Şimdi Ara

VATAN Seagate 2,5' 1TB Expansion USB3.0 / USB2.0 Taşınabilir Disk 43 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
4
Favori
1.914
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Disk ararken denk geldim fiyat 42,90 TL görünüyor. Adana ve İzmir bornova da stok görünüyor. Bu illerde olan arkadaşlar şanslarını deneyebilirler.

http://www.vatanbilgisayar.com/seagate-25-1tb-expansion-usb30-usb20-tasinabilir-disk.html

• Hatalı fiyattır muhtemelen.
  • Listede yok aramaya kalkinca gozukmuyor sitede nasil buldun hocam bunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALAIN DELON -- 24 Ocak 2016; 0:59:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAIN DELON

Listede yok aramaya kalkinca gozukmuyor sitede nasil buldun hocam bunu?
    WD 2,5" 1TB Elements SE
    http://www.vatanbilgisayar.com/25-1tb-elements-se-usb30-_-usb20-tasinabilir-disk.html
    buda var 103,69 tl.

Topkapı mağazasında stok var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 24 Ocak 2016; 1:23:18 >
  • Adana 'dayım yarın gidip bilgi vereceğim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhantomRoque

Adana 'dayım yarın gidip bilgi vereceğim .
    Geçen konusu vardı, 3-4 Seagate ürününde çok iyi fiyat vardı ve Söğütözü şubesinde de stok görünüyordu.
    Gittim almak için, ürünler oradaydı, görevli buldu ancak firmaya iade olacak gerekçesiyle hiçbirini satmadılar.
    Ne kadar doğrudur bilemiyorum artık ama muhtemelen benzer birşey derler.
  • O mağazaları yikarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: canx

Geçen konusu vardı, 3-4 Seagate ürününde çok iyi fiyat vardı ve Söğütözü şubesinde de stok görünüyordu.
    Gittim almak için, ürünler oradaydı, görevli buldu ancak firmaya iade olacak gerekçesiyle hiçbirini satmadılar.

Kendileri alacagi icin oyle demistir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendall -- 24 Ocak 2016; 13:21:04 >
  • Teknosa durumu olucak bence hepsini kendine ayirmistir çalışanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuz Roman

Forumun bu özelligi hakget takdire şayan, bence sorunuzun cevabını azim, mermeri bile deler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnt-2 -- 24 Ocak 2016; 3:42:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

quote:

Orijinalden alıntı: Ucuz Roman

Forumun bu özelligi hakget takdire şayan, bence sorunuzun cevabını azim, mermeri bile deler.

Alıntıları Göster
    Müşteri Hizmetleriyle görüştüm. Stok hatası olduğunu ve şu an sitede bu ilanın bulunmadığını ilettiler

Ulaşılan sayfanında şu an aktif olmadığını stokların geçersiz olduğunu aktardılar.

Bilgilerinize dostlar

• KSiNeVeLLa kullanıcısına yanıt
    Vatan Adana şubesindeyim.Yan çizdiler. Mh aradım, bana da aynısını söylediler.
  • hakses H kullanıcısına yanıt
    Teknosa taktiği kokusu alıyorum. Sizin burnunuza da pis koku geliyor mu? Vatan'ın siteye hit çekme çalışma konulu tezi.
    Yok çekmeseler şaşardım.Ordaki maymunlar dururken bize verirlermi!
  • Arkadaşlar bunlar eski stok mağazaya gittiğiniz de hasarlı yada çalışmıyor olabilir bu fiyata almanız çok zor
  • ccandan kullanıcısına yanıt
    Biz kolay demedik. Biz Teknosa'nın Ali Cengiz oyunlarından tecrübeliyiz bu konuda. Hit çekme çalışması bu bence. Belki de hisse senetlerini etkileyecektir varsa.Tabi örneğime bakmayın cahilim bu konuda. Komplo teorisi olsun diye söyledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendall

quote:

Kendileri alacagi icin oyle demistir serefsizler

Lütfen kelimeleri düzgün seçip konuşalım o kullandığın kelime türkiyede cinayet sebebi olacak bi kelime bende vatanda çalışıyorum muhtemelen stok veya fiyat hatası çalışanın alışveriş yapması yasak kendine alamaz adamın firması veya üstü ne derse onu aktarıyor müşteriye..

• quote:

Orijinalden alıntı: Cr3

quote:

quote:

Lütfen kelimeleri düzgün seçip konuşalım o kullandığın kelime türkiyede cinayet sebebi olacak bi kelime bende vatanda çalışıyorum muhtemelen stok veya fiyat hatası çalışanın alışveriş yapması yasak kendine alamaz adamın firması veya üstü ne derse onu aktarıyor müşteriye..

Hocam sen ne diyosun daha geçen 19 liralık ütüyü aldım Fiyatlarından haberi yokmuş çalışanların gittim sandılar. Arkada bilgisayarlara bakıyodum kapış kapış aldılar geriye kalanları Vatan şubesinde. Yasak masak dinlemiyolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre654 -- 24 Ocak 2016; 11:43:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre654

quote:

Orijinalden alıntı: Cr3

quote:

quote:

Hocam sen ne diyosun daha geçen 19 liralık ütüyü aldım Fiyatlarından haberi yokmuş çalışanların gittim sandılar. Arkada bilgisayarlara bakıyodum kapış kapış aldılar geriye kalanları Vatan şubesinde. Yasak masak dinlemiyolar.

Alıntıları Göster
    Aradım yanlış stok dedi müşteri hizmetleri, sitemizde de gözükmüyor zaten dedi. Tamam dedim ben de

• Geçen 18 tlik seagate 2.5 lık 500 gb slim hddyi aldık arkadaşla beraber. Öyle stok hatası vs olayı olmadı. Elde kaldımı 1,2 adet böyle yapıyorlar. Çalışanlar alamaz diye birşey yok. Atar arkaya depoya arar hemen kardeşini kankasını v.s.. gel al hemen diye. Ona aldırır akşamda mahalleden ondan alır. Öyle çok bilmiş gibi konuşmayın.bir sürü yöntem var. Normal ödemesini yapıp çantasına koyup gitme yasak olabilir onu bizde biliyoruz.
  • Arkadaşı tebrik ediyorum sazan avı yapmış.
    sitede böyle bir ürün gözükmüyor.
    aradım sordum ürün çok eski yanlış linke bakıyorsunuz dedi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.