Şimdi Ara

Vi OP.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler sabahtan beri birçok hatalı indirme ve yarıda kesilen updateten sonra sonunda pbe serverına giriş yapabildim ve sabırsızlıkla beklediğim Vi'yi deneme fırsatım oldu ve direk şunu söyleyeceğim, Vi op. Her karaktere op diyenlere en çok gıcık olanlardan birisiyimdir ama bu şu an ki haliyle oyuna sürerlerse Vi'yi hemen bi sonra ki patchte nerf gelir... Özellikle w skilli hakkında diyecek söz bulamıyorum... Ad ratiosu oldukça yüksek hani flat ad kassanız utanmasa (ki utanmasa değil büyük ihtimalle öyle olur) maximum canın %20sine kadar çıkacak damage... 1v1 (ki 1v1 de kaybetmiyor hiç) de ilk 3lüyü patlattıktan sonra gelen as ile sonra ki üçlü halkaları tamamlamak inanılmaz basit, e skilli de düşük cdsi ile (2stack yapılıyor 1 saniye arayla 2 kere vurabiliyorsunuz e stack kullanıyor,son seviyede 5 saniye gibi bir sürede stackleniyordu)spamlenmeye çok müsait, aoe olması ayrı bir güzellik... Qsu zaten baş tacı, hem kaçış hem kovalama için harika, knock back etkisi ve damage ile harika bir skill, ulti ise teamfightlarda az küfür yemeyecek gibi... Sadece pasifi bana çok iyi gelmedi, tamam useless değil ama pek işe yararda değil... Ek bilgi olarak 5 yada daha fazla joke u 3 tane falan da tauntu var... Ben çıkar çıkmaz alacağım, op olduğu için değil, oynaması oldukça eğlenceli bir champ, güzel bir karakter.

Not: Vi ile ilgili çok konu açıldığını biliyorum ama bunu açmasam olmazdı...İyi forumlar.

Özet: Q kaçış kovalama sırasında çok iyi+ knock back W maximum healte göre damage oldukça yüksek ad ratio ve 3 stack patlatılınca kazanılan as ile daha hızlı 3 halka patlatmamız E yüksek damage az cd spamlemeye uygun denebilir R ulti atılırkenki kısa süreli cc koruması enemy yakın duruyorsa birbirine tf sırasında çok etkili. Nerf yer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi welcom2 -- 17 Aralık 2012; 3:37:10 >

• Özet şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

Özet şart.

Özet olarak Vi op desem çok mu kısaltmış olurum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: welcom2

quote:

Özet şart.

Özet olarak Vi op desem çok mu kısaltmış olurum?

İdeal olur.
  • Aklımca düzgün özet yapayım dedim 3 satır tuttu, ben gidiyorum.
  • tamam seni vi den sorumlu devlet bakanı yaptık gitti :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: welcom2

Evet beyler sabahtan beri birçok hatalı indirme ve yarıda kesilen updateten sonra sonunda pbe serverına giriş yapabildim ve sabırsızlıkla beklediğim Vi'yi deneme fırsatım oldu ve direk şunu söyleyeceğim, Vi op. Her karaktere op diyenlere en çok gıcık olanlardan birisiyimdir ama bu şu an ki haliyle oyuna sürerlerse Vi'yi hemen bi sonra ki patchte nerf gelir... Özellikle w skilli hakkında diyecek söz bulamıyorum... Ad ratiosu oldukça yüksek hani flat ad kassanız utanmasa (ki utanmasa değil büyük ihtimalle öyle olur) maximum canın %20sine kadar çıkacak damage... 1v1 (ki 1v1 de kaybetmiyor hiç) de ilk 3lüyü patlattıktan sonra gelen as ile sonra ki üçlü halkaları tamamlamak inanılmaz basit, e skilli de düşük cdsi ile (2stack yapılıyor 1 saniye arayla 2 kere vurabiliyorsunuz e stack kullanıyor,son seviyede 5 saniye gibi bir sürede stackleniyordu)spamlenmeye çok müsait, aoe olması ayrı bir güzellik... Qsu zaten baş tacı, hem kaçış hem kovalama için harika, knock back etkisi ve damage ile harika bir skill, ulti ise teamfightlarda az küfür yemeyecek gibi... Sadece pasifi bana çok iyi gelmedi, tamam useless değil ama pek işe yararda değil... Ek bilgi olarak 5 yada daha fazla joke u 3 tane falan da tauntu var... Ben çıkar çıkmaz alacağım, op olduğu için değil, oynaması oldukça eğlenceli bir champ, güzel bir karakter.

Not: Vi ile ilgili çok konu açıldığını biliyorum ama bunu açmasam olmazdı...İyi forumlar.

Özet: Q kaçış kovalama sırasında çok iyi+ knock back W maximum healte göre damage oldukça yüksek ad ratio ve 3 stack patlatılınca kazanılan as ile daha hızlı 3 halka patlatmamız E yüksek damage az cd spamlemeye uygun denebilir R ulti atılırkenki kısa süreli cc koruması enemy yakın duruyorsa birbirine tf sırasında çok etkili. Nerf yer.

nerf yer demişsin sanki ilk olucak riotun mantıgı bu anlayın artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu sayılar rastgele mi sallanıyor anlamadım ki nerf nerf nerf.

• Vi tarzı şampiyonları hep çok sevmişimdir. Çıktığı gibi değilde ücretsiz olduğunda deneyip daha sonra alacağım sanırım şu anda Wukong ve Eveleynn favori iki şampiyonum.
  • Riot'un satış stratejisi her zamanki gibi ilk çıktıgında champ.'ların %90 op oluyor ve zamanla nerfleniyorlar.

En güncel örneğimizde Rengar.
  • ilk gördügümden beri diyorum rengar gibi olacak sonu.6-7 kere nerf yer
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImWhatIm

Riot'un satış stratejisi her zamanki gibi ilk çıktıgında champ.'ların %90 op oluyor ve zamanla nerfleniyorlar.

rengar ilk çıktığında uptu dianadan sonra böyle birşey olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylar.

ilk gördügümden beri diyorum rengar gibi olacak sonu.6-7 kere nerf yer

Ap Rengar Op
  • quote:

Özet şart.

senin oyunu oynamadığından %100 şüphe duyuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknn

quote:

Özet şart.

İRONİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImWhatIm

Riot'un satış stratejisi her zamanki gibi ilk çıktıgında champ.'ların %90 op oluyor ve zamanla nerfleniyorlar.

Rengar öldü

• quote:

Orijinalden alıntı: Royster

quote:

Orijinalden alıntı: srknn

quote:

Özet şart.

İRONİ

ironik
  • Rengar oyuna gelmeden pbe de nerflenmişti üstüne op tanımam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.