Şimdi Ara

Ve beklenen ATI indirimi geldi. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

1adet gtx 470 aldım fiyatı söyleyemem yasak ama exa fiyatıyla alakası yok çok daha ucuz.diğer husus modlu kasam var nzxt tempest hava sürkülasyonu gayet başarılı sorun çıkcağını sanmıyorum olursa iade ederim, bugüne kadar sıcaklık sorunu yaşayan yada deft kullanımda artifect veren nvidia kartım olmadı fan sistemi gayet başarılıydı ki bu kartda özel fan kullanmış, sadece nvıdıa olduğu için alanlar tanıyorum ben o yüzden her ürünün bir alıcısı vardır tahminimce çıktığında tükencektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demircibu -- 30 Mart 2010; 22:44:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Permanent.

quote:

Orijinalden alıntı: SiLo!

Büyük bi heyecanla girmiştim

Demi insan işin aslını öğrenince garip bir hal alıyor

Vallahi aynen dediğin gibi.. Konuyu gördüm, okudum.. Böyle..Böyle midemde bi heyecan.. Ama sonra hüsrana uğradım

• @Demircibu

Exa su ana kadar aldigim tum ati ve nvidia kartlari piyasa fiyatinin altina aldim.
    fiyatlarin biraz sisik olmasinin nedeni nvidianin piyasaya yeterince kart verememesi kanimca

piyasada yeterli sayida kart olduktan sonra

gtx480 :1050-1100tl
    gtx470:850-900tl civarina satilacaktir

bu arada tabi bugun vatandan 1100tlye 5970alabilenler gercekten cok sansli
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

@Bigteacher

1adet gtx 470 aldım fiyatı söyleyemem yasak ama exa fiyatıyla alakası yok çok daha ucuz.diğer husus modlu kasam var nzxt tempest hava sürkülasyonu gayet başarılı sorun çıkcağını sanmıyorum olursa iade ederim, bugüne kadar sıcaklık sorunu yaşayan yada deft kullanımda artifect veren nvidia kartım olmadı fan sistemi gayet başarılıydı ki bu kartda özel fan kullanmış, sadece nvıdıa olduğu için alanlar tanıyorum ben o yüzden her ürünün bir alıcısı vardır tahminimce çıktığında tükencektir.

nerden aldınız indirimli?
  • önceki mesajı niye siliyorlarki, burada bilgilendirme paylaşımı yapılıyor buda norma bir tavir,elinize sağlık teşekkürler
  • Radeon HD 5800 fiyatlarında ince ayarlar başlıyor
    Nisan 5 2010, Pazartesi

http://www.pclabs.com.tr/2010/04/05/radeon-hd-5800-fiyatlarinda-ince-ayarlar-basliyor/
  • O haberi bende okudm ancak burada bahsedilen kart üreticilerinin kendi aralarında, rekabet anlamında küçük fiyat oynamaları. Bu tip 3-5$ lık oynamalar zaten her zaman oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.