Şimdi Ara

vista ve turbo pascal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arakadaşlar windows vista türkçe kullanıyorum ve turbo pascal programını sorunsuz bir şekilde kurdum fakat malesef karakterlerim yerleri değişik örneğin küçük i harfine bastığım zaman virgül küçük ı harfine bastığım zamanda i gösteriyor (ingilizce türkçe klavye sorunu) özelliklerden uyumluluk sekmesinde xp sp2 düzeninde çalıştırmayıda alt+shift ing klavye çözümünüde denedim denedim fakat sonuç malesef aynı size sorum vistada pascal kullanan arkadaşlar bu işin bir çözüm yolu varmıdır ?

lütfen yardımcı olun ilginize şimdiden sonsuz teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pharaoh157 -- 24 Şubat 2008; 18:54:11 >

• windows ta iken alt+shift ile bu problemi çözüyorum ama pascalda işler mi bi dene bakalım...
  • malesef klavyenin dilini ingilice yapincada olmuyor :((
    quote:

Orjinalden alıntı: affetmez

windows ta iken alt+shift ile bu problemi çözüyorum ama pascalda işler mi bi dene bakalım...
  • arkadaşlar yokmu yardımcı olabilecek olan
  • kardeşim porgramın dili ingilizce oldugu iiçin küçük ı harfine basarsan i olur bunun bi çözümü yok tek çözüm olduğu gibi kullanacaksın.türkçe tabanlı bir program değil pascal
  • bende ne zamandır böyle bir sorum vardı benimde:S

Şöyle ben turbo pascalda "<>" karakterlerini yapamıyorum:S.Çok saççma birşey:S.Aslında direk linux kurup gcc ye geçicem:Szaten windowsun bana pek bir faydası yok.Oyunda oynamıyorum
  • f klavye kullanıyosan f klavyede farklı tuşları dene yanılmıoysam < karakteri ş harfindeydi yani f klavyede çok saçma bi tuş dizilimi var.q klavyede pascal daha rahat işlenebilio.
  • ama q kullanıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.