Şimdi Ara

Vestel 48UA9300 4K (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
3
Favori
5.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hadescare

vestelin flash desteği yok internetten bir video açamıyorsunz ara ara tv kendi kendine kapandı aldm ama aklımda soru işaretleri var

Yazılımı güncellediniz mi?
  • güncelleme otomatik geliyor 2 kez yaptım ama kapanmalar oluyor, flash desteğine de vestel anlaşmamız yok izleyemezsinz dedi yapacak birşey yok herhalde burda izlenebiliyor denilmişti öyle almıştım bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkangell

İllaki eksik ararsan mutlaka bulursun. Bu her marka için geçerlidir kimisi niye 100 değil 50 hz der. Kimisi niye pasif değilde aktif gözlük der. Kimisi niye öyle değilde böyle der. Der de der.. Bu tv için konuşursak bana göre diğer markalardan eksiği yok fazlası var ekran gayet akıcı 4k yayınları açıyor güç tüketimi iyi 66 watt air mouse 48"de yok eksiği bu.o da önemli değil. Titreme zıngırdama yok..

https://www.youtube.com/watch?v=NxWeH-M3O6M

Bu videoyu açıp arkadaki ağaçlara bakabilirsen titreme zıngırdama ne ararsan görebilirsin :)
    Dediğin gibi tv de yok yok,bende o yüzden almıştım ama en önemli vazifesi olan görüntü yok :)

• Basit bir soru;

Samy/LGE/Sony/Phil;bunlar bizde ki 4 ana marka bir de Vesteli/Arçelik v.s ekleyin bunlara...

kimin elinde net bir bilgi var;bu markaların sorunları olarak nedir oranları diye????

örnek;Samy de risk/sorun v.s oranı %5 veya Sony de %3 v.s gibi????

Vestel için nedir bu oran sizce,örneğin 15 veya 35 v.s nedir???

++
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginem

quote:

İllaki eksik ararsan mutlaka bulursun. Bu her marka için geçerlidir kimisi niye 100 değil 50 hz der. Kimisi niye pasif değilde aktif gözlük der. Kimisi niye öyle değilde böyle der. Der de der.. Bu tv için konuşursak bana göre diğer markalardan eksiği yok fazlası var ekran gayet akıcı 4k yayınları açıyor güç tüketimi iyi 66 watt air mouse 48"de yok eksiği bu.o da önemli değil. Titreme zıngırdama yok..

Bu videoyu açıp arkadaki ağaçlara bakabilirsen titreme zıngırdama ne ararsan görebilirsin :)
    Dediğin gibi tv de yok yok,bende o yüzden almıştım ama en önemli vazifesi olan görüntü yok :)

Linkini ekledigin videoda vestel tv yi göremedik sadece video düşük çözünürlük lü bir video evet de vestel bu videonun neresinde onu anlamadım. Ayrıca sizde bu tv nin olmadığı da açık ca belli amatör bir karalama olmuş arkadaşım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hadescare

güncelleme otomatik geliyor 2 kez yaptım ama kapanmalar oluyor, flash desteğine de vestel anlaşmamız yok izleyemezsinz dedi yapacak birşey yok herhalde burda izlenebiliyor denilmişti öyle almıştım bende

Flaş desteğini Macromedia bile bitirdi arkadaşlar bu flash artık tüm platformlar için tarihe gömülmek üzere android bile koymuyor artık sistemine flash desteğini. tv için konuşuyorum görüntü kalitesi önemli olandır. Tv nin smartı ne kadar iyi olursa olsun bir medya oynatıcı kadar hiçbiri iyi olamaz bu bütün markalar için de geçerli.profesyonel biriside zaten tv nin smartı na bakmaz ayrıca bir set top box kullanır.sizlere tavsiyem dahili yada harici karddiskli adam gibi bir medya oynatıcı alın keyfinize bakın.Ne iş olsa yaparım abi diyen tv olmaz olmamalı da

• quote:

quote:

quote:

