kapıda mobil ödeme yapılabiliyor mu?
    bir 10tl de ordan kapak

ben bugün kapıda ödeme seçtim. not olarak da mobil ödeme yapacağım ona göre pos getiriniz diye not düştüm fakat gelen yetkili bizim posların değişimi için mail attık daha değiştirmedik eski 5 yıllık cihazlar fln dedi. ben normal çekim yaptırdım. 18 tl aldık. kartal atalar migros bana gelenler. eğer bölgendeki migrosun poslarında mobil ödeme özelliği varsa alırsın diye düşünüyorum.
  • Arkadaşlar Kipa ve Carrefour da geçerli mi bu kampanya

• 90 yilbasi

20 sok

15 lwc puan

Olarak kapattim bu ayi

Mazot almadim son 1 aydir

2 giyim harcamami malesef saymadi yilbasina

Mobil odeme hic yapmadim pek ugrasmakda istemiyorum kasiyere anlatmayla felan

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Sanalmarkette işlemler teslimden sonra işleme alınıyor. Hangi kartla alırsanız alın farketmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: storm

Sanalmarkette işlemler teslimden sonra işleme alınıyor. Hangi kartla alırsanız alın farketmez.

Teslim edildi zaten teslim edildikten sonra yazdım. Yine de bir şey olmadı.
  • Migros ve adese market alışverişi yaptım ama hiçbir mesaj bilgilendirme gelmedi. Ben sevmedim bu word kartı. Kampanyada hangi seviyedeyiz göremiyoruz, hadi onu geçtim geçerli alışverişte mesaj gelse yada mobil uygulamada bildirim verse. Şimdi benim alışverişler geçerli mi değil mi illa müşteri hizmetlerini mi arayıp soracağım?

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Sabaha mesaj gelir. Banada öyle oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: l.a.c.i.w.e.r.t

Migros ve adese market alışverişi yaptım ama hiçbir mesaj bilgilendirme gelmedi. Ben sevmedim bu word kartı. Kampanyada hangi seviyedeyiz göremiyoruz, hadi onu geçtim geçerli alışverişte mesaj gelse yada mobil uygulamada bildirim verse. Şimdi benim alışverişler geçerli mi değil mi illa müşteri hizmetlerini mi arayıp soracağım?

Sliplerde yazıyor olmadı cuzdanda son alışverişler var ordan bakarsın tutarın yanında puan varsa ykb posundan gecmıs demektır

• munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt
    Özdilekteyim.com , çok katlı mağaza-AVM olarak görünüyormuş, bu işlem geçerli değil dedi bana yapı kredi müşteri hizmetleri, siz nasıl 18 TL aldınız ki?
  • royals R kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor ve N11 elektronik e ticaret geçiyor

• Aynı gün yani bugün aynı migros tan 2 kere 100 liralık alışveriş yapsam ikiside sayılır mı?

• ayni isyerinden ilki sayilir. farkli migroslardan yapilirsa ikisi de sayilir.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.