Şimdi Ara

VECTRA COMFORT 1.6 & MEGANE II DYNAMİGUA 1.6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2004-2005 MODEL Bu araçlardan hangisini niye almalıyım? niye almamalıyım? ikisinin arasında kararsızım, yardımlarınızı bekliyorum.

• tabi ki vectra.
    üst sınıf,daha donanımlı,daha kaliteli,daha lüks,daha prestijli
  • quote:

Orijinalden alıntı: er9en

tabi ki vectra.
    üst sınıf,daha donanımlı,daha kaliteli,daha lüks,daha prestijli
    vectra çünkü alman

kalite+konfor+güvenlik

+++++bir üst sınıf
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper83

vectra çünkü alman

kalite+konfor+güvenlik

+++++bir üst sınıf

Alıntıları Göster
    tabiki reno megan.tamam opel alman ama almanların şahini,en sorunlu oto.istersen şikayet var com a gir
    ençok hangi araç şikayet edilmiş gör...
  • quote:

Orijinalden alıntı: salatan

tabiki reno megan.tamam opel alman ama almanların şahini,en sorunlu oto.istersen şikayet var com a gir

Alıntıları Göster
    Git 0 yeni honda civic sedan al eger o tarz bi araba istiyosan
    Yenı civic Sedan 1.6 elegance modeli 35.500 ytl sunrooflu tercih sana kalmı$
  • quote:

Orijinalden alıntı: g0xe

Git 0 yeni honda civic sedan al eger o tarz bi araba istiyosan
    Yenı civic Sedan 1.6 elegance modeli 35.500 ytl sunrooflu tercih sana kalmı$

Alıntıları Göster
    1.6 motor vectaryı kaldıramadığı we performans lı kullanımlarda çok yaktığı söyleniyor....normaldede yakışı birraz fazla oluyor bu nedenle galiba... megane daha az yakar heralde....ayrıca reno nun serwis awantajı...megane ın 2. el üstünlüğü ...
    güvenlikten söz açılmışken megane ncaptan 5 yıldız aldı fakat vectra 4 yıldız aldı......
    kullanım konusunda test etmek lazım ikisinide....eğer vectra da esp warsa cok büyük bir avantajı olur aktif güvenlikte.....

• 2004 model 0 km aldığımız vectra elegance'mız var. Sana diyeceğim araç şuan 60.000 kmde. Hiçbir anormal sorunla karşılaşmadık. Kendini zorla ve elegance versiyonunu al. Virajlardan gülücükle çıkarsın.(ESP garantiliyor) İkinci bişey iç ve dış dizayn ,konfor ve yola oturan bir araba istiyorsan vectra! Çok da az yakıyor, bastın mı gidiyor. Şirketten bi arkadaşımla uzun yola çıktık vectrayla. Atıp tutuyodu vectra ağır araba iyi değil diye. Şimdi hastası. Ben de peugeot 307 3 kp XS'de var. Çıkışta 307 çok seri vectraya göre ama 120-130 dan sonra vectra çok daha iyi toparlıyor. Motorun gücü devirli kullanımda ortaya çıkıyor. Opellerin genel karakteristiği böyle. 98 model vectramızda da böyleydi.

Meganın içi çok basit. Vites kolu otobüs vitesi gibi kocaman. ikisine de bin kullan farkını anlarsın.
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: salatan

al iste sorgusuz infaz.

• quote:

Alıntıları Göster
    BENDEDE VECTRA VAR BEN BİR GÜN BİR SORUNUNU GÖRMEDİM
    ÇOK SAÇMA BİR ELEŞTİRİ BİR SİTE ARABA ALIP ALAMIYACAGIMIZA KARAR OLUŞTURAMAZ BENCE
    KULLANANLARA BİDE SOR

SORUNA GELİNCE VECTRA AL İÇİNE SİNE SİNE BİNERSİN MERAK ETME BEN OPEL KULLANIP ŞİKAYET EDEN BİR KULLANICI GÖRMEDİM VECTRA MEGANEDEN 1 SINIF ÜSTÜN DONANIMI YİNE YÜKSEK ARAÇTA GÖZE ÇARPAN DONANIM OLARAK SADECE XSENON VAR
    quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Whisper911

1.6 motor vectaryı kaldıramadığı we performans lı kullanımlarda çok yaktığı söyleniyor....normaldede yakışı birraz fazla oluyor bu nedenle galiba... megane daha az yakar heralde....ayrıca reno nun serwis awantajı...megane ın 2. el üstünlüğü ...
    güvenlikten söz açılmışken megane ncaptan 5 yıldız aldı fakat vectra 4 yıldız aldı......
    kullanım konusunda test etmek lazım ikisinide....eğer vectra da esp warsa cok büyük bir avantajı olur aktif güvenlikte.....

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Whisper911

kesinlikle hayir vectra megane dan cok daha ii cekio ve daha kaliteli.megane nazik araba uzun ömürlü deil

• quote:

Orijinalden alıntı: turbo_diesel

quote:

kesinlikle hayir vectra megane dan cok daha ii cekio ve daha kaliteli.megane nazik araba uzun ömürlü deil

Alıntıları Göster
    bi kere arabanın görünümü çok daha iyi hatta laguna ile bile karşılaştırsan daha iyi

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

ne alaka yahu vectra warken megane a bakılır mı hiç???

