Şimdi Ara

Vitor perieria istifa etmiyor!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Lord Joker

quote:

Orijinalden alıntı: Böck

quote:

Allah'a sükürler olsun pereira kalıyor,zaten 1 gram aklı olan faturayı pereira'ya degil de ruhsuzlara keser

Adamsan banla kendini sözünün eri ol

Forum destek'e mesaj attım,sabaha kadar sınırsız cizerler,siz de kutlama yaparsınız artık

ooo beklenen adam buradaymış :D transfer konusuna girme hocam sakın seni bekliyorlar .

• Sen adamın yerinde olsan istifa eder misin, niye etsin.
  • Oley be

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vitor'u yedirmeyiz. Vitor sahipsiz değildir!
  • adam zaten kovulmak için takımı sabote ediyor klübede gülüyor çay keyfi yapıyor? aziz yıldırım halen kovmuyorsa bu adamı adam değildir diyecem artık.
    bügün hepsini bilinçli yaptı gs kupayı alsın bende kovsunlar diye..adam paranın hesabını yapıyor ayıp ya..bu kadar olmaz.

fenerden oyuncu göndersinler satsınlar tazminatını versinler koca fb tazminatını verip kovamıyacak mı bu adamı yane ???? adam amacı o

kalırsa fener biter gs den kötü olur
  • Nie etsin ki tazminat almak varken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha kötüsü; Nani, rvp gibi transferler yapamayacak olmanız. Aziz Yıldırım açık açık bunu söyledi.
  • Insurrection kullanıcısına yanıt
    Aman eksik kalsın yıllarca ne faydalarını gördük sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Allah'a sükürler olsun pereira kalıyor,zaten 1 gram aklı olan faturayı pereira'ya degil de ruhsuzlara keser

Forum destek'e mesaj attım,sabaha kadar sınırsız cizerler,siz de kutlama yaparsınız artık

lan fener düşmanı sen hala burda mısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M1R4C

quote:

quote:

quote:

lan fener düşmanı sen hala burda mısın ?

• quote:

daha aklı olan diyorsun ruhsuzlar diyorsun. 14 adam sayahaya çıktı. hepsi ruhsuz ise bunda bir b.k luk var diyemiyorsun.
    Kaldı ki bunların ruhsuzluğu yine teknik direktörlerinin sorumluğundadır.
    Dün ki maçta ne gibi bir taktik gördün 100 dakika sürdü neredeyse maç. çok basit ben söyleyeyim. adamlar biliyor. kanatları tuttular yetti.

Eze eze oynamalıydık bu takım 1 yıldır hala birlikte oynamayı bilmiyorsa sorumlusu bu adamdır.
    Sene başından beri ortalıkta 3 kupa gelecek ş piyonluk gelecek falan dıstık diye mesajlar atan son gülen haklı çıkan ben olacağım diyen birisi vardı 3 de 0 çektik. Hala neye mesaj yazıyorsun. Haa tabi orta saha almadılar. sowu gönderdiler vah vah.

Bu son maçta izledim ve artık notum değişti VP ye adam hiç birşey bilmeyen ve öğrenemeyen inat egoist birisi. Camiaya hayırlı olsun.

• İstifa etmesine gerek yok. Aziz Yıldırım hangi hocayı tuttu şampiyon olamadığında. Transfer yapmasın şu adamı göndersin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4 milyon tazminat alacak olsam bende istifa etmem. Adam Aziz in Rvp olayina el atmasından beni kovun diye bekliyor. Şov yapmayı bile kesti kaç aydır. Eskiden toplara kafa falan vuruyodu şimdi kafeye çevirdi kulübeyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eğer pereira çapsızı kalırsa seneye bursa, başakşehir ayarında bir takım olur çıkarız.
    kimse uzun yıllar başarı beklemesin. caner, gökhan, rvp, nani gibi adamlar gider. şener, hak, fernandao gibi anadolu topçularına kalırız. birkaç tane de souza ayarında milyon eurolara transfer yapılır, olur biter. fenerbahçe'nin çöküşüdür pereira.
  • Lord Joker kullanıcısına yanıt
    Sözde forum desteğe yazmış ya sınırsız çizilmek için, içinde kalmasın diye aşırı doz trollüğe geçmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün kahvesini yudumluyordu rahat rahat slim fit abi.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.