Linkini ekledigin videoda vestel tv yi göremedik sadece video düşük çözünürlük lü bir video evet de vestel bu videonun neresinde onu anlamadım. Ayrıca sizde bu tv nin olmadığı da açık ca belli amatör bir karalama olmuş arkadaşım

O video sizin videoyu tv'de çalıştırıp hataları görmeniz için..Videoda tabi ki vestel olmayacak..
    Marka fanatikliği yapacağım diye insanları yanlış yönlendirmeyin..Ne hatası varsa söyleyin..
    Hatasını söyleyen insanlarıda bunlar benim tv'mi kıskanıyor çekemiyor diye düşünmeyin...
    Bu fotoğrafta boş ithamlarınıza hediyem olsun..

Vestel 48UA9300 4K

• Bu video bize tv deki hataları mı söylüyor şimdi ya birader koyduğun videonun altına banding test yazmışlar sana tv deki hataları söylüyor demişler sende atlamışsın bu video şimdi diğer tv lere cam gibi abi hemen al mı diyor.ne diyo başka sadede gelelim şu an tv im açık ve gayet net ve de akıcı ben vestel e-mağazadan aldım 1900 küsüre f/p olarak da gerçekten de çok güzel bir tv net akıcı kanallarıma göre söylüyorum bunu tabikide; internetten düşük fps li dandik görüntülere bakarak değil. Şu anda tüm kanallar gayet güzel görüntü kalitesi iyi akıcı banada bu lazım buna maçlar da dahil. Ha senin tv de sıkıntı vardır bilemem kısaca her marka model tv nin elbette sevenide olacak sevmeyenide ona saygı duyarım. Bu arada ismimi yazmışsınız tvnin yanına Teşekkürler

• Bu arada marka fanatikligi yaptığımı düşünen arkadaşlar bu konuyu ben açtım ve birinci sayfada mesajlarımı okursa aslında ilk başta ne kadar mesafeli yaklaştığımı görürler.

• quote:

quote:

Yalnız bu video banding testi için, tepki süresi değil. Ayrıca her iki kriter de bir tv hakkında iyi ya da kötü demek için yeterli değil.

• quote:

quote:

quote:

quote:

O video sizin videoyu tv'de çalıştırıp hataları görmeniz için..Videoda tabi ki vestel olmayacak..
    Marka fanatikliği yapacağım diye insanları yanlış yönlendirmeyin..Ne hatası varsa söyleyin..
    Hatasını söyleyen insanlarıda bunlar benim tv'mi kıskanıyor çekemiyor diye düşünmeyin...
    Bu fotoğrafta boş ithamlarınıza hediyem olsun..

Vestel 48UA9300 4K

TV yı dinamik moduna al film algılamayı yüksek yap tekrar izle ve videoya çek bunu bende izledim herhangi bir kasma donma yok

• Arkadaşlar konunun yeri burasa değil belki,fakat affiniza sığınarak ve samimiyetinize güvenerek sizden bir ricam var ; Lütfen bir ürün alacağınız zaman mağazaya gittiğinizde ki bu vatanbilgisayar,mediamarket,teknosa olabilir satış danışmanları veya çalışan arkadaşların boşyere zamanını almayın.Adam gittigidiyordan alacak ürünü gidiyor mağazaya satiş danışmanı arkadaşı yarım saat tutuyor,alacağı bilgiyi aldıktan sonra iyi günler deyip çıkıp gidiyor. Hem zamanını hemde emeğini çaliyor. Sizden ricam bu şekilde davranmamaniz. Size yaklaşan satiş elemani arkadaşa açik açik burdan almayacağım,bakiyorum,alici değilim demeniz daha yerinde ve doğru olir..Anlayişiniza teşekkür ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Siyama_Ronin

Arkadaşlar konunun yeri burasa değil belki,fakat affiniza sığınarak ve samimiyetinize güvenerek sizden bir ricam var ; Lütfen bir ürün alacağınız zaman mağazaya gittiğinizde ki bu vatanbilgisayar,mediamarket,teknosa olabilir satış danışmanları veya çalışan arkadaşların boşyere zamanını almayın.Adam gittigidiyordan alacak ürünü gidiyor mağazaya satiş danışmanı arkadaşı yarım saat tutuyor,alacağı bilgiyi aldıktan sonra iyi günler deyip çıkıp gidiyor. Hem zamanını hemde emeğini çaliyor. Sizden ricam bu şekilde davranmamaniz. Size yaklaşan satiş elemani arkadaşa açik açik burdan almayacağım,bakiyorum,alici değilim demeniz daha yerinde ve doğru olir..Anlayişiniza teşekkür ederim..