• quote:

Orijinalden alıntı: TrEmEnTo

quote:

ne alaka yahu vectra warken megane a bakılır mı hiç???

Alıntıları Göster
    tabiki vectra .. fransızlara bu işi bırakıp parfum yapmaya devam etmelerini öneriyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: turbo_diesel

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: turbo_diesel

quote:

bizde 1.6 vectra comfort var tabi ki vectra'yı tercih etmeni öneriyorum çokda memnunuz arabadan ama motor yönünden 1.6 megane daha güçlü

• quote:

Orijinalden alıntı: alysentr

tabiki vectra .. fransızlara bu işi bırakıp parfum yapmaya devam etmelerini öneriyorum..

Alıntıları Göster
    ben vectra yı tercih ederdim.
  • Herkese teşekkürler arkadaşlar, daha önce 2002 astra comfort vardı hiç bir şikayetim olmadı. Zaten ilk düşüncem vectra ama yine de bin bilsende bir bilene sor demişler. Ayrıca performans delisi biri değilimdir. 90 km hızı kolay kolay geçmem yılda da en fazla 10.000 km ya yaparım yada yapamam. Benim için önemli olan güvenlik ve sağlamlık zira iki tane çocuğum var ve onlar her şeyden değerli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: atila4

Herkese teşekkürler arkadaşlar, daha önce 2002 astra comfort vardı hiç bir şikayetim olmadı. Zaten ilk düşüncem vectra ama yine de bin bilsende bir bilene sor demişler. Ayrıca performans delisi biri değilimdir. 90 km hızı kolay kolay geçmem yılda da en fazla 10.000 km ya yaparım yada yapamam. Benim için önemli olan güvenlik ve sağlamlık zira iki tane çocuğum var ve onlar her şeyden değerli...
    ben de aynı çelişki yi yaşıyorum ama ve de yılda az km yapan birisi olarak, vectranın biraz fazla yakması çok ta önemli değil, bence önemli olan araca bindiğinde yüzünün gülmesi, yok çekmiyor bastın mı gitmiyor laflarına katılmıyorum...arkadaşlar biz ralli piloyu muyuz hepimiz işimizde gücümüzde insanlarız onun içindir ki hız yerine güvenlik, çok yakması yerine sağlamlık çok daha önemlidir bir kullanıcı olarak benim tercihim vectra olacaktır kusura bakmayın...saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: xflash

ben de aynı çelişki yi yaşıyorum ama ve de yılda az km yapan birisi olarak, vectranın biraz fazla yakması çok ta önemli değil, bence önemli olan araca bindiğinde yüzünün gülmesi, yok çekmiyor bastın mı gitmiyor laflarına katılmıyorum...arkadaşlar biz ralli piloyu muyuz hepimiz işimizde gücümüzde insanlarız onun içindir ki hız yerine güvenlik, çok yakması yerine sağlamlık çok daha önemlidir bir kullanıcı olarak benim tercihim vectra olacaktır kusura bakmayın...saygılar...

Alıntıları Göster
    Ben Vectraya bindim Astradan bi farkı yok, neden olduğunu merak ettim, baktım vites geçişleri farklı ve kilosu Astra ile aynı neredeyse...

Yani D sınıfı işte ağırdır ön yargısına kapılmayın , gitmiyor diyen astra ve vectraya binmemiş diye düşünüyorum....

Tercihin Vectra olsun hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: oligarşi

Ben Vectraya bindim Astradan bi farkı yok, neden olduğunu merak ettim, baktım vites geçişleri farklı ve kilosu Astra ile aynı neredeyse...

Yani D sınıfı işte ağırdır ön yargısına kapılmayın , gitmiyor diyen astra ve vectraya binmemiş diye düşünüyorum....

Tercihin Vectra olsun hayırlı olsun

Alıntıları Göster
    ya arkadaşlar iyice şaşırdınız galiba Megane nedir Vectra nın yanında bir kere megane nin rakibi astra sedan olabilir Vectra üst snıf bir otomobildir bu karşıalştırma çok komik olmuş reno üreticileri bile meganı vectra ile bir tutmazlar yani biraz sorular garipleşti son günlerde

• quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

ya arkadaşlar iyice şaşırdınız galiba Megane nedir Vectra nın yanında bir kere megane nin rakibi astra sedan olabilir Vectra üst snıf bir otomobildir bu karşıalştırma çok komik olmuş reno üreticileri bile meganı vectra ile bir tutmazlar yani biraz sorular garipleşti son günlerde

Alıntıları Göster
    zaman geçmiş aradan ama gerçekten vectra harika fısır fısır gidiyor kışkırtıcı tipi var hem alman

şu corsa yüzünden opel kötü tanınıyor bazılarıda sanki opel onların evine haciz getirmiş gibi konuşuyo ne var da bu kadar kötülüyosunuz anlayamıyorum çok kaliteli bineklerde çok yakışıklı rahat ve konforlu kalitede var artık buraya uğramaz oldum hep ön yargılar yüzünden bilen biliyor sokakta geçen herkese sorsan bilen bilmeyen opel der

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.