Şimdi Ara

Video Simgesine Resim Önizlemesi Ekleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
5.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayardaki videoların bazılarında bs player simgesi oluyor bazılarında videoların içersinden kendi resimleri oluyor bunu convert yapmadan her videonun kendi içersindeki bir kareden resminin önizlemesini ekleme şansımız var mıdır?

• arkadaşlar demek istediğim şöylehttp://imageshack.us/photo/my-images/440/adszzc.jpg/
  • quote:

Orijinalden alıntı: bRsMetal

Arkadaşlar bilgisayardaki videoların bazılarında bs player simgesi oluyor bazılarında videoların içersinden kendi resimleri oluyor bunu convert yapmadan her videonun kendi içersindeki bir kareden resminin önizlemesini ekleme şansımız var mıdır?

media player kullanıp kazaa mega codec yükle video klasörüne gelip boş bi yere sağ tıkla görünüm'den büyük simgeleri seç videoların resimleri görünsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: makarnacanavarı

quote:

Arkadaşlar bilgisayardaki videoların bazılarında bs player simgesi oluyor bazılarında videoların içersinden kendi resimleri oluyor bunu convert yapmadan her videonun kendi içersindeki bir kareden resminin önizlemesini ekleme şansımız var mıdır?

media player kullanıp kazaa mega codec yükle video klasörüne gelip boş bi yere sağ tıkla görünüm'den büyük simgeleri seç videoların resimleri görünsün

az önce k-lite codec pack kurdum belki bir şey olur diye ama değişmedi ya media player iyi hoş da bu alt yazı falan konusunda bs playerın oto bulma özelliği daha kullanışlı oluyor bir de videoları sağ solla ileri geri sarıyor o yüzden bs player kullanmak istiyorum başka çözümü yok mudur

• quote:

quote:

quote:

az önce k-lite codec pack kurdum belki bir şey olur diye ama değişmedi ya media player iyi hoş da bu alt yazı falan konusunda bs playerın oto bulma özelliği daha kullanışlı oluyor bir de videoları sağ solla ileri geri sarıyor o yüzden bs player kullanmak istiyorum başka çözümü yok mudur

media player'dede filmle altyazının ismini aynı yapınca pek sorun olmuyo ama dediğin gibi bu %100 başarılı olmuyo bazen yine görmüyo altyazıyı

• o da ayrı bir sorun zaten bir kaç ay önce başladı alt yazı göstermeme wmp de elle üstüne atmama rağmen winampla ilgili bir program yüklemiştim şarkı isimlerini oto düzenlemeyle ilgili belki o bozmuştur bir formatla düzelir belki ilerde yeniden yükledim olmadı wmp yi
  • quote:

o da ayrı bir sorun zaten bir kaç ay önce başladı alt yazı göstermeme wmp de elle üstüne atmama rağmen winampla ilgili bir program yüklemiştim şarkı isimlerini oto düzenlemeyle ilgili belki o bozmuştur bir formatla düzelir belki ilerde yeniden yükledim olmadı wmp yi

sorun aslında şundan kaynaklanıyo her yüklediğin oynatıcı program codec pack'in ayrı ayrı kendi içinde codec eklentileri var bunlar çakışıyo mesela yüklediğin codec oynatıcı bütün harici media player tarzı şeyleri registry kayıtları ile birlikte mesela your uninstaller programıyla silip sadece media player için en iyi codec'i yükle sorunun çözülecektir
  • yok hocam ya ne yaptıysam olmadı zaten your uninstaller programını kullanıyordum 5 aydır falan kaldırırken taratıp hepsini siliyorum ya convert de edebilirim ama o zaman görüntü kalitesi bozuluyor çok hafif mpeg4 e çeviriyorum mesela 700 mb sa 800 mb falan oluyor film ama çözünürlükte sanki hafif bozulmalar oluyor kullandığım program xilisoft media converter son sürüm bir de
  • quote:

yok hocam ya ne yaptıysam olmadı zaten your uninstaller programını kullanıyordum 5 aydır falan kaldırırken taratıp hepsini siliyorum ya convert de edebilirim ama o zaman görüntü kalitesi bozuluyor çok hafif mpeg4 e çeviriyorum mesela 700 mb sa 800 mb falan oluyor film ama çözünürlükte sanki hafif bozulmalar oluyor kullandığım program xilisoft media converter son sürüm bir de

bende allok to mp4 media converter kullanıyorum filmlerin içine altyazı gömmek için dediğin gibi biraz kalitesi azalıyo sanki
  • quote:

quote:

yok hocam ya ne yaptıysam olmadı zaten your uninstaller programını kullanıyordum 5 aydır falan kaldırırken taratıp hepsini siliyorum ya convert de edebilirim ama o zaman görüntü kalitesi bozuluyor çok hafif mpeg4 e çeviriyorum mesela 700 mb sa 800 mb falan oluyor film ama çözünürlükte sanki hafif bozulmalar oluyor kullandığım program xilisoft media converter son sürüm bir de

bende allok to mp4 media converter kullanıyorum filmlerin içine altyazı gömmek için dediğin gibi biraz kalitesi azalıyo sanki

ben de şuan onu iyice test ediyordum 40 mb sony bluray test mkv video su indirdim önce xilisofltla mpeg4 e çevirdim sonra bugün yeni bir program indirdim freemake video converter diye video da spidermanın yüzüne yaklaşan bir sahne var ikisini kıyasladım convertlerde xilisoft da bozulma oluyor yüzünde ama freemake le convert ettiğimde aynı sahne de yüzünde bozulma olmadı yani uzun lafın kısası bu programı tavsiye ederim freemake

• quote:

quote:

quote:

ben de şuan onu iyice test ediyordum 40 mb sony bluray test mkv video su indirdim önce xilisofltla mpeg4 e çevirdim sonra bugün yeni bir program indirdim freemake video converter diye video da spidermanın yüzüne yaklaşan bir sahne var ikisini kıyasladım convertlerde xilisoft da bozulma oluyor yüzünde ama freemake le convert ettiğimde aynı sahne de yüzünde bozulma olmadı yani uzun lafın kısası bu programı tavsiye ederim freemake

şuan işyerindeyim eve gidince denicem bide bu tür programlardan format factory var oda gayet başarılı hatta daha fazla ayar seçeneği sunuyo

• quote:

quote:

quote:

quote:

şuan işyerindeyim eve gidince denicem bide bu tür programlardan format factory var oda gayet başarılı hatta daha fazla ayar seçeneği sunuyo

ahaha oda var hocam ama format factorynin çapı yetmedi full hd 1080p blu-ray dönüştürmeye error verdi ama güzel program kesip biçmeleri kullanışlı mp3 lerde de kullanışlı oluyor başlangıç bitiş noktasını ayarlayabiliyorsun yalnız benim konu güme gitti zaten çözümü yok heralde codeclerle alakalı gibi ama format en hayırlısı :D

• aynı sorun bende de var..
    bu sorunun çözümü yok mu?
  • 1-) video uzantılarını değiştirmeyi denedinizmi ?
    €D!T... uzantı değiştirmekten kastım video convert etme değil. klasör seçeneklerinden bilinen dosya uzantılarını gizle tıkını kaldırıp img çıkmayan video uzauntısını ,mg çıkan video ile aynı yapın. (bu işlem bazı durumlarda videonun çalışmmasına neden olur bazı durumlarda sıkıntı çıkartmaz. video da çalışmama gibi bir sorun olursa uzantıyı eski haline geri çevirin.)
    2-) bs player ile açılan videoya sağ tıklayıp varsayılan yazılımı media player classic yapmayı denedinizmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xXxCooLxXx -- 28 Ocak 2013; 19:09:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alonsof1

bu bi denemeydi
  • Bu problemi yaşayan arkadaşlara, '' Icaros '' isimli programı öneririm. Bu program sayesinde video önizleme sorunu çözülecektir. Şu linkten indirebilirsiniz : http://shark007.net/tools.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La_Quica -- 7 Temmuz 2015; 9:25:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.