Şimdi Ara

Viaddress kargo ücretleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 1 Lbs. 620gr civarında tutuyor

Viaddress'de 22-30 USD civarı tutar kargo ücreti

20 USD
    9 USD
    23 USD
    140 USD
    + 25 USD Kargo

217 USD / 158 EURO yapıyor

Gümrükte takılma ihtimali var %20-25 daha vergi isteyebilirler takılırsa biraz şans işi bazen 300-400 euroluk eşyalara istemiyorlar bazen 150 euro altına bile kıllık yapabiliyorlar..
  • yanıt için teşekkürler. şansa uygun fiyatlı kindle denk geldi, birinden aldım, bilgilerin başka ürünler için faydası olacaktır.
  • kesinlikle Viaddress'ten uzak durun. 188 dolarlık bilgisayar parçası almıştım 30 Aralık'ta Amazon.com'dan, 4 Ocak'ta Viaddress'e ulaştı. 6 Ocak'ta 33 dolarlık kargo ücretini de ödedim. Ürünümü hala yollamadılar. 345 TL ödedim ve 1.5 aydır bekliyorum. Onlarca defa mail göndermeme rağmen cevap da alamıyorum. İnanılmaz sinir bozucu bir durum. Dünyanın dörtbir köşesinden yüzlerce insan da aynı durumdan muzdarip. Resmen dolandırıcılık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zotti52 -- 22 Şubat 2011; 6:58:08 >
  • Paket az önce geldi. 1,5 aydan fazla süren bir beklemeden sonra geldi. Siz yine de uzak durun Viaddress.com'dan. Citibank'ın Globeshopper hizmeti var. Onu kullanın isterseniz Amerika'dan getireceğiniz ürünler için. Hiç kullanmadım ama iyi diyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.