Şimdi Ara

Valla bu kadar olmaz dedim!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Terbiyesizlik diz boyu.bu insanların hiç mi ailesi olmadı hiç mi "terbiyeli konus oglu" "terbiyeli konus arkadas" diyen olmadı.hep sırtlarını mı okşadılar küfrettikçe.Ayıp ya bi oyun zevki bırakmadınız.Burda sizi istemiyoruz.ben böyle bisiyi kaldıramam.Duyun benide bırakın artık böyle olayları.amacım sizi utandırmak değil.sadece insanların artık bu tarz olaylara daha duyarlı olmasını sağlamak.(bazen boşa kürek çektiğimi hissediyorum) Hadi arkadaslar yapmayın,etmeyin,bırakın bu yolları.Anlatmak istediginiz neyse düzgün yollarla anlatınn offf offf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xydar_Khalin -- 31 Mayıs 2006; 12:31:15 >

• Resimde küfür içeriği bulunduğu için kaldırıldı.
  • Adlarını yaz sende, Venice de onu/onları gören herkes gereken ilgiyi alakayı göstersin.Resmi göremedim ama haftalardır ortada olmayan musakka bile gelip resmi kaldırdığına göre sağlam bi terbiyesizlik yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murattin -- 31 Mayıs 2006; 13:16:50 >
  • Kuzen noldu yaw.Anlatsana merak ettim.
  • Zaten knigt ı Rabb' e bile küfretden aşağılık insanlar yüzünden bıraktım.Bu oyuna yeni başladım,şimdiye kadar öyle bir seviyesizlikle karşılaşmadım.Bu oyunda da böyle kişiler türediyse oyunun tadı kaçacak demektir
  • ya zaten böle güzelim oyunları dünya,ahiret işi olmayan kişiler bozuyo..
    Bunların alayına kibrit suyu..
    Ben kaç senedir online oyuncuyum hiç ağzımı bozmadım..
    Ama şu sıra yeni çıkan online oyunlarda bu edepsizler türedi..
  • kim onlar ya arkaslar bende venicdeyim crazy_ghost ewt onlar kmse onları cezalanıdrak onlaron yaotgıı herseyi engelliyek
  • yanlış olmasın oyunda ceronimo die biriydi sanırım venice serverinda gaint keserken pot bitti yarıda kaldım ve yattım buda orada kervan kesiyomuş meersem.

hiç görmedim normal olarak res falan demeye başladım bu ordan atadı,

- bekle salak.

- banamı dedin o lafı?

- evet sana bekle resleyecem seni.

- şerefsizlik yapma ne biçim konuşuyon

- tamam ya ok.

adam sora özür diler gibi oldu ama alışkanlık olmuş sanırım. ertesi gün bu adamı şu herkesin okuyabildiği chat yazıları var sarı onlar üzerinden birine ana avrat küfür ederken gördüm ve tüm serverde o yazıları okuyor biliyorsunuz. şu ana kadar yalan olmasın en çok küfürbazı kuşadası_tr ve dark_turks mu ne öle bi guild vardı en çok onlarda gördüm belkide onlara hep ras geldim bilmiom ama şu bi gelçek oyundaki thief türklerin çoğu küfürbaz (istisnalar hariç) burda şunu anlıyorum sürekli küfür eden thief mesleğini seçen kişilerse eğer bunlar hırsızlığı ve terbiyesizliğide gelçek hayatta yaşam tarzı haline getirmiş anladığım kadarı ile.

• evet..ayni global küfür mesajını bende gördüm...kendi analarına saygısı olmayan (yaşı hiç önemli değil) bir takım değersiz insanların iğrenç sözleri..bence oyunda bu tür insanlarıda otomatik veya şikayet üzerine banlayacak bir sistem kurulmalı..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.