Merhaba; Çok fazla aynı düşüncede değilim. Bahsi geçen yerler zaten MUTLAK SATIŞ NOKTALARI değil, kaldı ki satış danışmanlarının da görevi bu aslında. en teknosadan bir ürün almak istediğimde teknosada inceleyip fiyatlarına bakıp, yine teknosanın daha farklı rakam sergileyen internet satış noktasından ürün aldığımı da bilirim. Hoover elektrik süpürgesi almıştım mesela bu şekilde. Yanlış anlamayın ama o danışmanların işi bu zaten. ''Almayacaksanız meşgul etmeyin'' mantığına çok olumlu bakamadığımı belirtmek isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ado

quote:

Arkadaşlar konunun yeri burasa değil belki,fakat affiniza sığınarak ve samimiyetinize güvenerek sizden bir ricam var ; Lütfen bir ürün alacağınız zaman mağazaya gittiğinizde ki bu vatanbilgisayar,mediamarket,teknosa olabilir satış danışmanları veya çalışan arkadaşların boşyere zamanını almayın.Adam gittigidiyordan alacak ürünü gidiyor mağazaya satiş danışmanı arkadaşı yarım saat tutuyor,alacağı bilgiyi aldıktan sonra iyi günler deyip çıkıp gidiyor. Hem zamanını hemde emeğini çaliyor. Sizden ricam bu şekilde davranmamaniz. Size yaklaşan satiş elemani arkadaşa açik açik burdan almayacağım,bakiyorum,alici değilim demeniz daha yerinde ve doğru olir..Anlayişiniza teşekkür ederim..

Merhaba; Çok fazla aynı düşüncede değilim. Bahsi geçen yerler zaten MUTLAK SATIŞ NOKTALARI değil, kaldı ki satış danışmanlarının da görevi bu aslında. en teknosadan bir ürün almak istediğimde teknosada inceleyip fiyatlarına bakıp, yine teknosanın daha farklı rakam sergileyen internet satış noktasından ürün aldığımı da bilirim. Hoover elektrik süpürgesi almıştım mesela bu şekilde. Yanlış anlamayın ama o danışmanların işi bu zaten. ''Almayacaksanız meşgul etmeyin'' mantığına çok olumlu bakamadığımı belirtmek isterim.

Kendinizi o insanlarin yerine koyarsaniz anlarsiniz ne demek istendigini. Siz boyle davrandiginiz zaman satis danismanlarinin farkli muamelelerinede maruz kalirsaniz hakkinizi aramaya kalkmazsiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ado

quote:

Kendinizi o insanlarin yerine koyarsaniz anlarsiniz ne demek istendigini. Siz boyle davrandiginiz zaman satis danismanlarinin farkli muamelelerinede maruz kalirsaniz hakkinizi aramaya kalkmazsiniz.

Vallahi şimdi saçmalığın dibine vurdun. Hangi satış danışmanı ne hakla bana farklı bir muamelede bulunabilir? bulunduğunu farz et ben boş mu dururum. ''tamam abi özür dilerim'' diyerek oradan ayrılacağımımı zannedersin? Bırak hakkımı aramaya kalkmamayı ÖTTÜRÜRÜM ortalığı
    Kendimi onların yerine koymama gerek yok ben yıllarca danışmanlık yaptım ve neden orada olduğumu da gayet iyi bilirdim.
    orası tekel bayi değil ki ''ver bir paket sigara, al sana beş lira'' diyerek işlem bitsin. teknoloji mağazası orası tabi ki herkes girecek soracak canı isteyen alacak istemeyen almayacak bu kadar basit.

