Şimdi Ara

Virtua Tennis 3 - PS3 vs Xbox 360 Comparison HD

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • =================>>>>>>>>>>> http://www.gametrailers.com/player.php?id=18086&type=wmv&pl=game

işte arkadaslar karsılastırma li hd video yu buradan izleyebilirsiniz.......

ben pek fark goremedim acıkcası.sanki hemen hemen ayni pek fark yok xbox 360 ile ps3 arasında.........

ayrıca ilk kez bu oyunla beraber ps3 xbox 360 ile gercek eşitlikteki grafiği yakalamıstır.........

ps3 iyi yolda ilerliyor hadi hayırlısı............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhannduman -- 25 Mart 2007; 23:24:05 >

• Evet pek fark yok gibi yani herhangi biri açık ara öne geçemiyor her zamanki gibi. Sega zaten iyicene çuvalladı bu yeni jenerasyonda her oyununda az biraz rezillik görüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Evet pek fark yok gibi yani herhangi biri açık ara öne geçemiyor her zamanki gibi. Sega zaten iyicene çuvalladı bu yeni jenerasyonda her oyununda az biraz rezillik görüyoruz.
    +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: 50_KuRuŞ

+1

Alıntıları Göster
    ps3 versıyonu daha ıyı duruyor bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_e

ps3 versıyonu daha ıyı duruyor bence

Alıntıları Göster
    wii dışında hiçbir alette tennis oynaması zevkli değil. İster 1080p olsun ister 5080p olsun ne olursa olsun tuşa basarak tennis oynamak sarmıyor adamı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sentinal

wii dışında hiçbir alette tennis oynaması zevkli değil. İster 1080p olsun ister 5080p olsun ne olursa olsun tuşa basarak tennis oynamak sarmıyor adamı...

Alıntıları Göster
    yapımcı Ps3 versiyonu üzerinde çok fazla çalıştıklarını ve Xbox360 versiyonu üzerinde çok uğraşmadıklarını söylemiş.
    www.xboxyde.com

• quote:

Orijinalden alıntı: M.A.N.G.A.K.A

yapımcı Ps3 versiyonu üzerinde çok fazla çalıştıklarını ve Xbox360 versiyonu üzerinde çok uğraşmadıklarını söylemiş.
    www.xboxyde.com

Alıntıları Göster
    360 açısından sorunsuz bir süreç geçirdiklerini söylemiş... Anladığım kadarıyla hafif terip ps3 sorularından da kaçmış. Soruyu soranlar xbox'dan olunca tabi ona göre şerbet vermiş gibi kendileri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adventure -- 26 Mart 2007; 18:34:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Adventure

360 açısından sorunsuz bir süreç geçirdiklerini söylemiş... Anladığım kadarıyla hafif terip ps3 sorularından da kaçmış. Soruyu soranlar xbox'dan olunca tabi ona göre şerbet vermiş gibi kendileri...

Alıntıları Göster
    Ben tenis sevmem zaten Table Tennis'i de almadım bunu hayatta almam
  • quote:

Ben tenis sevmem zaten Table Tennis'i de almadım bunu hayatta almam

Alıntıları Göster
    trnise bayılırım
  • quote:

www.xboxyde.com

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: 007ybse04

www.xboxyde.com

Eh doğaldır devkit farkı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Clementine

quote:

Orjinalden alıntı: 007ybse04

www.xboxyde.com

Eh doğaldır devkit farkı var.

Alıntıları Göster
    bence dikkatli bakarsanız xbox360 ın görüntülerinin karanlık olduğunu farkedeceksiniz-yani renkler canlı değil benim xbox360dan vazgeçme sebebim bu

• quote:

Orijinalden alıntı: h3ps3d

bence dikkatli bakarsanız xbox360 ın görüntülerinin karanlık olduğunu farkedeceksiniz-yani renkler canlı değil benim xbox360dan vazgeçme sebebim bu

Alıntıları Göster
    Fark Yok ki ama Live var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RafiQ_Shia -- 26 Mart 2007; 22:50:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RafiQ_Shia

