Şimdi Ara

veknilash realminde oynayan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar veknilashta türk guildi arıorm.muhabbet olmayınca oyun sıkıcı olmaya başladı.

• eskiden ordaydım (oyunu bırakmadan önce) serverin tek Türk guildi olarak (TR) Ice Crown bilen yapıyorduk (10 man) ama onlarda dağılıp gitmişler farklı servelra sanırım. Vek'Nilashdan kaç bence :D Hem Türk yok hem adam yok hem Ally yok hiç bişey yok
  • Blizzard Vek'nilash ı PvE realmine çevirince bu serverdan diğer serverlara free migration açtı. Bu sırada bi çok player ve guild Zenedar a geçti. hatta bende warrior umu, o kadar oynamasamda ordan zenedar a geçirdim. anlayacağın pek bi kimse bulacağını sanmıyorum veknilash da.
  • haklısınız arkadaşlar.kimse yok bu serverda.boşa zaman kaybettik ama neyse artık.türk olan bir servera geçecem.mesajlarınız için teşekkürler
  • veknilash serverında oynayan bir türküm turk guildimiz bulunmaktadır

www.turquaz-team.com dur websitemiz aplication yapabilirsiniz gelmek istiyorsanız toplamda 60 70 kişiyiz

çogunlugu türkdür ventimiz bulunmaktadır icc 10 icc 25 yapiyoruz her hafta 25 de adam olmadıgı icin genelde 6 bos kesiliyor ama aramızda cogu kişinin 25

11/12 arşivi bulunmaktadır icc 10 da lichkng cabalari sürüyor ama bu hafta sona erecek galiba. =) herneyse gelmek isteyen warsa bakabilir server player bakımından ykosun degil 1 ay önce öyleydi ama şimdi gayet fazla player war alianceler az idi ama artık server a sadece ALİance acildigi icin cogaldilar :=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canxx33 -- 25 Haziran 2010; 14:30:52 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.