• Benim yazim anlayişli insanlara Ado kardeş. Sen öttürmeye devam et..Hayirli forumlar sana.

• Vallahi gözümde canlandırdım da, yemin ederim gülüyorum şu an, darılma

Gözünde bir canlandırsana, mağazaya girmişsin, satış danışmanları koltuklara kurulmuş bacak bacak üstüne atmış ellerinde kahve, kapıdan içeri girenlere diyorlar ki ''alıcılar şu tarafa, sorucular şu tarafa, siz sıraya girin biz kahve bitince geliriz. haaa bu arada. sadece soracak olanlar şimdiden çıksın mağazadan dışarı. Neeee itiraz mı ediyorsun? ALIN BUNU ALIN, hemen sorgu odasına, biraz kötü muameleye maruz bırakalım''

Alınma sevgili kardeşim, yukarıda yazdıklarım elbette latife. Zira ilk mesajımda da belirttiğim gibi. BANA doğru gelmedi. elbette belki de senin düşüncen doğrudur

Halen gülüyorum

• Sen hala anlamadin beni. Ben sana açiklamasini yapayim. Tabiikide senin dediğin gibi orasi ürün alma yeri.
    1.Düşünsene sen mediamarket te satiş danişmanisin ve ben geliyorum sana diyorum ki kardeşim şu ürünü ben vatanbilgisayardan alacağım bana bu ürünü anlatirmisin. Anlatırmısın?
    2.Diğer bir sorma şeklide kardeşim bu ürün alınırmı fiyat iyimiş. Sende başliyorsun anlatmaya. Anlat anlat en sonda teşekkür edip gidiyor.
    Sence hangisi daha etik...?

Ben 12 yil yaptim bu işi. Kendim ve diğer arkadaşlarimin ne hissettigini bilirim. Tabiikide aralarinda sululari var. Onlarada gereken ders verilir.
    Gelelim benim neden böyle birşey yazdiğima. Ben insan olarak düşünceli davranarak empati ile yaklaşilmasi taraftari olarak anlayişli insanlara istinaden yazdim. Anlayan anladi. Sen öttürüp ve gülmeye devam edebilirsin.

• quote:

Sen hala anlamadin beni. Ben sana açiklamasini yapayim. Tabiikide senin dediğin gibi orasi ürün alma yeri.
    1.Düşünsene sen mediamarket te satiş danişmanisin ve ben geliyorum sana diyorum ki kardeşim şu ürünü ben vatanbilgisayardan alacağım bana bu ürünü anlatirmisin. Anlatırmısın?
    2.Diğer bir sorma şeklide kardeşim bu ürün alınırmı fiyat iyimiş. Sende başliyorsun anlatmaya. Anlat anlat en sonda teşekkür edip gidiyor.
    Sence hangisi daha etik...?

Ben 12 yil yaptim bu işi. Kendim ve diğer arkadaşlarimin ne hissettigini bilirim. Tabiikide aralarinda sululari var. Onlarada gereken ders verilir.
    Gelelim benim neden böyle birşey yazdiğima. Ben insan olarak düşünceli davranarak empati ile yaklaşilmasi taraftari olarak anlayişli insanlara istinaden yazdim. Anlayan anladi. Sen öttürüp ve gülmeye devam edebilirsin.

Madem empati yapmayı becerebiliyorsun o zaman kendini tüketici yerine koy. teknoloji markete girip ''satış danışmanına soruyorsan o ürünü alacaksın'' baskısı ile alışveriş yapılır mı?
    ayrıca verdiğin örnekler saçma. kimse vatana gidip ''teknosadan alacağım ürünle ilgili bana burada bilgi ver'' demez. diğer örneğin ise binlerce kere yaşanan konudur herkes sorar, ama ''haa iyimiş'' diyerek gitme lüksleri de vardır. 12 yıl yaptığınız işin mantığını çözememişsiniz bence, onu anlatmak için oradasınız zaten

• Sen hala anlamiyorsun. Daha nasil anlatayim ki ben sana. Sen bildiğin gibi yap. Boşver..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.