Şimdi Ara

Vodafone FiberMax hizmetinizde. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
2
Favori
4.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deneme_programı

Hocam bir yardım :D geçen gün yeni taşınacagım lokasyonda fibermax sorgu ekranında yok görünüyorken şuan 100mbit fibermax (t) yazıyor.

Yeni adresime şuanki fibermax ımı taşiyabilirim demek mi oluyor bu? Ve superonline fiber var yeni dairemde, galiba onların altyapısını kiraladılar.

Bir bilgisi olan?

Hocam büyük ihtimalle dediğiniz gibi oldu, 10-15 gün öncesine kadar bende de gözükmüyordu fibermax, şu an 100 mbps gözüküyor. (Bulunduğum binada superonline var.)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Bu harika benim için hocam. Eski evde fibermax vardı şimdi superonline olan binaya taşındık fibermaxx t yazıyor aynen 100mbps olarak.

Taahhüt de bozmicam fiber de devam edecek baya sevindim, her sol fiber olan adreste yazıyor sanırım bu şekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone fiber sorgulamak için bir link var mı arkadaşlar?
  • vestham V kullanıcısına yanıt
    vodafone.com.tr/Internet/fiber-sorgulama.php

Konu sahibi arkadaş nakil işlemi konusunda bilgilendirse iyi olur ev taşıma tamamen bitince nasıl olacak solün altyapısını kullanarak fibermax devam edecek mi kurulum yapacaklar mı falan

• deneme_programı kullanıcısına yanıt
    404 hatası veriyor sayfa.
  • Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    Normalde olması lazım hocam. Fiber sorgulama vodafone yazınca google da çikıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: deneme_programı

vodafone.com.tr/Internet/fiber-sorgulama.php

Konu sahibi arkadaş nakil işlemi konusunda bilgilendirse iyi olur ev taşıma tamamen bitince nasıl olacak solün altyapısını kullanarak fibermax devam edecek mi kurulum yapacaklar mı falan

Teşekkürler link için arkadaşım.
  • Az önce müşteri hizmetlerini aradım ve burda superonline var dedim, sol olduğu için de nakil işlemi yerine iptal ve yeni abonelik oluyormuş. Satış temsilcilerine bağlanamadım bayiye gideceğim orda da hallolur imiş cayma bedelsiz.

• deneme_programı kullanıcısına yanıt
    Adres bilgisini özelden atarsanız sorgulayabilirim. Apartman adınıda eklerseniz sevinirim

• Tarkanyuksel kullanıcısına yanıt
    Bayidekiler ilgileniyor hocam.

3 kez m.hizmetlerinden boyle soylendigini kimligimin altına dilekce olarak yazdırdılar.

Iptal edilcek o abonelik, sonra yenisi yapılacak sözleşmenin. Prosedür böyleymiş superonline altyapısı olduğu için. Eğer bir sorun yaşarsam ilgilenirseniz müteşekkür olacağım :D

Edit: dilekçe verdim ve sözleşme iptalini doldurdum istekleri doğrultusunda. Dilekçemi fotokopi verdiler, 3 kez müşteri hizmetlerinin aynı bilgiyi verdiğinden bahsettim dilekçede.
    Yeni sözleşme için de yeni fibermax paketlerinden birini seçtim, beklemedeyim artık.
    3 ses kaydı var bana denilen yapılır umarım, kabarık faturayla karşılaşmak istemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme_programı -- 15 Mayıs 2017; 11:37:30 >
  • Bu sorgu linki artık kullanıcı girişi filan istiyor herkese acık sorgu kapandı mı?
  • Bugun görevli arkadas kapıyı çaldı, kampanyalarını anlattı. Uydunetin üstüne de gayet mantıklı geldi. Öncelikle cayma bedelinin tamamını karşılıyorlar, bütün paketler ilk 6 ay 9 tl. 24 ay taahhüt istiyorlar. Paketlerde:

100 mbit / 240 gb : 75 TL

50 mbit / 100 gb : 70 TL

25 mbit / 75 gb : 60 TL

Su an 50 mbit / 250 gb uydunete 80 TL verdiğim icin son derece mantıklı geldi.

• İyi Akşamlar bende bugün geçtim şimdilik güzel 24 mbps 75 GB AKK var. Binada superonline altyapısı vardı. Superonline altyapısından çekiyorlar fiber interneti. Superonline ile ortak alt yapı vodafone fibermax. İyi bir çalışma olmuş bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubilay mustafa

İyi Akşamlar bende bugün geçtim şimdilik güzel 24 mbps 75 GB AKK var. Binada superonline altyapısı vardı. Superonline altyapısından çekiyorlar fiber interneti. Superonline ile ortak alt yapı vodafone fibermax. İyi bir çalışma olmuş bence

Öyle bir paket yok fibermax ta

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Sitesinde olmasada eski fibermax paketleri hala geçerli hatta sitesinden kaldırdıkları çok eski paketler dahi hala geçerli müşteri hizmetlerini arayarak geçiş yapabiliyosun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C0F8243CD -- 15 Mayıs 2017; 19:27:51 >
  • Superonline fiber kullanıyorum. 25/100 64 tl ödüyorum.

6 aylık cayma bedeli 400-450 tl arası bir fiyat çıkarıyorlar.

Vodafone aynı altyapıyı mı kullanıyor? Cayma bedelini ödüyor mu?

Sunacağınız teklif nedir acaba?

100 mbps - limitsiz - 100 gb akk - 6 ay 39,90 - 6 ay 79,90 -

Bu paket için 26 yaş altı olmak yeterlimidir? Veyahüt açıktan üni okuyan kardeşimin adına başvuru yapabilir miyiz?

Şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La Ley del Diamante -- 16 Mayıs 2017; 1:18:32 >
  • Superonline altyapısından vodafone daha ucuza daha iyi hizmet veriyor, superonline ise kotalı ve 24 mbit paketlere mahkum etmiş bizi ŞAKA GİBİ!
  • Müşteri hizmetleri aradı kendisi zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superonline fiberden Vodafone Fibermax' e geçenler deneyimlerini paylaşabilirler mi? Hız ve ping olarak superonline göre eksiği var mıdır?
  • SOL'u aradım konu ile ilgili. Vodafone ile ortak fiber altyapı kullanmadığını söylediler.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.