Şimdi Ara

ve AMD X2 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
0
Favori
5.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bence kardeşlik, dostluk, arkadaşlık bu kısımda yatıyor.

biz olmadan ne yaptığı konu dışı olan Ozanın biz ordayken cihazlarını ve göz bebeklerini emrimize sunmuş olması bile takım oyununu gösterir.

kırıcı olarak ancak geride kalırız, destekleyici ve ilerici olmak lazım.

sonra kalkıp xtreme de şu olmuş, vr-zone'da bu olmuş demeyin. Bu kafayla biz hep geriden geleceğiz bu gidişle

dayanamıyorum artık, arkadaşlık için verdiğin arkadaş örneğine bakkkk.. siz birbirinizin arkadaşısınız.

quote:

ya hocam maksat cevap yetiştirmek değil de böyle çoluk çocuk kalkıp saçma sapan yorumlar yapıyor. Konuyla ilgili bilgisi olmayan arkadaşlar da kötü etkilenebiliyorlar bu durumdan. Yoksa çok güldüm bu cevabı yazan arkadaşa. Allah affetsin ne diyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocosgun -- 29 Haziran 2005, 12:43:50 >

• Hocam hala kapatamadınız mı şu konuyu ya? Ne arkadaşlık örneğinden bahsediyorsun? Sen bir yorumda bulunmuşsun sonra da doğal olarak yanlış anlaşılınca açıklama yapmışsın, konu kapandı artık. Ne diye uzatıyorsunuz?
  • @ocosgun

Cevir kazı yanmasın misali konuyu ii çevirmişsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: ocosgun

quote:

biz olmadan ne yaptığı konu dışı olan Ozanın biz ordayken cihazlarını ve göz bebeklerini emrimize sunmuş olması bile takım oyununu gösterir.

sonra kalkıp xtreme de şu olmuş, vr-zone'da bu olmuş demeyin. Bu kafayla biz hep geriden geleceğiz bu gidişle

dayanamıyorum artık, arkadaşlık için verdiğin arkadaş örneğine bakkkk.. siz birbirinizin arkadaşısınız.

quote:

ya hocam maksat cevap yetiştirmek değil de böyle çoluk çocuk kalkıp saçma sapan yorumlar yapıyor. Konuyla ilgili bilgisi olmayan arkadaşlar da kötü etkilenebiliyorlar bu durumdan. Yoksa çok güldüm bu cevabı yazan arkadaşa. Allah affetsin ne diyim

Hooooooooooop,,,portakal,orda kal,,,Pol-E bir gaz verdi diye,daha fazla ileri gitmenin alemi yok,gidin kumda oynayın,,yeter be

• Ben FX i değişmem abi
  • quote:

quote:

neye dayanamıyorsun?
    birarada olup vakit geçiren, birşeyler yapmaya çalışan, birbirleri için fedakarlık yapan insanları arkadaş olarak görmeye mi?
    yoksa seninle alakası olmayan bir mesajı üstüne alınıp veya alınmadan ortada okuyup sahiplenmeyemi?

• Bu arada birbirimizin arkadaşı mahalleden değil.

bu forumda ileri geri konuşmayıp yapıcı olan insanlar olarak bir araya gelmeyi ve birşeyler yapmayı tercih etmiştik, sonrada arkadaş olduk.

sende yapabilirsin, bak oluyor.
  • dün yoktum bakamadım... bugün girdim ama arkadaşlar insanları tanımdan kendinden büyük laf ediyorlar,
    işlemci hakkında konuşurken, çoluk çocuk olunuyor hatta bazıları kendini bilmezlikle suçlanıyor, insanların birbirlerini şahsen tanımasına gerek yok, yaşında önemi yok, sadece saygı..... benim ne saygısızlığımı gördünüz arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocosgun -- 29 Haziran 2005, 13:31:22 >
  • quote:

Bu arada birbirimizin arkadaşı mahalleden değil.

bu forumda ileri geri konuşmayıp yapıcı olan insanlar olarak bir araya gelmeyi ve birşeyler yapmayı tercih etmiştik, sonrada arkadaş olduk.

