Şimdi Ara

vaio 13' SSD takma ve garanti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: iski

quote:

Orijinalden alıntı: Hepsisony

@iski işlemleri yapmadan öncede harddiskteki recorvy alanını kesinlikle yedeklemenizi tavsiye ediyorum.FN Tuşları içinde forumda birçok konu var forumda cevapladığımız.

sevgili Hepsisony,

orjinal fabrika recovery'sini 4 dvdye aldım.
    FN tuşu sorunlarını ve çözümünü de forumdan okudum ve inceledim.

bu durumda dediğim yöntemle temiz format atıp sürücülerini yükleyebiliriz sanırım.

ama işte resmi "windows 7 home premium 64 bit Türkçe windows" bulmam lazım sanırım

Sizin bilgisiyar zaten (SVE1511Y1ESI) Orijinal Windows® 7 Home Premium 64 bit Service Pack 1 değil mi ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iski

quote:

@iski işlemleri yapmadan öncede harddiskteki recorvy alanını kesinlikle yedeklemenizi tavsiye ediyorum.FN Tuşları içinde forumda birçok konu var forumda cevapladığımız.

sevgili Hepsisony,

orjinal fabrika recovery'sini 4 dvdye aldım.
    FN tuşu sorunlarını ve çözümünü de forumdan okudum ve inceledim.

bu durumda dediğim yöntemle temiz format atıp sürücülerini yükleyebiliriz sanırım.

ama işte resmi "windows 7 home premium 64 bit Türkçe windows" bulmam lazım sanırım

Sizin bilgisiyar zaten (SVE1511Y1ESI) Orijinal Windows® 7 Home Premium 64 bit Service Pack 1 değil mi ?

Evet orjinal. Fakat benim derdim, sony ile birlikte gelen bi dunya gereksiz yazilim ve bunlarin yukunden kurtulmak. Yaniliyo muyum hepsisony ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Maalesef o bir yük gerçekten çoğu müşterinin bu programlarını kaldırıyorduk mağazada çalıştığımızda.Hatta bunun kurarken programları kurmadan kurulum yapma ayarı vardı aslında ama hatırlamıyorum şuanda. O şekilde kurulduğunda daha iyi oluyordu.
  • bende de VPC YB3V1E MODELİ VAR.bu cihaza uyumlu verim alabileceğim 120 yada 180 gb ssd takacağim .bu işlerden anlamam bana hangi marka ssd almam gerekeni söyler misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur03

bende de VPC YB3V1E MODELİ VAR.bu cihaza uyumlu verim alabileceğim 120 yada 180 gb ssd takacağim .bu işlerden anlamam bana hangi marka ssd almam gerekeni söyler misiniz

bir blen yok mu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.