Şimdi Ara

VATAN Seagate 2,5' 1TB Expansion USB3.0 / USB2.0 Taşınabilir Disk 43 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
4
Favori
1.914
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Cr3

quote:

Orijinalden alıntı: kendall

quote:

Orijinalden alıntı: canx

Geçen konusu vardı, 3-4 Seagate ürününde çok iyi fiyat vardı ve Söğütözü şubesinde de stok görünüyordu.
    Gittim almak için, ürünler oradaydı, görevli buldu ancak firmaya iade olacak gerekçesiyle hiçbirini satmadılar.
    Ne kadar doğrudur bilemiyorum artık ama muhtemelen benzer birşey derler.

Kendileri alacagi icin oyle demistir serefsizler

Lütfen kelimeleri düzgün seçip konuşalım o kullandığın kelime türkiyede cinayet sebebi olacak bi kelime bende vatanda çalışıyorum muhtemelen stok veya fiyat hatası çalışanın alışveriş yapması yasak kendine alamaz adamın firması veya üstü ne derse onu aktarıyor müşteriye..

Sizin ustunuze alinacaginiz birsey yok. Sizde cok iyi biliyorsunuzki bir suru kani bozuk insan var bu olayi vatanda da teknosadada teknoloji marketlerinin cogundada yasayan var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 11 dolar kdv hariç diyor 11 dolarıda üzerine koyun

• quote:

Orijinalden alıntı: Cr3

quote:

Orijinalden alıntı: kendall

quote:

Orijinalden alıntı: canx

Geçen konusu vardı, 3-4 Seagate ürününde çok iyi fiyat vardı ve Söğütözü şubesinde de stok görünüyordu.
    Gittim almak için, ürünler oradaydı, görevli buldu ancak firmaya iade olacak gerekçesiyle hiçbirini satmadılar.
    Ne kadar doğrudur bilemiyorum artık ama muhtemelen benzer birşey derler.

Kendileri alacagi icin oyle demistir serefsizler

Lütfen kelimeleri düzgün seçip konuşalım o kullandığın kelime türkiyede cinayet sebebi olacak bi kelime bende vatanda çalışıyorum muhtemelen stok veya fiyat hatası çalışanın alışveriş yapması yasak kendine alamaz adamın firması veya üstü ne derse onu aktarıyor müşteriye..

faturayı başkası adına kesip kenara ayırmak çok mu zormuş

gayet de ucuz ürünü ordaki elemanlar cukkalıyor, veya tanıdıklarına vs satıyordur.

bimekste ipad kapağı almaya gittim. reyonda yok, internette ve sistemlerinde stok görünüyor. adam depoya baktı geldi. Yok bulamadım çalınmış olabilir dedi gayet rahat
    yalan mı bulamadın arkadaş, çalınacak da sen de bana rahat rahat çalınmış diyecen

• Boragungoren kullanıcısına yanıt
    Abovv, matematik? :D 11 dolar'a %18 kdv koy ve TL'ye çevir. Zaten belirtmiş ücreti orada :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackSea14

Abovv, matematik? :D 11 dolar'a %18 kdv koy ve TL'ye çevir. Zaten belirtmiş ücreti orada :D

11.75 (KDV Hariç) olarak hesaplanmıştır. diyor dediğinizi anlamadım fiyattada 42tl kdv dahil diyor
  • Boragungoren kullanıcısına yanıt
    siz 11.75 dolar daha ekleyin demişsiniz. 42tl zaten satış fiyatı. yani 42tl + 11.75dolar ürün ücreti olduğunu söylediğinizi anladım.
  • Ankaradaki kim aldı arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

Geçen 18 tlik seagate 2.5 lık 500 gb slim hddyi aldık arkadaşla beraber. Öyle stok hatası vs olayı olmadı. Elde kaldımı 1,2 adet böyle yapıyorlar. Çalışanlar alamaz diye birşey yok. Atar arkaya depoya arar hemen kardeşini kankasını v.s.. gel al hemen diye. Ona aldırır akşamda mahalleden ondan alır. Öyle çok bilmiş gibi konuşmayın.bir sürü yöntem var. Normal ödemesini yapıp çantasına koyup gitme yasak olabilir onu bizde biliyoruz.

+1
    Ben de aynısını yazacaktım.Gerek kalmadı.:)

"Mağaza çalışanları alamaz." diye birşey yok.Kılıfını uydurur ve alır.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.