Fark Yok ki ama Live var

Alıntıları Göster
    kardeş senin gözlerinde bir problem var galiba ben burda ps3 ü savunmuyorum sony benim babamın oğlu da değil ama genel itibariyle ps3 görüntüleri daha canlı-xbox360 live desteği manyak onu da belirteyim

• quote:

Orijinalden alıntı: RafiQ_Shia

Fark Yok ki ama Live var

Alıntıları Göster
    donanim haber yoneticileri tarafından ceza aldım.......tekrar foruma katıldım............

aslında forum yoneticilerinede hak veriyorum forumun daha faydalı olabilmesi için ceza veriyorlar ama yinede bir uyarı yapıp oyle ceza verseler cok iyi olur.....

pat diye karsıma ceza aldınız yazısı cıkınca forumdan soguyorum...ama yinede en sevdiğim forum burası diyebilirim..........

insallah forum yoneticileri benim bu gorusum ilede az da olsa ilgilenirse cok sevinirim

bundan sonra daha dikkatli olacagım......sizlerin sayesinde daha cok bilgilerimizi fikirlerimizi paylasacagız............

by gokhan________________

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhaandumann

donanim haber yoneticileri tarafından ceza aldım.......tekrar foruma katıldım............

aslında forum yoneticilerinede hak veriyorum forumun daha faydalı olabilmesi için ceza veriyorlar ama yinede bir uyarı yapıp oyle ceza verseler cok iyi olur.....

pat diye karsıma ceza aldınız yazısı cıkınca forumdan soguyorum...ama yinede en sevdiğim forum burası diyebilirim..........

insallah forum yoneticileri benim bu gorusum ilede az da olsa ilgilenirse cok sevinirim

bundan sonra daha dikkatli olacagım......sizlerin sayesinde daha cok bilgilerimizi fikirlerimizi paylasacagız............

by gokhan________________

Alıntıları Göster
    Grafik olayını bilemem, minimal fark var yok ama onemli olan şu
    Geçen gün taktım VT3 ümü, girdim online kısmına, tak biri geldi.Güzel bi maç yaptık, fark yedim, AI süpermiş
    Neyse bitince baktım liderlerin maçları var.İzle dedim, sıralamada üstlerde olan iki kişinin maçını canlı izledim tv den izler gibi.Eh daha neyi tartışıyoruz, hangi versiyon iyi yada kötü diye bilmem

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Grafik olayını bilemem, minimal fark var yok ama onemli olan şu
    Geçen gün taktım VT3 ümü, girdim online kısmına, tak biri geldi.Güzel bi maç yaptık, fark yedim, AI süpermiş
    Neyse bitince baktım liderlerin maçları var.İzle dedim, sıralamada üstlerde olan iki kişinin maçını canlı izledim tv den izler gibi.Eh daha neyi tartışıyoruz, hangi versiyon iyi yada kötü diye bilmem

Alıntıları Göster
    Ooo koray, hoşgeldin Ne oldu bu arada yav? Neden kodese girdin yine? Anlamadım ben...

Bu arada seni bekleyen çok konu var, biliyosundur

Bu oyunun ps3'de online özellikli olmamasına çok komik bi cevap verilmiş: Oyunun single player modu üzerine konsantre olduk!!! Adam kandırıyolar herhalde... Hayır resistance ve bilimum oyunda şahane online oynandığını duyduk, bunda neden yok onu anlamadım. Neyse, başka bi tenis oyununda illaki olur..

• quote:

Ooo koray, hoşgeldin Ne oldu bu arada yav? Neden kodese girdin yine? Anlamadım ben...

Bu arada seni bekleyen çok konu var, biliyosundur

Bu oyunun ps3'de online özellikli olmamasına çok komik bi cevap verilmiş: Oyunun single player modu üzerine konsantre olduk!!! Adam kandırıyolar herhalde... Hayır resistance ve bilimum oyunda şahane online oynandığını duyduk, bunda neden yok onu anlamadım. Neyse, başka bi tenis oyununda illaki olur..