sen hiç dert etme benimde bu şekilde görüştüğüm arkadaşlarım oldu ve olmaya devam ediyorlar...
    insanları sanal ortamda küçük görmenin yada sanal ortamda kendini büyütmenin alemi yok...
  • ben sadece lazo'nun Ozan'a yazdığı mesaja eleştri yazdım.

seninle bir alakası hiç olduğunu düşünmemiştim.
    topic senin ve konu önce FX iyi bir seçimmi'ye, sonra "sayın DHW moderatörü" ne, sonra da emekli oc yorumcularının mesajlarına dönüştü.

taki dayanamıyorum diye başlayan mesajına kadar
  • Sen eğer fx en takoz işlemci gibisinden hiçbir açıklama yapmadan bir yorumda bulunursan kusura bakma ama sadece dalga geçilir. Ne diye hala uzatıyorsun tam konu kapanmışken, onu da anlamak mümkün değil.Sonra çocukça işler deyince de alınmayın.
  • AMD X2,Diego 3700+

FX55
  • ama emekliler geri dönüp gençlere taş çıkartabiliyor.
  • quote:

quote:

Bu arada birbirimizin arkadaşı mahalleden değil.

sen hiç dert etme benimde bu şekilde görüştüğüm arkadaşlarım oldu ve olmaya devam ediyorlar...
    insanları sanal ortamda küçük görmenin yada sanal ortamda kendini büyütmenin alemi yok...

Yeter artık, saçmalamayı kes Buradaki insanlar birlikte büyük işler başardılar, onları karalamanın hiçbir anlamı yok. Arkadaşlar sizden de bu kendini bilmezin açtığı konuya daha fazla mesaj atıp üstte tutmamanızı rica ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmovik -- 30 Haziran 2005, 10:45:52 >

• Ocosgunu msnden tanırım..Gayet saygılı ve seviyeli bir arkadaştır..Kendine göre Fx55 iyi değildir.Sevmemiştir fiyat performans konusunda onu memnun etmemiştir ws ws...Bu düşünceleri yüzünden ona çoluk çocuk muamelesı yapılmasını kınıyorum,ve böyle bir şeyi söylenmemiş kabul ediyorum...Az msjı var fazla foruma girmio diye pcden anlamıomu bizim kadar sanıyorsunuz

Bu arada sturmovik biraz daha laflarına dikkat et..Bahsettiğin arkadaş senınle aynı yaş grubunda değil.Kendinden yaşca oldukça büyük birine 'kendini bilmez' tarzı ithamlarda bulunma..Biraz daha saygılı olursan sevinirim
  • gayet güzel değerler.yaw şu super pi yi 1m de sıfır saniyede tamamlayacak işlemciyi ne zaman cıkaracaklar.warya manyak olur hee
  • quote:

Orjinalden alıntı: {PeGaSuS}

Ocosgunu msnden tanırım..Gayet saygılı ve seviyeli bir arkadaştır..Kendine göre Fx55 iyi değildir.Sevmemiştir fiyat performans konusunda onu memnun etmemiştir ws ws...Bu düşünceleri yüzünden ona çoluk çocuk muamelesı yapılmasını kınıyorum,ve böyle bir şeyi söylenmemiş kabul ediyorum...Az msjı var fazla foruma girmio diye pcden anlamıomu bizim kadar sanıyorsunuz

Bu arada sturmovik biraz daha laflarına dikkat et..Bahsettiğin arkadaş senınle aynı yaş grubunda değil.Kendinden yaşca oldukça büyük birine 'kendini bilmez' tarzı ithamlarda bulunma..Biraz daha saygılı olursan sevinirim

Bana "FX55 AMD'nin çıkarttığı en takoz işlemcidir" diyen birinin bilgisayardan anladığını kimse iddia edemez. Bu işlerde "bana göre iyi değil" falan türü laflar olmaz, testler konuşur. Ha dersin ki FX55 çok pahalı ve fiyat/performans oranı kötü, o yüzden tercih etmiyorum, o zaman anlarım. Ama bunlar FX55'in AMD'nin en hızlı işlemcilerinden olduğu gerçeğini de değiştirmez

Yaşı da umurumda değil. O bu işin üstadlarına sataşırken iyi oluyor, biz ona laf edince olmuyor öyle mi Benim için "kendini bilmez" biri 10 yaşında da olsa "kendini bilmez" biridir, 100 yaşında olsa da. Ayrıca yazdığı mesajlardan da ne kadar "seviyeli" olduğunu tüm forum gördü

