Şimdi Ara

Vakıflar Genel Müdürlüğü Bursu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
3
Favori
38.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana ve kız arkadaşıma da cıkmamıs.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana da cikmamis ev arsa hicbir sey yok ne kyk cikti ne bu. zenginlere ciktigina duydum arkadaslarimdan.

• kime çıkıyor bu burslar anlamış değilim...
  • torpil dönüyor sanırım kyk cikan bunu alamıyor zaten benim gibi ihtiyaci olan arkadaslarima da ne kyk ne bu cikti

• Bu sene burslara başvuruşumun 3. senesi. O günden bugüne hiçbir şey çıkmadı. Bu sene abartısız 20-30 arası yere başvurdum. Bir kısmına belgeli, ikametgahlar tonla şeyle başvurdum hiçbiri çıkmadı. Ben de dayanamayıp KYK'dan krediye onay verdim. Belki VGM çıkar diye her gün bakıyordum, bu da boş çıktı. Her yerde deli gibi torpil dönüyor, paranız pulunuz sizin olsun ya.
  • Beklediğim üzere çıkmadı

• Bunuda boş geçtik

• Sonuncusuydu. Bu da cikmadi.

• Banada çıkmadı..
  • Çıkmamış banada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kime çıkmış bu burs arkadaş? Bana da çıkmamış
  • Banada cikmamis... vallaha yemin ederim aglayacam 2 aydir bi umut cikar diye sabah aksam kontrol ediyordum
    Hiçbir yerden kazancim yok ne bağkur ne emekli sandigi ne yeşil kart kykdan burs cikmadi dedim herhalde aha Vgm cikicak bana ama buda cikmadi
    Kit kanaat okul bitene kadar simit cay gittiği yere kadar
    Okumak bu kadar zorsa bir ülkede kimse super ekonomi falan gelişen turkiye demesin
    Bu isi ayarlayanlara yönetime hiçbirine hakkimi helal etmiyorum donuyoz para yok 3 haftadir simit su simit çayla idare ediyom cidden Bise demiyorum ..

• Beyler vakiflara guvenmeyin hicbirine

• bana da çıkmamış
  • benim anlamadım bir konu var niçin vakıfların sitesindeki yayımlanan mevzuatdaki yıllık miktarın bes katına cıkması maddesi hala uygulamaya konulmadı arıyorum vakıfları ama adamlar bu mevzuat uygulamaya konulmadı daha diyolar peki niye sitede bu mevzuat yayımlanmış insanları hayal kırıklıgına ugratıyorlarr
  • Önce Vakfılar Genel Müdürlüğü'nü aradım "12 bin tl mevzusu doğru mu?" diye ve aldığım cevap şuydu: "Öyle bir söylenti olabilir ama bu konuda bir çalışmamız yok. Tek değişiklik 150 tl iken 200 tl olması." Sonra Vakıflar Bölge Müdürlüğü'nü aradım ve aldığım cevap şuydu: "Asgari ücretin 900küsür olduğu bir yerde bir bursun aylık 1000 tl olması ne kadar gerçekçi olabilir?!"
    Velhasıl kelam eklenen 50 tl sevindirici olması gerekirken efsane kahraman '12 bin tl' durumunun şüpheli oluşu olayı genel olarak üzücü kıldı.
  • 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    Kykdan burs almadığınıza dair belge götürfüm dediniz o belgeyi nasıl ve nerden aldınız

• bu vgm bursu ayın kaçında yatıyor acaba bilen var mı? ben daha alamadım da
  • cgakader C kullanıcısına yanıt
    Öyle bir belge için yaşadığım ilde bulunan KYK şubesine gittim ve KYK Genel Müdürlüğü'ne dilekçe göndermem gerektiği söylendi.Fakat Vakıflar Bölge Müdürlüğü'ne gittiğimde öyle bir belgeye gerek olmadığı söylendi.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.