Şimdi Ara

Visual Basic'de Rtmp yayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Visual basic 2010 programında rtmp adresleri ile tv kanalları ve radyo kanalları izlemek dinlemek üzerine program yapmaya başladım.
    Rtmp yi windows media açamadığı için ShockwaveFlash eklentisini visual basic'in içerisine attım fakat kodunu çalıştıramadım.

kullandığım kod şu :
    AxShockwaveFlash1.Movie = "rtmp://live.dtv.cubecdn.net/kdmobil/KanalD1"

hata falan vermiyor butona basıyorum bekliyor öyle yanlış bişey yaptığım kesin ama başka kod da bilmiyorum böyle rtmp adreslerini nasıl çalıştıcam yardımcı olurmusunuz ?

• http://planet-source-code.com/vb/scripts/ShowCode.asp?txtCodeId=67608&lngWId=1 adresinden benzer bir programın kodlarına ulaşabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu visual basic e mi eklicem ? öyle ise hangi kodları kullanabilirim önerdiğin programda ?
  • Koca dh forumda yardımcı olacak yok mu ya :S rtmp yayını nasıl visual basic de program olarak çalıştırabilirim hangi plugin i kullanarak hangi kodu yazarak bilen varsa yardım etsin lütfen
  • Yardım edecek yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EkremSoftwarez

Bunu visual basic e mi eklicem ? öyle ise hangi kodları kullanabilirim önerdiğin programda ?

adam visual basic de yazmış programı zaten kodları inceleyebilirsin.
  • mms olarak yapmış kardeş o rtmp olarak hala bulamadım ben. Sadece Kanal d ve start tv için arıyorum bunları vlc playeri visual basic e aktardım ordada olmadı başka bi eklenti mi yapmam lazım yoksa nasıl yapmam lazım bilen arkadaşlar yarım edebilir mi ?
  • link düzgün değil kardeşim tekrar atarsan sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.