Bu topice de artık daha fazla mesaj yazmayacağım, sizlerden de aynısını rica ediyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: sturmovik

quote:

Ocosgunu msnden tanırım..Gayet saygılı ve seviyeli bir arkadaştır..Kendine göre Fx55 iyi değildir.Sevmemiştir fiyat performans konusunda onu memnun etmemiştir ws ws...Bu düşünceleri yüzünden ona çoluk çocuk muamelesı yapılmasını kınıyorum,ve böyle bir şeyi söylenmemiş kabul ediyorum...Az msjı var fazla foruma girmio diye pcden anlamıomu bizim kadar sanıyorsunuz

Bana "FX55 AMD'nin çıkarttığı en takoz işlemcidir" diyen birinin bilgisayardan anladığını kimse iddia edemez. Bu işlerde "bana göre iyi değil" falan türü laflar olmaz, testler konuşur. Ha dersin ki FX55 çok pahalı ve fiyat/performans oranı kötü, o yüzden tercih etmiyorum, o zaman anlarım. Ama bunlar FX55'in AMD'nin en hızlı işlemcilerinden olduğu gerçeğini de değiştirmez

Yaşı da umurumda değil. O bu işin üstadlarına sataşırken iyi oluyor, biz ona laf edince olmuyor öyle mi Benim için "kendini bilmez" biri 10 yaşında da olsa "kendini bilmez" biridir, 100 yaşında olsa da. Ayrıca yazdığı mesajlardan da ne kadar "seviyeli" olduğunu tüm forum gördü

Bu topice de artık daha fazla mesaj yazmayacağım, sizlerden de aynısını rica ediyorum

asıl sen saçmalamafx55 sana göre iyi olabilir,ona göre de kötü olabilir o insanı düşüncesinden dolayı yargılayamazsın, hakaret edemezsin madem ki üstatlara saygın var o zaman bu işin üstatlarından insanlarla nasıl konuşulur ve forumda nasıl cevap verilir bir öğren.bu konu kapansın artık olayı kişiselleştirmeyelim...

• quote:

Orjinalden alıntı: oxıjen

quote:

quote:

asıl sen saçmalamafx55 sana göre iyi olabilir,ona göre de kötü olabilir o insanı düşüncesinden dolayı yargılayamazsın, hakaret edemezsin madem ki üstatlara saygın var o zaman bu işin üstatlarından insanlarla nasıl konuşulur ve forumda nasıl cevap verilir bir öğren.bu konu kapansın artık olayı kişiselleştirmeyelim...

Bazı insanlar anlamamakta ısrar ediyorlar galiba. Yukarıda ne dedik?

quote:

Bu işlerde "bana göre iyi değil" falan türü laflar olmaz, testler konuşur.

Bir işlemcinin performansını objektif testlerle ölçebilirsin, bir doğru bir de yanlış cevap vardır her zaman. Kişinin fikrine göre bir işlemcinin hızlı veya yavaş olduğu söylenemez. Yeterince açık konuştuğum kanaatindeyim, daha nasıl anlatayım bilmiyorum.

Merak etme ben bu işin üstadlarıyla konuşuyorum ve burada yazdıklarıma onlar da katılıyor, kaldı ki ben kimseye hakaret de etmedim. Bazılarının aksine benim tartışma konusunda prensiplerim vardır, olayları genellikle kişisel boyuta getirmemeye çalışırım. Ancak forumda birilerinin saçmalayıp insanları yanlış bilgilendirmesine izin veremem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmovik -- 30 Haziran 2005, 22:31:16 >

• @sturmovik

bence çok doğru söylüyorsun işşlemcilerin performansı hakkında ikişiere göre değil testlere göredir.buna şiddetle katılıyorum.Fakat yinede ben işlemciye boktan işlemci dersem bana hiçbir şey deme hakkın olmaz dimi?ben dersem derim.sadece benim bilgisayar bilgim hakkında içinden düşünebilirsin beni biraz daha tanımış olursun.zaten bu neden le anlaşamadınız yarım saattir.neyse geçmiş olsun..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.