Şimdi Ara

Vestel'den Digiturk Plus Uyumlu Yeni HD Kutu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
7.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kayıt özelliği olmayan ancak fiyatı daha ucuz bir Digiturk uyumlu HD kutu.. Digiturk için Pace marka HD kutuya alternatifler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı...

Haber için ilgili link

http://www.teknohd.com/2008/11/20/vestelden-digiturk-plus-uyumlu-hd-tv-box-35900-ir/

• Ben bu kutu hakkında Digi m.h. Hd yayını Digiturk ten albilirmiyiz diye soru sordum.M.H. sadece normal digi yayınlarını alabilirsiniz dedi.Bu kutuyu almadan önce arkadaşlar iyicr araştırın...
  • HD destegi varsa cihazin alabilirsiniz tabii. ama iyi arastirmakta fayda var.
  • Digiturk müşteri hizmetlerinin ipiyle kuyuya inenin sonu pek hayırlı olmaz:) Büyük ihtimalle uygulamadan henüz haberi olmayan müşteri temsilcisi, otomatiğe bağlamış olarak cevap vermiştir diye düşünüyorum. İlgili link'te HD yayınları seyredebilirsiniz yazıyor. Digiturk HD yayınları seyretmek isteyen ancak PVR ve VOD!! gibi ek ozelliklere para vermek istemeyenler için uygun fiyatlı bir HD kutu. Vestel bayilerinde satışı başlamış anladığım kadarıyla. Yakında piyasaya girer ve yorumları almaya başlarız. Sadece satışı mı olacak, yoksa kiralama imkanı olacak mı gibi sorularda yakında cevabını bulur..

quote:

Orjinalden alıntı: samços

Ben bu kutu hakkında Digi m.h. Hd yayını Digiturk ten albilirmiyiz diye soru sordum.M.H. sadece normal digi yayınlarını alabilirsiniz dedi.Bu kutuyu almadan önce arkadaşlar iyicr araştırın...

• digitürk hd için çıkmış bir cihaz zaten.yoksa kart paylaşımı olmayan bir hd cihazı kim o kadar para verip alırki?
    digitürk için üretilen bir cihaz.kullanılmaya başlayınca detaylar ortaya çıkar.
  • ankara cepa 'daki vestel bayisine gittim, oradaki çocuk 5 adet geldi, gelir gelmez bitti dedi. sonra vestel ürünleri tanıtım kitapcığından resmini ve kampanyasını gösterdi. bu receiver'i alınca başlangıç hd spor paketi 39,90 yazıyordu.. fiyat güzel aslında..
  • Kutunun fiyatını öğrenebildiniz mi??

quote:

Orjinalden alıntı: Heavy1

ankara cepa 'daki vestel bayisine gittim, oradaki çocuk 5 adet geldi, gelir gelmez bitti dedi. sonra vestel ürünleri tanıtım kitapcığından resmini ve kampanyasını gösterdi. bu receiver'i alınca başlangıç hd spor paketi 39,90 yazıyordu.. fiyat güzel aslında..
  • Hatırladığım kadarıyla satış fiyatı 399 YTL ama Vestel LCD birlikte alınırsa 269 YTL..
  • vay be cok iyi bence
    hd yayın ayda 40 ytl sadece..
  • acaba alan varmı bu cihazlardan?
  • Selamlar,

Bu hd uydu alıcısını kullanan var mı acaba ? Önerirmisiniz ? Kalitesi filan hakkında bilgi verebilecek kimse yok mudur ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.