Şimdi Ara

Veeeee... XPSP2 gorucuye cikti Sonunda. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende şu an itibari ile service pack 2 yazdı ve olay bitmiştir

SP2 yi çekmedim komple, yukardaki mesajı yazarken, auto update seçeneği çıktı windows da evet dedim, SP2 ... paketi çekilsin mi dedi, 30 MB bişi çekti ve kurdu SP2 yi

Sanırım beta SP2 son sürümü kurulu diye, işini böyle ufak bir dosyayla kendiliğinden halletti .. Şu an sistem özelliğinde ve windows versionunda Service Pack 2 yazıyor, beta sürümündeki gibi Service Pack 2 v2.419 mu neydi öle bişi yazmıyor, sanırım olay tamam, bunu neden söyledim, SP2 beta kurmuş arkadaşlar baştan çekmesinler, zaten full SP2 yi 30 MB lik bir dosya ile hallediyor ..

Ama SP1 kurulu arkadaşlar mecbur çekecekler 270 Mb yi herhalde..

Makine açılısı 10 saniye hızlandı bu arada, windows logosu 1 kere geçti ve açtı masaüstünü, hayırlısı olsun saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Negative -- 11 Ağustos 2004, 18:07:34 >

• Arkadaşlar bana yardımcı olabilecek kimse yok mu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Besiktasli

Arkadaşlar bana yardımcı olabilecek kimse yok mu ?

Arkadaşım windows un verdiği hatayı tam olarak yazarsan daha iyi yardımcı oluruz. Açılışta windows ekranına geçmeden F8 e bas Bilinen Son İyi Yapılandırma (çalışan en son ayarlarınız) seçeneğini seç Windows XP bilgisayarı en son geri yükleme noktasına geri yükler. Service Pack yüklemeden önce Xp sistem geri yükleme noktası oluşturmuştur oradan geri döner
  • ya biz şeymiyiz (anladınız işte)

bizde(ya da bende,hatta ben ) lisanslı xp aldım fakat sp kuramıyorum.Yok böyle bişe yaaaa

Bu ne beah,yamalarla birlikte 3 tane windows oldu.Biz bunu aldığımızda tek cd idi.Dur bakalım daha neler olacak
  • Türkçe almasaydın sen de..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Negative®

Türkçe almasaydın sen de..

sanki para verdik

• İşte Netten aldığın Sp2 için bir yorum

Microsoft, firmanın uzun süredir Windows XP ürününe getirmesi beklenen Gelişmiş Güvenlik Teknolojileri ile XP Service Pack 2 güncelleştirmesinin sürüm aşamasına geldiğini duyurdu. Microsoft için bu çok uzun ve zor çalışmalarla dolu bir süreçti, şimdi aynı acıyı yaşama sırası müşterilerde.Analistler, işletim sisteminin kendisi üzerinde değişiklikler yapan servis paketi yüklendiğinde, müşterilerin dramatik sonuçlara hazırlıklı olması gerektiğini söylüyor.Bir Burton Group analisti olan Peter O’Kelly, “Diğer benzer güncelleştirmelerin aksine bu paket uygulamaları bölecek. Microsoft bunu biliyor, insanları uyardı ve bununla ilgili yapabilecekleri bir şey yok. Bazı uygulamalar Internet ortamında pencereniz aşağıda iken de gezinebilme olanağı sağlama beklentisi ile geliştirilmişti

Söylediği doğruysa SP2 den kaynaklanan problem patlaması yaşayabiliriz. Buda bize özellikle teknik servis bölümünde İmdat Sp2 yardım , Sp2 makinamı bozdu türünden topicler olarak geri dönecek. İnşallah kimse sorun yaşamaz.

• Hepimize hayırlı olsun. Ben ilk çıktığından beri beta sürümünü kullanıyordum ve hiç sorun yaşamıyordum Umarım şimdi de sorun yaşamam...
  • ARKADAŞIM NE DEMEK TÜRKÇE ALMASAYDIN SENDE!!!! Çok garip yaklaşım.Adam almış bikere sen hesap soruyorsun.
    Verdiğin cevap rütbene yakışsın
  • Windows xp service pack 2 si çıktı ama ingilizcesi ve almancası var türkeçesi olanlar yükleyemeze çünkü dil uyarsı geliyor yani sp2 türkçesini bekliyeceğiz
  • peki turkceyi ne zaman çıkartmayı dusunuyorlar ki acaba...
  • @Symmetrical : hocam sanmıyorum böyle birşey olacagini çünkü SP2 çıktıkça kullandım ve her seferinde makine daha iyi oldu gözle görülür şekilde.. Microsoft bile bile tam sürümünü sürmezdi böyle birşey olacaksa, beta da bırakırdı ..

Ama yine sen daha iyi bilirsin hocam, görelim bakalım, şu an 1 gündür çalışıyorum SP2 ile, sorunsuz .. süper
  • benimki 24 saati bitirip göçtü süper bişeymiş ilk çöküşü ben yaşadım galiba
  • Ben İngilizce versiyonunu yüklediğimden beri çok memnunum. Bilgisayar artık salak hatalar vermiyor. Internet Explorer hata vermeyi bıraktı. Pop-up Blocker ' ı çok güzel çalışıyor. Bence gayet iyi.
  • bu tam surum sp2 degil tam surumu henuz cıkmadı bu beta ya da developers icin tam surumunu beklemekte fayda var
  • [Deleted by Admins]
  • acaba türkçe ne zaman çıkacak
  • bekliyecez kardeşim.inatla ve sabırla
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Besiktasli

Arkadaşlar bana yardımcı olabilecek kimse yok mu ?

Arkadaşım windows un verdiği hatayı tam olarak yazarsan daha iyi yardımcı oluruz. Açılışta windows ekranına geçmeden F8 e bas Bilinen Son İyi Yapılandırma (çalışan en son ayarlarınız) seçeneğini seç Windows XP bilgisayarı en son geri yükleme noktasına geri yükler. Service Pack yüklemeden önce Xp sistem geri yükleme noktası oluşturmuştur oradan geri döner

Verdiği hata bu işte.Makina hiç açılmıyor.Açılırken F8'e basıyorum ama hiç birşey olmuyor.
    Ulan nerden yükledim şu programı sanki
  • Bu gün iki kere indirdim Adsl ile olmadı delirdim ya
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.