Şimdi Ara

Vi mi Zed mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
3.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hittache

Bence Zed. Bana zedi sevdiren kombosu. Teketeksin adamla mesela dövüşeceksiniz adama r at.Sonra w at.Oldumu sana 2 gölge :D Bide kendin varsın etti 3. q e yap buda oluyor 3x damage baktın ölüceksin w ye geç sonra r ye geç r nin patlamasını bekle gg wp

Günlerdir her zed konusuna aynı şey yazılıyor şu skilleri bi okuyun lütfen ya. Fazladan isabet eden her shurikende hasar yarıya düşer bu da 3. shurikende %25 damage anlamına gelir, e ise fazladan isabette daha çok slow verir ama fazladan hasar vermez. Bu da demektir ki ultiden sonra fazladan bir gölge daha atmanın hiçbir manası yoktur. Skilli boşa atmış olursunuz sonra tfde focus yiyince bakar kalırsınız nasıl kaçıcam diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabi ki de Vi
  • Jungle Vi, solo top Zed.
  • Zed solo Vi jung
  • Zed mid Vi jungle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hepinet

quote:

Bence Zed. Bana zedi sevdiren kombosu. Teketeksin adamla mesela dövüşeceksiniz adama r at.Sonra w at.Oldumu sana 2 gölge :D Bide kendin varsın etti 3. q e yap buda oluyor 3x damage baktın ölüceksin w ye geç sonra r ye geç r nin patlamasını bekle gg wp

E ve qnun aciklamalarinda golgelerle ilgili olarak ek aciklamalar var diye biliyorum birden fazla e rakibe degerse hasar vermiyor q ise yari hasar veriyor diye biliyorum wyu saklamak daha yararli oluyor bu yuzden yanlista biliyor olabilirim emin degilim ama tam hasar verse bile r q e yetiyor cogu squishy champ icin wyu kacarkene saklamak daha iyi

konuya gelirsek zed midde vida jgde daha iyi solo olarak kullanilirsa zed daha iyi olur bence

E range içindeki herkese vurur

• quote:

3x damage

Skill aciklamalarini bir daha oku

• quote:

Orijinalden alıntı: playmaker10

quote:

Günlerdir her zed konusuna aynı şey yazılıyor şu skilleri bi okuyun lütfen ya. Fazladan isabet eden her shurikende hasar yarıya düşer bu da 3. shurikende %25 damage anlamına gelir, e ise fazladan isabette daha çok slow verir ama fazladan hasar vermez. Bu da demektir ki ultiden sonra fazladan bir gölge daha atmanın hiçbir manası yoktur. Skilli boşa atmış olursunuz sonra tfde focus yiyince bakar kalırsınız nasıl kaçıcam diye

Birak abi ugrasma bunlarla

Adam 2 golge cikarinca e yi 3 kez vurdugunu saniyor

Oburude birden fazla hedefe vuran e hasar vermez diyor

Siz bu heroyu oynamayin iade edin daha iyi bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heidinindedesi -- 6 Ağustos 2013; 23:01:01 >

• Geldimi karşına bi Elise zıpladı mı havaya attın mı skilleri boşa flash atıp kaçtın mı gg wp report this jungle pls :(
  • Tercihim zed oldu şimdilik hoşuma gitti.
  • Not: Zed midde çok daha etkili. Zed için Mid>Jungle>Top bile diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: playmaker10

quote:

Çok iyi açıklamışsın kardeş teşekkür ederim

• Bence Vi tercihimde bu yönde oldu zaten
  • Zed solo , vi jungle .
  • Vi jungle icin cok daha iyi bence soloda zed

• Bu nasıl iş arkadaş bi annie yi bile kesemiyosa(m) ne anladım zed den, öküz gibi tanky kasmış bide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozkir -- 7 Ağustos 2013; 22:09:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naber Patron

Bende Vi vardı 2 ay oynadım sonra iade edip Zed aldım ve sana tek söyleyeceğim şey:

ZED İLE OYNAMAK AYRICALIKTIR

çevir kazı yanmasın zed kadar kırılgan bi hero daha varmı bilmiyorum. Vi her türlü akar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanmehmet

quote:

Bende Vi vardı 2 ay oynadım sonra iade edip Zed aldım ve sana tek söyleyeceğim şey:

çevir kazı yanmasın zed kadar kırılgan bi hero daha varmı bilmiyorum. Vi her türlü akar.

Zed ile Vi'yi 3 saniyede yatırırırm.Vi noob champı.Q ile admaın yanıne git W ile vur kaçarsa ulti at gg.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erhanmehmet

quote:

Zed ile Vi'yi 3 saniyede yatırırırm.Vi noob champı.Q ile admaın yanıne git W ile vur kaçarsa ulti at gg.

kardeş yanlış anlamada vi öyle kolay ölen bi hero degil ayrıca düşük levellerde de hasar oranı zede göre daha iyi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.