Şimdi Ara

VAMPYR (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Reklam gibi olmasın fakat detaylı olarak incelemem var. Link atmayayın oyunun steam sayfasında incelemeler kısmında linkli olan var
  • Arkadaşlar murat abi bana ulaştı oyunu sanırım oyun çeviri başlamış, sitesinde bir haber görmedim ama biraz daha bekleyeceğim netleşsin ona göre şuan bir grup başladıysa çeviriye benim başlamama gerek yok.
  • geçmiş olsun beyler oyun ceviri basladı diyor.
  • B_R_A_V_E kullanıcısına yanıt
    Bana söylenen o bende birşey bilmiyorum ama çevirip çevirip yarısında bizde çevirdik derseler olmaz bekleyelim bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 11 Haziran 2018; 7:20:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türk Teknik kullanıcısına yanıt
    dua edelim de o zaman almamış olsunlar çünkü bu oyunu bende türkçe oynamak isterim.
  • Arkadaslar konudan biraz geri kalmisim ama anladim kadariyla gonullu arkadaslarimiz on numara istekli hepsine tesekkur ediyorum dosya ve ceviri icin ama

Oyun çeviri tam olarak sizce cevirir mi

oyun o ceviriyi bu ceviriyo diye heba olmasin hakkat dilimizde Türkçemizle oynayalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklemedeyiz
  • benim bildiğim oyu çeviri biraz ağır çeviriyo(bi kaç projeyi aynanda götürdükleri için) inşallah bir an önce türkçe oynama fırsatını buluruz.. beklemedeyiz... :)
  • Umarım başlamıştır çeviri. Keşke ön siparişte 162 iken alsaymışım oyun çok iyi çıktı. Neyse indirime girince kesin alacağım oyunlardan
  • Yamayı yaptım ben arkadaşlar forum da paylaştım link isteyen pm atsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforg3ven

Yamayı yaptım ben arkadaşlar forum da paylaştım link isteyen pm atsın
    inşallah ilk ve son olur translate yamaları doldurmayın yama yapacak insan yapmıyor sizin yüzünüzden, şimdi oyun çeviri çevirmesin oyunu sırf senin şu gereksiz yaman yüzünden oyunu çevirmeyeceğim tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türk Teknik

inşallah ilk ve son olur translate yamaları doldurmayın yama yapacak insan yapmıyor sizin yüzünüzden, şimdi oyun çeviri çevirmesin oyunu sırf senin şu gereksiz yaman yüzünden oyunu çevirmeyeceğim tebrikler.

Alıntıları Göster
    Hocam başkalarına bakarak niye hareket ediyorsunuz ki? O yamayı birisi kursa belki 1 2 saat sonra patlayacak elinde yaması çünkü düzgün bir Türkçe ile anlatamayacağı için yarıda bırakacaktır çoğu kişi. Ben açıkçası 30 gün sonra askere gideceğim ve oyunu oynamıyorum seneye sizin yamanınız ile oynarım diye düşünüyordum. İnşallah bazıları yüzünden vazgeçmezsiniz.

• arkadaşlar hiçbilgim yok ama
    zenhax sitesinde oyunu dil tool dosyalarını buldum galiba
    çeviriyi yapmak isteye olur mu acaba
  • Ps4 te bitirdim. Ağır bir İngilizcesi var. Türkçe çıkarsa kesinlikle yeniden oynarım oyunu çok beğendim çünkü.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.