Alıntıları Göster
    valla bilmiyom, bi yerlerde polemik oldu biri şikayet etti heralde hazmedemeyip.Arada kaynadık.Kırmızılarda gitmemiş hala
    bi ara ceza yiyp onları temizliycem, sakın kendini hehe

ben yatar sabah erkenden iş var.İşten yazarım.O başlıkları biliyorum
    PS3 özel 3 oyun başlıgı ozellikle eglenceli.Ona güzel bi mesajım var zaten.Nisan Famitsu çıkınca bakalım neler görecegiz, daha dogrusu Famitsuda onu görecekmiyiz, yada onlar Famitsumu filan gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

valla bilmiyom, bi yerlerde polemik oldu biri şikayet etti heralde hazmedemeyip.Arada kaynadık.Kırmızılarda gitmemiş hala
    bi ara ceza yiyp onları temizliycem, sakın kendini hehe

ben yatar sabah erkenden iş var.İşten yazarım.O başlıkları biliyorum
    PS3 özel 3 oyun başlıgı ozellikle eglenceli.Ona güzel bi mesajım var zaten.Nisan Famitsu çıkınca bakalım neler görecegiz, daha dogrusu Famitsuda onu görecekmiyiz, yada onlar Famitsumu filan gibi

Alıntıları Göster
    Hadi hadi hadiii.. Taş gibi oyunlar işte olm, famitsu mudur tiramisu mudur bilemem.

• quote:

Hadi hadi hadiii.. Taş gibi oyunlar işte olm, famitsu mudur tiramisu mudur bilemem.

Alıntıları Göster
    ya arkadaşlar 2konsolu bence grafiğe göre almayın çünkü ps3 en geç 3 4 aya 360 grafiklerini fazlasıyla yakalayacak ve suanın ps2 si ve xbox ı gibi olacak oyunlarına göre seçin ben yakın bi zamanda ps3 almayı düşünüyorum sonrada (1sene) eğer 360 remsi oalra burda çıkarsa onuda almayı düşünoyorum

ama şurası benim için gerçek 360 ps3 den cokd aha iyibir konsol suan içn kontorlleri hemde çok çok iyi wii ve ps3 e nazaran bence 360 kolu gibi bir kol cıkarsa ps3 e çok çok güzel olur

ayrıca ps3 yaptığıda ayıp PSN e turklerinin bağlanamamsı suanda ama 360ında yaptığı ayıp :d herşeyi ek çıkarp kullanıcılara para harcatıyor ve turkiye gri market olarak goruyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Yk03

ya arkadaşlar 2konsolu bence grafiğe göre almayın çünkü ps3 en geç 3 4 aya 360 grafiklerini fazlasıyla yakalayacak ve suanın ps2 si ve xbox ı gibi olacak oyunlarına göre seçin ben yakın bi zamanda ps3 almayı düşünüyorum sonrada (1sene) eğer 360 remsi oalra burda çıkarsa onuda almayı düşünoyorum

ama şurası benim için gerçek 360 ps3 den cokd aha iyibir konsol suan içn kontorlleri hemde çok çok iyi wii ve ps3 e nazaran bence 360 kolu gibi bir kol cıkarsa ps3 e çok çok güzel olur

ayrıca ps3 yaptığıda ayıp PSN e turklerinin bağlanamamsı suanda ama 360ında yaptığı ayıp :d herşeyi ek çıkarp kullanıcılara para harcatıyor ve turkiye gri market olarak goruyor :)

Alıntıları Göster
    Ben Ps3 çıktığında tozu dumana katacak, Türkyiedeki TV ler bile onu konuşacak Japonyada günlerce kuyruk bekleyen olacak sanıyordum.

XBOX360 ilk geldiğinde duyduğum heyecanı ve hayatımda ilk kez duyduğum konsol alma isteğini ki C64 amiga , 8bit lik atari ve kara kutu lardan sonra ilk defa bir konsolum oldu; Ps3 çıkınca yaşamadım ...

PS3 biraz yalan oldu gibi.

Yeni bir tencere tavanın piyasaya çıkması kadar etkiledi piyasasyı insanları bu kadar sükse yaptı...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.