Şimdi Ara

vista ati vertical refresh sorunu ?? pes6 da

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ati catalyst ten vertical refresh full yapıyorum ama VİSTA da pes6 kırılma hatasını düzeltmiyor. xp de düzeltiyodu bi çözümü varmı bilen varmı bi yardım pls ...

• ayni sorun xpdede war olmuo bi turlu cok kotu oluo goruntu anlam weremiyorum fps cok yuksek ama akicilik sifir
  • Catalyst 7.3 çıktı, eğer 7.2 kullanıyorsan bir de bunu dene. İlk sürücülerde bu tip hatalar normaldir. 3.10'a kadar benim makina zırt pırt reset atıp dururdu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeLONi

ayni sorun xpdede war olmuo bi turlu cok kotu oluo goruntu anlam weremiyorum fps cok yuksek ama akicilik sifir

benim anlattıgım sorun xp de çözümü var catalyst den 3d/allsetins aç ve vertical refreshi sonunakadar aç düzeliyo ama vistada sitedindewww.atiamd.com da henüz çözümlenmedi yazıyo kendi infosunda kolay gelsin..
  • Eğer yüksek FPS'ye rağmen akıcılık elde edemiyorsanız çözünürlüğü değiştirmeyi deneyin (mesela daha da arttırın) İlginç ama PES'de işe yarıyor.

Mesela ben 1600*1200 çözünürlükte 60 fps sabit iken akıcı oynayamıyordum. Çözünürlüğü 1920*1440 yaptım, oyun inanılmaz akıcı oldu.
  • monutor desteklemiorki o cozunurlugu
    1280 e cekiorum daha iyi oluo ama yine akici degil
    vertical refreshide fulledim ama yine ayni
    sorun nerde anlamadim
    hani sistem kotu degilki
    monutordenmiki 8ms ile alakali bi durum olmasa gerek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.