Şimdi Ara

Villarreal CF Taraftarları | Yeniden Avrupada (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
3.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Villarreal sevdiğim bir takımdır. Kendi imkanlarıyla isim yapan bir takımsınız. Her zaman başarılı olmanızı isterim. İspanya'da şampiyonluk zor ama, Avrupa ve diğer ülke içi kupalarda götürürsünüz işi.
  • Valencia maçı özeti :http://www.dailymotion.com/video/x16hune_all-goals-villarreal-4-1-valencia-27-10-2013_sport#from=embediframe

Valenciayı farklı skorla yenmemiz iyi oldu bundan sonra ki maçlar zor. Sezonu ilk 4 de bitirebilmek zor ama hayal değil. İlk 3 belli sayılır 4.lük içinse sadece 2 takım var gibi şuan bence. Getafe ve Levante geride kalıyor. Bu hafta maçımız Getafeyle bakalım ortak olabilecekler mi yarışa.

@Ambarad mesajı 4 ekimde atmışsın ama daha önce sayfada gözükmüyordu. Sağol iyi niyetlerin için. Sizde çok iyi gidiyorsunuz. Seneye belki gruplarda görüşürüz.

Zaten sen ve Gaston Ramirez de olmasa uğrayan yok konuya bende pek bakmıyorum. Sizide ziyaret edeceğim bir ara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeigis41 -- 29 Ekim 2013; 23:40:48 >

• Malaga-Villarreal 2-0

Maç boyunca tek pozisyonumuz yok. Avrupaya gitmek zorlaştı.
  • Hocam Villarreale olan ilginiz nasıl başladı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sören -- 24 Nisan 2014; 22:37:25 >
  • Bugün 22.00'da Barcelona maçı var. Villarreal kesin kaybeder gibi, ayrıca Avrupa ligi yolundaki rakibiniz Sociedad bu hafta kazandı yine.
  • Bugün çok şanssız bir biçimde son 25 dakikada 2-0'dan maçı 2-3 kaybettiniz Barcelona'ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: magyar

Hocam Villarreale olan ilginiz nasıl başladı?

Kusura bakma. Lys dönemi bitsin ayrıntılı bir cevap yazıcam.
  • Şu konu başlığını düzenleyin beyler.
  • Fm efsanesi Luciano Vietto yu almış Villareal

Villarreal CF Taraftarları | Yeniden Avrupada
  • Klüp destekçileri yok zannedersem. Şu anda Sevilla ile maçları var. Deli gibi yapmur yağmasına rağmen harika maç oluyor. İlk yarı 0-0.
    Joel Campbell denen velet az takım oyunu oynasa çoktan golü bulmuştu Villarreal.
  • Yine Sevilla yine yeniliyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen ilk yarı topu kaleye sokamazsan adamlar ikinci yarı gelir atar gider. İlk yarı Sevilla'nın aşırtma vuruşu haricinde pozisyonu yoktu.

• Destekçi var ama kusura bakmayın ilgilenemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deplasmanda Rayo karşısında 7. dakikada Javi Guerra'nın golüyle 1-0 geri düştük. Maça çok kötü başladık ve şu ana kadar öyle devam ediyoruz...
  • GOOOL! Adrian 1-1! Mükemmel bitiriş
  • Ana. Olm ben konuyu unuttum o sırada iki kişi olmuşuz. Çok geç farkettim ama hoşgeldin. Ligi dördüncü bitirdik Şampiyonlar Ligine katılmak için eleme oynayacağız.

Hiç maçımızı izlemedim ama istatistiklere bakınca bitirici bir forvet gerekiyor bize.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Villarreal, bonservisi Inter'de olan hücum oyuncusu Jonathan Biabiany için 5 milyon euroluk bir teklif yaptı. (La Gazzetta dello Sport)

• villareale bu kadar yakınlığınızın sebebi nedir acaba farklı bir ülke ve çokta ses getiren bir takım değil açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeigis41

quote:

Kardeş sınava devam mı hala?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

quote:

Orijinalden alıntı: aeigis41

quote:

Kardeş sınava devam mı hala?

Zaman geçince unutmuş, kalmışım. Arada puan tablosuna filan bakıyorum o kadar. Yeniden ilgilenmek lazım hem eğlenceli olur.

Villarreal'i Ntvspor La Liga'yı yayınlarken ilk kez görmüştüm. Gereksiz derecede göze çarpan sarı formalarını filan ilk başta sevmemiştim. Maçı izlerken spiker biraz Villarreal'i biraz rakip takımı anlattı. O zaman bir kanım ısındı. Sarı Denizaltılar lakabını, aslında Valencia'nın ilçesi olmasını filan öğrendim sempatik geldi iyice. Sebebi yok yani bunları öğrenince içimde birden sempati oluştu. O zamanlar şike olayları dönüyor Türkiye'de iyice soğudum ülke futbolundan ve FIFA oynarken yeni takımlara göz atayım dedim. Bilindik büyük takımlar dışında nadiren orta boy takımlarla oynardık o zamanlar. Bizim takımın kadrosuda o zamanlar acayipti. Kalede Diego Lopez, forvette Giuseppe Rossi ve Nilmar, orta sahada Bruno, Borja Valero filan. Açıkçası o kadro her takımı kağıt üstünde yenebilecek potansiyele bence sahipti. Barcelona bize yenilse bence şaşırtıcı olmazdı hatta üç atsak. Tabi ki her maç böyle yapabilirdik demiyorum sadece bunları yapabilecek zirveye geçemesede en zorlu rakipleri olacak, herkesin korktuğu bir takımdık. Öyle sempatim devam etti, sonra küme düştük. Dedim ki ne kadar da hoş bir takım. Geçen sene üçüncü bu sene sondan üçüncü aynı ben dedim. Hala da çok severim. Türk takımı tutmuyorum artık ama Villarreal ile hangi Türk takımı oynarsa oynasın Türk takımını destekliyorum.

Yazım hataları ve anlatım bozukluklarının kusuruna bakmayın, yarın düzeltirim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.